Jump to content

Tr00 Metal Fanovi


Dushan S

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisam bila na Maidenima. Zasto? Jer nisam htela da pokvarim utisak od pre 20 godina, kada su bili na vrhuncu karijere, a ja ustreptala skakala u prvom redu.

 

E u tome i jeste problem. Jednom metalac, zauvek metalac, znači i jednom fan nekog benda, zauvek fan tog benda. Kakvo crno kvarenje utiska. To bi bilo isto kao kad bih ja sada rekao: neću da idem na HammerFall za 10 godina da ne bih pokvario utisak od koncerta u februaru. Ja sam uvek raspoložen da gledam svoje omiljene bendove, naravno ako imam para i vremena za to. Pogotovo ako se bend nalazi u nikad boljoj formi, kao Maideni. Koji crni vrhunac karijere, posle 6 godina od prvog albuma... Nikad neću razumeti ljude koji se nalože na početni period nekog benda, jer su ga tada snajviše slušali, pa onda kažu kako je sve posle toga sranje, kako je trebalo da se raspadnu i odu u legendu i slično. Tr00 metal fan ne sme da ima takve stavove, već da podržava svoj omiljeni bend do kraja. I utisak sa jednog koncerta nikada ne možeš da pokvariš time što ćeš otići na drugi. Možeš samo da ga pojačaš, ako ti se ovaj drugi kojim slučajem ne svidi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не сматрам да је и један бенд некаква светиња.

Јеси ли издао лош албум - издао си лош албум, брате;

јеси ли прематор за глуматање - прематор си за глуматање, друже.

Не капирам да икога треба бранити безрезервно али ни нападати без разлога или повода.

Метал је метал, те енергије нема нигде другде, те силе коју, за мене још увек, има blast-beat, у другим врстама музике нема, то је то.

Искрен према себи - то је, мислим, суштина свега у животу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niti su izdali loš album, niti su prematori i to su pokazali na Sajmu. A od poslednjeg koncerta u Beogradu izdali su dosta dobrih albuma i dobrih pesama. I ostali verni svom pravcu. Nisu prešli na electro ili industrial kao neki, pa da zbog tog prestanem da ih slušam. A i da jesu, slušao bih ih zbog starijih stvari. Ponavljam, Maideni nisu dostigli vrhunac karijere ni dan danas, a kamoli 1986. godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Prince Of Darkness: Nije fora u Maidenima, koliko je fora u tome da svako ima pravo na svoje mišljenje. Imaj malo poštovanja prema starijima, nisi baš sva znanja ovog sveta posisao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
@Prince Of Darkness: Nije fora u Maidenima, koliko je fora u tome da svako ima pravo na svoje mišljenje. Imaj malo poštovanja prema starijima, nisi baš sva znanja ovog sveta posisao...

 

Ko kaže da je sisao znanje? :):):):)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant

Prince...@

A ti si ga sisao?

 

Ne. šta si ti, umobolan?

 

 

RNA@

То је превише упрошћено виђење целе Алогија приче (има ту још много фактора), мада сам сигуран да је било и доброг броја људи који су баш тако и мислили. Али, немојте мислити да је то карактеристично само за Србију, дешава се то свуда. Нисмо ми ни по чему специфични нити уникатни.

 

Znam da se svuda dešava, ali ovde pričam o našem podneblju. To za Alogiu bi potrebno bilo otvoriti posebnu temu, ali mislim koja poenta, samo sa pomenuo, nadovezujući se na priče o hejterima.

 

 

Elem kol'ko vidim, i ova tema počinje da se pretvara u raspravu o Mejdenima...Stvarno počinje da biva opako troolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema je glupa,dovoljno mi je pogledam naslov "Tr00 metal fanovi",pa da mi se prikenja....

Hoće li neko biti ljubazan,pa da mi objasni šta je to "tr00" fan,šta čoveka takvim čini?I da li su te kategorije u stilu napaljenih klinaca baš potrebne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

znas sta znaci biti tr00. kad ti se tolko kenja al imas da napises jos par poruka na yumetalu pa mroas da se pridrzavas :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :)

Been there, done that. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde ovako: kad ti je muzika glavna, a sve ostalo sporedno, onda si tr00. Mislim, u sve sam se razočarao, ali u muziku neću nikad.

gluposti... :rolleyes:

onda sam ja znaci pozer jer pored muzike imam jos bitnih stvari u zivotu, i po tebi bi trebalo da se razocaram u sve da bih mogao biti "tr00", e pa ja nisam od onih koji mogu da se razocaraju u sve...

ja sebe ne svrstavam u nijednu grupu ljudi, ali ako biti metalac znaci biti kao ti, onda se ja odricem svog prava da sebe nazovem metalcem

 

please call me poser :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није на то мислио. Мислио је да што се музике тиче није бтина и гардероба која ће ићи уз музику. Капиш?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne samo garderoba, već i mnogo šta u stilu života i ponašanja što se smatra metalskim. Sve to treba da bude sporedno, a glavno je da se muzika sluša zbog sebe same, tj. zbog njenog kvaliteta. A ti, Nemanja i ne slušaš metal, ako izuzmemo neke hibridne pravce, tako da ne kapiram zašto si se osetio prozvanim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam bolje od mnogih koji slušaju metal znatno duže od mene. Ja sam temeljan i ozbiljan u svemu što radim, za mene muzika nije zajebancija, već u ovom trenutku ubedljivo najvažnija stvar u životu. Rekoh, u sve ostalo sam se razočarao, a naročito u međuljudske odnose. Kad vidim kakvih sve ljudi ima među metalcima, dođe mi da povučem sve što sam na ovoj temi pozitivno rekao o njima, naročito o metalkama. Ali neću da povučem, jer ja sam više govorio o onome što treba da bude, nego što jeste. I dalje tvrdim da, bez obzira na to koliko kretena i kretenki ima među metalcima, fenseri i fenserke sigurno nisu bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant

Ljudi, skinite se,odbacite sve sa sebe, ajd' da živimo u šumi...to je troo, da se radi fizikalija, da se drva cepaju, od blata prave kolibe, da uveče slušamo vijanje vukova...da otimamo tuđe žene i da ih karamo. A posle da se veslimo i pevamo, kad se napijemo.To je totalno troo!

 

Jebao vas metal u prkno. Niko od vas ni ne zna kako je nastao taj izraz, tako da niko od vas nije troo!

 

Hipici su troo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tr00 je najgluplji izraz na svetu...

 

Sta znaci biti Tr00?Ici na koncerte...kupovati diskove benda kojeg podrzavash...e onda sam tr00..

sta to nije dovoljno..da bi bio tr00 moram da nosim koznu jaknu/pantalone...mora da volim heavy metal...moram da volim sve njegove podzanrove...moram da nosim metalske majice,da budem u crnom 24h...seresh trep majke mi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...