Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

:)

Хвала. Пошто је ДФ поменула СЕ у једнини, ја помислио да је неки special edition чим има толико меморије.

Ma jok :)

Uskoro cu da menjam masku i tastaturu i displej, sve se izgrebalo od moje aljkavosti i nepaznje.

Svaki put kad dobijem nov mob budem zadivljena njegovim izgledom i zareknem mu se "tebe cu cuvati, uvek ces izgledati kao nov" i u roku od 2 dana mi rokne o neki kamen :) A tastatura se skroz ogulila od 600+ poruka mesecno...

Verovatno za takvu popravku moze da se uzme nov mob, ali k800i mi je neprevazidjen, pre svega po izgledu, zraci kvalitetom koji mu ne manjka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni telefon nikad nije bio bitan.

 

vec sto godina unazad imam sony ericsson t630 koji je skroz,skroz sjebendisan

 

Najjace je bilo kada je jedan ortak drzao moj mobilni i (posto mi je dugme c od padova skroz uleglo i dovoljno je da se blago dodirne da bi izvrsilo funkciju) pitao: e jel si ti na c-u ugradio senzor?

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :cool: :cool: :udri: :udri: :udri:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

znachi kupujem novi kad se pokvari stari ali sad imam kumulativni problem.

poshto uvek sinhronizujem preko pc suitea, on pobrljavi neshto i imam duple/trosktruke/petostruke kontakte. e, proshli telefon nisam sredila (nisam obrisala vishkove) i sad se to ponovo desilo.

 

jebem ti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam bitno pitanje. Znaci imam 4 telefona dva na racun i dva na kredite, e sad ti na kredite mi sluze za neke razgovore koje bukvalno koristim jednom mesecno po potrebi i ako ima potrbe za to, nije bitno.

Znaci drzim ih iskljucene i imam kredite na njima, da li je moguce da vas iskljuce sa mreze ako neki odredjeni period ne koristite njihove usluge, ili te telefone drzite isljucene a imate kredite na njima?

 

Znaci, postoji li mogucnost da vas iskljuce sa mreze?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Постоји. Кредит ти има 'рок трајања'. Без обзира да ли га ти трошиш или не, уколико не допуниш телефон у међувремену, искључиће те. Али не знам колики је тај период. Нити знам да су икога тако искључили.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Постоји. Кредит ти има 'рок трајања'. Без обзира да ли га ти трошиш или не, уколико не допуниш телефон у међувремену, искључиће те. Али не знам колики је тај период. Нити знам да су икога тако искључили.

Zadnji put sam dopunio "mozda" decembar ili Januar sigurno nije duze od 4-5 meseci.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

То ''можда'' срећу квари. Мислим да је период ипак дужи. Годину дана. Али нисам сигурна. Када се допуњавало оним картицама, лепо је све писало до када 'траје'. Сад код електронске допуне мислим да ти не дају то обавештење...

Share this post


Link to post
Share on other sites

То ''можда'' срећу квари. Мислим да је период ипак дужи. Годину дана. Али нисам сигурна. Када се допуњавало оним картицама, лепо је све писало до када 'траје'. Сад код електронске допуне мислим да ти не дају то обавештење...

 

Hvala

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ups, onda ja bolje da ćutim. Nokia E70 i SE P800, za fotke ih ne korisitm nego Canon IXUS 800IS a za muziku iRiver playa (mada ga slabo koristim pošto je na E70 stvarno dobar zvuk i ne jede puno bateriju). B) Svako kupuje telefon prema svojim potrebama a moja "potreba" je da može da ispuni sve potrebe :D BTW, ježim se dolaska toplijeg vremena, neću imati gde sve to da stavim...

 

 

E70!!! Za koje pare si ga uzeo, i gde? Jel valja ko što deluje... Vidim na phone.co.yu da je oko 300...

 

Pošto je meni telefon i mp3 plejer, koliko mu sati mp3 treba da pojede bateriju?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam sony ericson, a cak nisam sigurna koji je broj... Koliko ja znam k300i. Sasvim sluzi svrsi, i ne treba mi bolje... Mobilni mi je potpuno nebitna stvar u zivotu... Otprilike ga i imam da bi keva mogla da me zove da proveri gde sam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Imala sam t630, a pocela sam s nekim sonijem Z-neki broj. Ovo mi je neki peti mob. Nisam preterani frik, u proseku jednom godisnje kupim i to na caletovu inicijativu (treba mu izgovor da baca pare na tech stuff).

jebote sto ja nemam takvog caleta :kmeeeee:

 

Znaci, postoji li mogucnost da vas iskljuce sa mreze?

pa obicno ti krediti traju po godinu dana. imaju operateri foru da ti kao daju tipa godinu dana po dopuni i ako ne budes dopunjavao u narednih godinu dana, oni ti iskljuce mogucnost da zoves, ali i dalje mozes da primas pozive. ali ako i u narednih mesec dana ne dopunis kredit, broj ti se iskljucuje. tako je bar bilo. zovi telekom/telenor call centar i pitaj ih kako stoje stvari.

 

postoje i dosta laksi nacini da se proveri do kad ti vazi kredit.

za 064 (valjda i 065) zoves 777 i trebalo bi da dobijes informacije.

za 063 (valjda i 062) je bese 789 (nisam siguran) i takodje dobijes informacije o kreditu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam polovan w800i, sve je super radilo ali od jutros nijednu poruku ne mogu da primim, stalno mi pise da imam puno poruku i da treba d aih izbrisem, medjutim meni su svi folderi u porukama prazni, da li treba da fleshujem telefon, ubacim novi software, da li mi je neki virus usao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam polovan w800i, sve je super radilo ali od jutros nijednu poruku ne mogu da primim, stalno mi pise da imam puno poruku i da treba d aih izbrisem, medjutim meni su svi folderi u porukama prazni, da li treba da fleshujem telefon, ubacim novi software, da li mi je neki virus usao?

 

 

to komp ili mobilni najvise me nervira moja ortakinja,koja je do pre 2 nedelje imala neku fush nokiu koja nije imala ni ekran u koloru,i sad kupila neki silni fon na preklapanje za 250 evra,i meni vazdan sere kako treba da kupim novi fon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

D900 je prelep telefon, jedan od najlepsih sada i perverzija je i iznutra ( :mhihi: ) ali sam cuo da mu se ekran prelako polomi... sto je za mene uzas... ja sam spremio pare za njega i krenuo u prodavnicu sa ortakom koji mi je usput objasnio sve to, pokazao na forumima po netu i tako sam kupio k800 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

D900 je prelep telefon, jedan od najlepsih sada i perverzija je i iznutra ( :mhihi: ) ali sam cuo da mu se ekran prelako polomi... sto je za mene uzas... ja sam spremio pare za njega i krenuo u prodavnicu sa ortakom koji mi je usput objasnio sve to, pokazao na forumima po netu i tako sam kupio k800 :D

pokazalo se vrlo tacnim, i moj cale je sad sjebao displej pa je uzeo novi :) jer jebiga vidi se kad ti zamene iako stave nov displej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam već preko godinu i 1/2 dana ponosni vlasnik Nokije 6230i, napravljene u Bahreinu (one made in Hungary su imale neki masovni bug pa sam pazio da ne uzmem takvu...). Sad je moj ćale odlučio da kupi 6233, koji je sledeći z serije, skroz do jaja telefon. Slike:

 

6230i.jpg78074_03nokia_6233.jpg

Edited by MC Hammer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam ja 6233 pre jedno 2 meseca (preko telenora), savršen je. Odlična baterija (5 dana), dobra plastika (btw. lepši je u crnoj boji ;) ), solidna kamera, microSD kartice, stereo zvučnici (za seljačenje po prevozu) i veoma dobre sluške.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...