Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

Au koji Therion

 

Ovaj deo od 2:30 je još i dobar, sa Dunkelheit klavijaturom, pa onda od 2:50 Satyricon

 

toliko sam uživao, od 2:30 do 2:50, zamirisalo je na neke lepe DCA momente recimo

 

I ajde od solaže do kraja može da prođe što kaže Sarma.

 

 

 

Ovo bombastično Semargl satanic pop metal moj organizam nemože daprihvati brt

 

I Puritania live za nostalgiju...

Trebalo je da nabiju što više nostalgije u samu novu pesmu kad već nemaju inspiraciju, al' ajde kao oni su firma a ovo je singl, pa će ostale da budu bolje... Da se nadaju fenovi

 

 

Mada ja nisam pustio ni prethodna 2-3 albuma, ne mogu da kažem da me zanima i da se nadam preterano xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pazi, ja kao covek koji ih voli kao bracu rodjenu opet ne mogu da kazem da je ovo odlicno i strava, kad nije.

Ja kad sam slusao te video snimke radjenja demoa i preprodukcije najvise sam voleo taj snimak kad Shagrath svira klavijature, ta melodija mi se urezala, i ona je ubacena u ovu pesmu. Ali mogla je biti mnogo bolje uradjena, pesmama fale jaci rifovi, fali muda, hor mi je skroz smesan kako zvuci, Shagrath mi nekako zauzdan.

 

Tacno je to singl za jebeni Nuclear Blast.

Daj bre Silenoz tog primitivnog blek metala u ostalim pesmama!

 

I dajte vise jebeni tracklist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao bi Thebon. To bi ih izvuklo do jaja.

 

Dobra ti je ideja u smislu da bi se uklopio, ali time podrazumevam i da se ništa ne bi promenilo :haha:

 

Oni su otpevali svoje i to je to, ne znam zašto se ti uopšte nadaš, ne bih da te poprckujem kao Sale ali ga razumem što to radi xexe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto se i ti nadas za Behemoth. :)

 

Pošteno se nadam! Ali ja imam na osnovu čega, jer je Satanist dobar. A da Behemoth generalno nema neki perfektan album, nema, jbg. Možda mi je iz ove perspektive Zos Kia Cultus jedini album bez ijednog fillera.

 

na šta bre liči ovaj horski refren, na vrh mi jezika :haha:

 

Ma na Šćerion

 

Stian Arstad da se vrati sa ukradenim melodiama...mada boli ga patka, presaltao se na elektronsku muziku i norveske Fristailere, ko sva uobicaena gospoda

 

Njemu jedino da plate pare (koje nisu imali da plate Mustisu i Vortexu) da ukrade nešto dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušao sam sa sinom u kolima jutros dok sam ga vozio u vrtić i njemu se baš svidelo, tako da pesma ima moj approval! :haha:

 

Šalu na stranu, jedini point of reference za analizu ovako nečega je ova poslednja Abrahadabra, očigledno, i u tom smilsu ovo je malo manje čizi singl od pesme Dimmu Borgir, definitivno lošije od Gateways, čuga čuga uvodni/strofa rif su komični, a aranžmani na bubnju su takvi da se bi se Nik Barker okretao u grobu da je nedajbože mrtav.

 

That being said, uz potpunu svest da je saobraćaj zajeban ambijent za evaluaciju muzike, refren definitivno dodajem na sopstvenu feel-good uplift-metal guilty pleasures listu, jer sam na posao stigao bar 5 minuta brže nego što bih stigao da sam slušao Edi Brikel.

Edited by Towards The Inevitable
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Borgir ima dva perfektna albuma, Entrone i Spiritual. Aaa power!

Jebem vam majku, dajte nam pravu metalcinu, za poklon nama TRVE fenovima koji se nadamo. :D

 

Мени ова твоја 2 поста никако не иду један с другим. Некако су међусобно контрадикторни. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrazlozi. :D

 

Па као прво,та 2 албума које си споменуо нису ни близу перфекције. Тај ентрон и Боже помози али спиритуал је све само не перфектан албум. Мислим,није лош,добар је али толико је презасићен клавијатурама да није интересантан и на моменте баш смара.

А као друго,сви тру фенови су се одрекли овог бенда отприлике након тог спиритуал албума јер све што је снимљено после тога није оно по чему је бенд био препознатљив тј. тнбм. Тако да,ако си тру фен онда би требало да пишаш по абракадабри пошто је тај албум...ај нећу сад да псујем али тешко кучеће говно. Али по теби овај бенд прави добру музику од тог ентрон албума а управо је обрнуто.

Тако да,извини али не мислим да си баш тру фен. Реко бих да си само фен ;).

Edited by Сале
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...