Jump to content

Dimmu Borgir


Natasha!

Recommended Posts

Meni je Stormblast dosadan, kao i prvi. Enthrone, Spiritual, Puritanical jebanje, a posle toga isto bzvz

 

Е мој пријатељу. Та 2 албума која си навео су култ култова над култовима. Кад би овај бенд снимио још 50 албума,сви заједно не би могли ни да присмрде том двојцу. Мени је само несхватљиво да се и сам бенд одрекао такорећи тог стормбласт албума и снимио га опет да би га као приближили деци рођеној после 2000-те. Али то само говори какве су будалетине шаграт и онај сајленоз постали.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Stormblast dosadan, kao i prvi. Enthrone, Spiritual, Puritanical jebanje, a posle toga isto bzvz

 

Meni kako godine idu DCA nekad i bolji od PEM, probaj da revidiras... Ako nije kasno :haha:

 

Zavisi od raspolozenja ali produkcijski svakako, PEM zvuci kao da uzmes DCA i smanjis u EQ sve a visoke pojacas na max :D

 

Doduse dzabe produkcija ako pesme ne valjaju, al' ovde nije taj slucaj, dobre su pesme na DCA

 

FAT mediokritet, kultovi su ti albumi samo po godinama kad su izasli, Stormblast djene djene

 

Slazem se zbrata Phalusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da jesu postali parodija sami sebi to jeste, pogotovo ovo menjanje imidza i odevanja. Mislim, jednostavno od DTA je pocelo to da pada, sa ISD i Abrahadabrom krecu sve vise ti cheesy delovi i posle i ove bunde i horsko pevanje.

Ne kazem, slusam ja Abrahadabru, iako jeste najlosiji album. In Sorte opet ima gitare kako valja, nisu zatrpane pod orkestracijom.

 

Kad sam ih gledao 2012 na Brutalu pocelo je sa prvim rifovima Moonchild Domain. Pa meni su suze krenule od tog momenta, a posle su nastavili sa Spellbound i In Deaths Embrace. Neverica.

A sve to odsvirano perfektno, milina bila. Na kraju i Mourning Palace. Ma samo te tri da su svirali puno bi mi bilo srce. Ali ipak, videlo se osetno da fale Mustis i Vortex.

 

I nekako sam prihvatio sve to i pregurao i Abrahadabru.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kultovi su ti albumi samo po godinama kad su izasli,

 

Не ради се овде о годинама него о квалитету. Јбг,мени више леже ти нискобуџетни албуми које су свирали из срца и зато су за мене тако добри јер нису ствари радили усиљено и безидејно,него ови нови са стар ворс продукцијом ал бадава кад све врте у круг а постају све очајнији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...