Jump to content

Internet browseri


imaginos

Recommended Posts

next je jos gora funkcionalno,bukvalno neupotrebljiva,pola stvari ne radi.jedva cekam dan kad cu da se vratim na komodo.malo sam isprobavao ove indi varijante,sve sem maxtona je goli krs a i on je tu nedje sa mozilom po sporini,cak sam i safari probao a ono je tek teror,jedino sto meni pada na pamet je da siknujes sve pa puknes potpuni reinstall pa sinkujes nazad,pa sve tako u krug dok konacno ne ispizdis i skontas kud i svi tu i mali mujo pa predjes na chrome ili podvarijante.

Edited by BLAGOJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikad ga nisam ni koristio. smeće.

 

Nema dalje od 12.16. Neće je pregaziti opera next, već će se instalirati kao zaseban program.

 

Ovo mi je jedina nada, uteha i spas. Samo da pređe u betu, pa da počnem da koristim kao primarni browser

 

imam i operu next koju koristim povremeno kada hoću na yt nešto da gledam, ali neću da pređem na nju zbog gore pomenutih razloga.

 

ovaj otter obećava, videćemo hoće li biti šta od toga.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak vam je najprihvatljivija opcija da pređete na Firefox.

56 uključenih kartica trenutno, a sve perfektno šljaka kao da je samo jedan tab aktivan. To sa Operom, ipak, nije moguće. O čedu monopolističkog Gugla da i ne govorim.

Lepo nabaciš dodatke tipa self destructing cookies, ghostery ili disconnect, i mirno voziš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni opera radi uglavnom normalno, nema nikakvih kresova. imam samo problem sa sertifikatima, sad ispada da nista nije bezbedno, cak ni google. mozda avast brjavi, nemam pojma. mozilu palim i dalje samo kad treba nesto da skinem sa jutjuba, inace ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Đubre u najavi. Chrome je u potpunosti uništio browser-e. Iz nekog razloga je postao popularan i svi su počeli da ga kopiraju. Jednostavan recept - napravi brz browser koji nema apsolutno ništa, instaliraj 116 pluginova sumnjivog porekla i dobićeš polovinu funkcionalnosti koje je nudila stara Opera. A najviše me nervira idiotski sistem označavanja verzija koji je Google uveo, a svi ostali počeli da prate. Pa je tako neuporedivo veća razlika između Firefox verzija 1 i 3, nego npr. 10 i 38. A o hromiranom i lažnoj operi i da ne govorim. Mrzim Google :bigblue: Javno priznajem da mi je windows phone draži od droida

 

Kratko sam testirao Vivaldi i Otter, i nadam se da će uskoro postati funkcionalni. Posebno Vivaldi, imajući u vidu da je ozbiljnija ekipa iza njega.

 

Edit: Qupzilla izgleda veoma dobro, ali često puca na određenim stranicama

Edited by Dead Man Drinking
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...