Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

bilo bi super kad bi opet izlazio sex strip.sećam se,imo sam ko klinac neku sobaricu,i sve je pamprće...i njoj se svidjalo.de su stigli,i kako su stigli,ludila!

 

bilo bi super kad bi opet izlazio sex strip.sećam se,imo sam ko klinac neku sobaricu,i sve je pamprće...i njoj se svidjalo.de su stigli,i kako su stigli,ludila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leo Pulp, nije loše...ima šmek osamdesetih, ali crtež koji je Blaža naglasio kao inzvanredan je onako...kolor je kao i kod većine Bonellijevih stripova - ravan, a sam crtež je mogao biti lišen nepotrebnih šrafura pogotovu na likovima. Što se crteža tiče, Paolo Piffarerio/Lućano Milano škola...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad su već radili ta kolekcionarska izdanja, trebali su da stave originalne naslovnice, a ne ono ...''ja volim mikicu i peku'' :puke:

Колико сма причао са бајом из "Веселог четвртка" на сајму књига, он рече да је неки цртач Италијан радио специјалне насловнице баш за та колекционарска издања. Барем да је Фери, пошто је он и иначе радио све насловнице.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki crtac/Laurenti pripada najnovijoj generaciji Zagorovoh crtaca i nacrtao je vec 20-ak brojeva. Licno mi se uopste ne svidja taj "tarzanovski" Zagor (kojeg crta i Chiarolla), ali moram da priznam da je jako lepo da je jedan iz Bonelli/Zagorove grupe pristao da odradi naslovnice za ovo kolekcionarsko izdanje.

U svakom slucaju ima mnogo vise smisla nego slobodne ilustracije Mikice i co.

E sad, jedino je steta sto to nije Ferri...

Uostalom, originalne naslovnice su u knjizi, tako da meni licno ne smeta.

Edited by hate squad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao klinac sam hejtovao te Bonelli crtace, ali shvatam sad da je to potpuno drugacija igra od onoga na sta sam navikao. Iznenadio sam se, recimo, na primeru Jose Ortiza, kojeg pamtim iz onih Spunkova i prica od par strana - sam vrh zanata je covek, a sad kad vidim kako (20+ godina kasnije) radi Bonellija... valjda je to taj tempo i obim posla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...