Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

ni ja nisam nigde video dd specijal u vrbasu. vec par nedelja ga trazim.

video sam ovaj novi redovni. kad prochitate, javite utiske, da vidim da li da uzimam.

Uzeo sam oba ako je redovni "Dva zivota Drim", šta znam, onako prosek...

Ovaj specijal još nisam pročitao...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kad se ispostavilo da ona deca puštaju krv vojnicima koje srede... grozno, užasno, bezvezno. nadam se da se ovajkvi ispadi sa dampyr-om neće ponavljati. ovo je bilo čisto bacanje novca i vremena :seronja:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitao sam samo jednu epizodu Dampyra, „Nemesis“. Zanimljiv ambijent i junaci, ali previse akcije za moj sadasnji ukus.

Od kako je Veseli cetvrtak pokrenut, uzimam redovno Dylana (i redovna izdanja i Superbook), koji je jedna od ikona mog djetinjstva, i Martija Misteriju. Od Dylanovih epizoda ubjedljivo mi je najjaca „Nekropolis“, a jos se isticu „Mudrost mrtvih“ i „Djavolov dodir“. Dobra je i „Ukleta knjiga“, bas simpaticna i sadrzajna epizoda, podsjeca me atmosferom na neke epizode sa samog pocetka ovog serijala.

Za ostale Bonnelijeve junake vise nemam ni strpljenja, ni koncentracije, a bogami ni para.

 

Nego, kakav je ovaj novi junak, Leo Pulp? Je li neko citao? Ako je suditi po naslovnoj stranici, rekao bih da je to parodija na detektivsku tematiku.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi imam jednu molbu:

Je l' zna neko onu pesmu o Grupi TNT(ne znam ni ko izvodi ni kako se pesma zove),znam samo jedan deo "superslavna,supertajna grupa TNT,spremna je uvek za nove podvige..."?

Imao sam je na CD-u sa skeniranim stripovima,ali sam to odavno izgubio.

Ako imate neki link za to,ili ako imate pesmu molim vas da uploadujete,svuda sam tražio ali nema!

Ako ništa drugo makar ime izvođača ili same pesme bi značilo. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има по трафикама, у "Дарквуду", а вероватно и у "Алану Форду".

Стварно, чист паразитизам. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@miskoni

gde ima nathan never?

 

stvarno sam najgora. uopšte se ne šunjam po gradu i ništa ne tražim a samo bih da čitam. čist parazitizam.

 

Ima u Darkwood-u ali skoro sam uzeo specijal (knjigu) Duhovi u Veneciji :da:

 

sp_nat0004.jpg

 

A sto se tice regularnih izdanja mozes naci samo stare brojeve :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dampyr ojebao. ko će čekati mesec dana na nastavak... barron-a još nisam pročitao :D dylan u boji je prijatno iznenađenje. mada, malo mi je bilo neobično da ga čitam u takvoj formi. hoćemo crno-bele stripove :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma može i u koloru, uz istu cenu... navikli bi :lol:

pročitao barron-a. skoro pa đubre. priča je smešna, neinventivna, da li pisati dalje... ima tu dinamike, romantike, napaljenih komšija i tako toga. ima i vanzemaljaca, čisto da ne zaboravimo o čemu je u stvari reč u ovom stripu. a možda mi je takav utisak ostao nakon izvanrednog dampyr-a. očekivao sam više od barron-a. valjda će sledeći broj biti bolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...