Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Dobar je crtez, da ne poverujes da je Bonelli. :da: sto ne odes do DarkWood da bacis pogled, pretpostavljam da imaju neko nezapakovano izdanje.

 

Sto se radnje tice, procitao sam tek 20-ak strana, deluje dosta zanimljivo, tacno bih voleo da ima nastavaka (koliko sam skapirao, ovo je sve o Dragoneru)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se radnje tice, procitao sam tek 20-ak strana, deluje dosta zanimljivo, tacno bih voleo da ima nastavaka (koliko sam skapirao, ovo je sve o Dragoneru)

Листао сам га, тако сам и видео да је цртеж добар. Ово ме је занимало кад сам рекао "изнутра".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konferencija je bila jako dobro organizovana,ali zbog maloumnosti medju publikom i tzv. fanovima stripa,trajala je koliko je trajala i ta pitanja tih ljudi su bacila senku na chitav dogadjaj...

Sam broj posetilaca iznad mojih ochekivanja..sva mesta u sali zauzeta,josh duplo toliko je stojalo...

Laurenti skroz otkachen i raspolozhen,Ferri se trudio koliko je mogao,ali godine chine svoje...Blazha...sa nekim stvarima ok,sa onim skakanjem preko stola i glupiranjem,meshanjem politike je stvarno preterao...

Pitanja fanova...haha...blagi bozhe...ko da niko nije znao shta da pita ovakvu jednu legendu pa su se javljali samo debili sa pitanjima tipa "Da li je istina da je u italiji izashao strip u kome su MM i Zagor zajedno" ili "da li ste crtali Zagora po sebi" i tako josh par idiotizma...

Ovo su stvari koje pod 1 nisu primenjene za ovakvu lichnost,a pod 2,svaki forum daje odgovor na to pitanje...

Ja sam svoje stripove potpisao,iskupovao gomilu toga shto mi je falilo,slikao se sa omiljenim crtachem,dogovorio neke medjunarodne razmene i shto se mene tiche ovo je bila uspeshna poseta sajmu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Da, ali jbg opet ne možeš ispratiti sve i da hoćeš, osim ako ne ležiš na parama. Ima i drugih stvari za kupovati.

Ја углавном немам пара да пратим стрипове, пошто све спискам на музику, махом плоче. Значи, на истом смо путу, само на различитим странама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jeste zajebano ispratiti sve.Ja na primer ne uzimam nista od Veselog Cetvrtka na kioscima,vec kad skupim pare odem u knjizaru pa dopunim,i to samo Dylana i Dampyra,jer sam morao da napravim izbor.A hteo bih i da uzimam kolekcionarskog Zagora,no papren je(ali imam prvi broj).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je mislio samo na crtez naslovnice Zagora?

 

Inace Tex mozda ima i najbolje naslovnice u Bonelliju sto se mene tice(pored Dylana :bigblue: ).

A i sam dizajn "Četvrtkove" naslovnice Texa mi je bolji od svih ostalih njihovih izdanja jer je najmanje natrpan.

Inace i kod njega i kod Zagora smeta sto im je font logoa uvecan,mada kod Texa to manje smeta jer mu se logo sastoji iz samo 3 slova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...