Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Нити можеш да легнеш да их читаш, а ни да их носиш у клоњу.

 

Slazem se. narocito za onaj deo sa lezanjem... Ali na zalost cesto je nabavka stripova skupa ili otezana, a ovako bar nekako mogu da se procitaju. mada priznajem da mi guzica utrne od sedenja i buljenja u komp.

 

Sto te stvari ne nabavis u svom komsiluku - u Alan Fordu? Jeftinije je i gotivnije :da:

 

Prevod tog Metabarona je katastrofalan btw

 

U Alan Fordu nabavljam druge stvari ;)

Inace meni je prevod smeshan, onako nije lose, mada je stvarno moglo dosta bolje.. kada poredim sa engleskim u nekim momentiam mi dodje da plachem. Sto od smeha sto od muke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се мене тиче, стрипови на компу једино имају оправдање кад су у питању ултра раритетна издања која је немогуће наћи за нормалну цену. Исто важи и за музику на компу.

 

inače u stripoteci Darkwood izdanja veselog četvrtka su 130 dinara (na kiosku 150), nije neka ekstremna ušteda ali ovo je situacija daj šta daš :)

Па, није да није. На 7 купљених практично добијеш 8. за џабе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, tesko se nabavlja to izdanje. Trazio sam na svim kioscima, ali nema. :(

 

Nema ga na kioscima - to je izdanje koje mozes iskljucivo po striparnicama da nabavis, tj. mogao si do skoro - vec od broja 2. moze da se pazari samo u Darkwoodu na Zelenom vencu ;)

 

Ali tiraz je mozda i preveliki za takav nacin prodaje, pa ako vec nisi iz BGa - siguran sam da ces uvek naci sve brojeve tamo :da:

 

Systemova izdanja su isla na kioske (prvih 7, dok su 8-15 radili samo u tvrdom povezu i to se za oko 500 kinti prodavalo po knjizarama)

Share this post


Link to post
Share on other sites

skup. meni ličnno nije ništa posebno. dampyr je ubedljivo najbolji :cool: inače, na korici stoji da broj 2 izlazi 6.11. ;)

 

ovo sferino izdanje magičnog vetra stvarno vredi taj novac. papir je kvalitetan, i čini se da je izdržljiv. vidim da neko reče da ga nema na kioscima. onda me je baš ukenjalo da nađem drugi broj na jednom. iskreno, nisam očekivao da ću naleteti na m.v. na kiosku :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...