Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

400 din na 100 il 200 grama :da:

sto i nije nesto basnoslovno al obicno ne volim egzotiku pa je to 400 din neceg sto volim baceno :)

 

 

ако је на 200, није страшно, ако је на 100 - више ми се исплати да узмем хероин и да истрипујем од младог сира са Каленића да је Олд Емстрдем.

 

Evo ga info iz frizidera: 2857,2din/kg

 

Inace, postoji i Old Holland po nasim radnjama, malo je blazeg ukusa ako se ne varam.

 

хаха, пази трип, мој ''добављач'' је средња млекарска школа из Пирота. лол.

имају продавницу у оквиру школе, уђем и кажем: ''добро, дајте један котур од лика кој' је добио 10 на прахи''. јефтиније од цигањске пичке а свакако укуснији од исте.

 

Phah to je dobra ideja :) :) :)

 

Гугл каже: угао Светозара Марковића и Војводе Миленка.

Мада имам ОК избор сираца и у омраженом локалном Максију.

 

Hvala! icicu ovih dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pošto sam u prethodnih šest i nešto preko toga meseci nabacio preko 20 kila, od toga solidan udeo mišića, a pre toga sam bio vrlo mršav i nejak sa tendencijom ostajanja na istome do klimaksa, mogu da posavetujem sve mršavce sledećim korisnim informacijama:

 

- ukinite ili smanjite na minimum gazirana pića.

- pojačajte proteinsku ishranu (jaja, piletina, tunjevina, whey proteini na rastvaranje)

- pojačajte obroke na najmanje pet komada dnevno.

- podstaknite apetit unošenjem vitamina B grupe (ako ih nemate u ishrani, kupite beviplex u apotekama, 30 tableta 150 dinara, svaki dan po jedna)

- ne limarite tečnost najmanje pola sata posle jela. pustite hranu da se svari na miru, umesto da je odmah proserete.

- pijte najmanje litar vode na hiljadu unesenih kalorija.

- krenite u teretanu, ili počnite da dižete tegove kući. sklekovi, trbušnjaci i trčanje nisu dovoljni. moraju se opteretiti sve grupe mišića.

- spavajte najmanje osam sati dnevno u kontinuitetu. bez ovoga sve ostalo pada u vodu.

 

Provereno radi, čak i na beznadežnim slučajevima kao što sam i ja bio.

Edited by voodoo_

Share this post


Link to post
Share on other sites

.. i pre tolikog proteisnkog shoka za organizam obavezno proverite u kom stanju vam je jetra, da ne bi bilo losih iznenadjenja.

Ako jeeneko mlad ne znaci da ima dobru i jaku jetru, mnogi su se zeznuli tom jakom ishranom.. dakle prvo ispitati porodicno stablo i genetiku, da li je ko imao problem pa kod lekara za svaki slucaj..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom sam jeo socivo i hteo sam da se ispovracam koliko je gadno. Ali opet, da je hranljivo, hranljivo je. Isti slucaj kao surutka u prirodnom (tecnom) obliku, jeste zdrava ali ima uzasan ukus.

 

treba staviti malo vise ljute aleve paprike, sa taze hlebom moze fino da se najede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan odem da kupim eurokrem. Neshvatljivo mi je to da pola kila istog koshta 320dinara, a ista kolicina nutele 210 din :|

Hemija, hemija. :)

 

 

 

 

Ja volim da jedem socivo, ne smeta mi uopste plus sto je hranljivo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bi sa onim obavestenjima da postoji "pravi" i "fake" eurokrem, jedanje u crvenoj kantici a drugi je u beloj sa smedjim poklopcem, ovaj u crvenoj je fake... So I heard.

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...