Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

HAhahahaha, bi kurac, da samo znas koliko je piva bilo... bolela bi te patka za moje egzibicije. :D

A moj basista stoji pored i pije vodu u kojoj smo prali luk. E, to je gadno. :)

hahaha :)

 

Jednom tako na nekom moto-skupu sedim u jednom povećem šatoru sa dva ortaka. Cirkamo neku rakijštinu, a iznad jednog ortaka je šator bio skroz ulegnut pošto je na njemu bilo mnogo vode od kiše.

I sad, kenjamo ja i ovaj drugi ortak kako bi bilo dobro da se nešto desi, pa da se voda izlije na tog drugara. I kenjamo tako 2 sata... žalimo što nemamo pikado da gađamo gore... i hahahah... neki treći ortak dolazi spolja i drma šator (zvao nas) i sva voda pade na Aleksu i okupa ga do koske... :D

Nikad srećniji u životu nisam bio. :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Picture010-1.jpg

 

Ovo iza mi je devojka, koja verovatno misli u sebi "Pogle' ovu budalu", a do mene je asistent sa diplomskog. :D

Vid Rapaju :) Kakav je to diplomski u šumi, pa još uz roštilj i pivo :D daj da se odma prijavim

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ostavio si 999-ti post!

Pa ja sam oduvek bio inverzni satanista. :mhihi:

 

Vid Rapaju :) Kakav je to diplomski u šumi, pa još uz roštilj i pivo :D daj da se odma prijavim

Ma to je proslava diplomskog. Rapaja je is Rume, pa sam i njega zvao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cute :redface:

 

Dobra je kafa ali turska, mozes da popijes i do pet solja a da ti ne bude nista, cak ima i protektivan efekat valjda na memoriju tako nesto procitah, al je ne treba uzimati na prazan zeludac jer podstice lucenje zeludacne kiseline ;)

 

Uf pricaj mi o tome, ubi me kiselina poslednjih dana :)

Kafu sam poceo da pijem pre nepune 2 godine i sad nekad znam da preteram..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Uf pricaj mi o tome, ubi me kiselina poslednjih dana :)

Kafu sam poceo da pijem pre nepune 2 godine i sad nekad znam da preteram..

Ja je pijem 13 godina... I, da, pretjerujem sa kolichinom. -.-

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kafu samo ujutru, retko kad popodne, a pogotovo uveče ne pijem jer ne mogu posle da spavam.

Inače sam ujutru ko zombi dok ne popijem kafu... ne mogu da pričam (a tad žene imaju najveći poriv da zapitkuju koješta), ne mogu da mislim... ma samo mi je bitno da u miru popijem kafu. Posle plaknem zube i kao nov sam, spreman za nove radne pobede. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I eto,posle pola godine mirovanja na jednoj kilazi,pocela sam da se gojim!!!

 

Imala sam 78kg,pa sam spala na 65kg(to je trajalo nekih 6 meseci) i evooo sad imam 67kg:(

 

Moram na djetu!

 

AAAAAAAAAAAAA,sto to mrzim da kazem.."moram na djetu!"

Mislim da sam to rekla sigurno 10000 puta..

 

 

:angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakve dijete. Samo hodanje, šetanje, i što više fizičke akcije. Bila sam se jedno vreme nacocala kad sam morala da mirujem sad sam na 56 kila na mojih 162cm i treba možda još 2 da skinem i to je to. Isto sve jedem, samo se mnogo više krećem jer ovaj hedonista ne voli da se odriče ičega. :)

Edited by Mistress Burzum

Share this post


Link to post
Share on other sites

zenske dijete su uglavnom izgladnjivanje i muchenje, i chista zajebancija - mesecheva dijeta, ananas dijeta...please :)

dijeta moze uroditi plodom samo ako je umerena, programirana, i ako se kombinuje sa vezbanjem...bez vezbe teshko mogu da se postignu neke radikalnije promene...

...i da mora biti dugotrajna - tiha voda breg roni, da bi se probio body set point - "Set point is the weight range in which your body is programmed to weigh and will fight to maintain that weight."

neke varijante od dve nedelje su samo izbacivanje vode i laganje i vage i samog sebe...organizam ce se brzo vratiti na predjahsnji nivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...