Jump to content

Pravilna ishrana / zdravlje / gojaznost


Face Of Melinda

Recommended Posts

Ja stvarno ne znam kako ide to oko devojaka, ja se uskoro zenim, smuvao devojku sa yuma i bas me briga :)

I ranije, prilazio sam devojkama zaista retko, najcesce nakon sto malo popijem, ali uglavnom je bivalo drugacije :D

 

Moj drugar cesto prilazi, nabildovan je i stvarno dobro izgleda, medjutim, cesto dobija nogu u dupe jer cice traze auto i slicne gluposti. Ali sta cu mu kad se pali na najvece sponzoruse :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljubav preko yuma.Dobra fora.Evo kakva je situacija kod mene sad,devojka mi je jako bogata,starija od mene a ona je meni prva prisla...Tako da nema pravila.Ali necu da se zenim :)

 

Pa mi se godinu i po dopisivali preko foruma a onda smo se upoznali, i zajedno smo skoro pa 2 godine, a zivimo zajedno vec godinu dana.

 

Htedoh reci, fizicki izgled je veoma vazan, ja znam kada sam poceo da bildujem, odem na fax i samo gledam kako me odmeravaju cice, prija to jbt. :) Bilo je lepih scena, dize to muskarcu samopouzdanje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo,lepo.Ja sam bio sa devojkom iz Zemuna godinu dana koju sam upoznao preko msn-a.

Vazan je fizicki izgled naravno,al ja sve to gledam malo drugacije.Ne bi mogao da budem sa svakom ribom koja bi se palila na moje misice.Lepo je to kad te snimaju i i smeskaju ti se,al ono sto sam video kakve su se lepile za onog lika sa slike to je strasno.Riba oci da ti ispadnu a ne ume recenicu da sklopi.Meni to ne treba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo,lepo.Ja sam bio sa devojkom iz Zemuna godinu dana koju sam upoznao preko msn-a.

Vazan je fizicki izgled naravno,al ja sve to gledam malo drugacije.Ne bi mogao da budem sa svakom ribom koja bi se palila na moje misice.Lepo je to kad te snimaju i i smeskaju ti se,al ono sto sam video kakve su se lepile za onog lika sa slike to je strasno.Riba oci da ti ispadnu a ne ume recenicu da sklopi.Meni to ne treba :)

 

Da, potpuno se slazem. Meni govori devojka lepo i iskreno da joj nije vazno da li cu nastaviti sa teretanom, i kako cu biti gradjen. Daleko od toga da je to presudno za nasu vezu. Ja se licno lepse osecam ovako, ne preterujem i ne gubim na pokretljivosti i smanjenju mozdane aktivnosti :) a dobijam mnogo toga + devojke stvarno vole da osete malo misica (ne preterivanje, naravno) ali onako, sira ramena i te fore, vole to one :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da volimo. :D Ili da kažem volim, da ne bi bilo da govorim u tuđe ime. Mada meni nisu toliko bitni stomačni. Čak su mi i odbojni ako su prezategnuti. Uostalom, ne volim ništa preterano nabudženo. Ali ako je torzo onako širok, pa lepo izvajan...

 

/me ode da spopada dečka...

 

EDIT: a joj sad ispadoh sponzi. Full Metal me preduhitrio :(. Meni pare nisu bitne, zaista. Ne bih baš volela da zajedno kopamo po kontišima, ali nije mi bitno da sad ima neka kola ili tako te produžetke polnog organa :):):). Uostalom, ne zabavljam se sa kolima nego sa momkom, pa mi je tako on u kompletu i mentalno i fizički najbitniji. Sve ostalo, može i ne mora da bude.

Edited by Mistress Burzum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa meni nije toliko bitan fizicki izgled kod devojaka

Samo da je simpaticna i da nije totalni skrndelj-meni dosta :)

Inace preferiram visoke,vitke i mrsavije ribe,crnke-sa malim grudima,svi me drugari zezaju sto se lozim na male zenske grudi,ali sta cu ja :)

To preferiram a u principu moze sve-male ili velike drugi,niska ili visoka,moze kosa da joj bude i zelena-sve dok je simpa :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da znas

Ja se kao satro registrovao na poljubac i mislim da sam startovao jedno 100 riba

I samo su se dve javile ali i to je trt pa mrt-a imam sasvim normalne slike i profil i fino se ophodim sto je greska jer ono sto pali izgleda je bezobrazluk i nista vise,ali ja hocu sve kulturno pa to ti je :lol:

Izgleda da su te ribe digle nos jos vise na netu negu u stvarnosti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No way Hosita. Not me.

 

Vala kada se zatalasa :)

 

Salim se ali genralno, verovatno provaljujete koliko debele dece ima :uhoh:

Mislim svo to salo izaziva i ranije sazrevanje (najnovija teorija o puberetetu kaze da je hormon leptin koga luce celije koje grade salo odgovoran za nastanak puberteta i sto su ljudi deblji deca pre ulaze u pubertet...)

Sto objasnjava nenormlano ponasanje devojcica tipa idem ja neki dan a neka mala debela sa grudima vecim od mojih izbacila ih u prvi plan sa sve stiklicama, a njen ortakinja dete neko normalno obuceno pa sam po ponasanju i njihovom sklopu prvalila da su neki 7/8 razred, jbte ja sam stikle pocela da nosim skorije i to samo paradno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala kada se zatalasa :)

 

Salim se ali genralno, verovatno provaljujete koliko debele dece ima :uhoh:

Mislim svo to salo izaziva i ranije sazrevanje (najnovija teorija o puberetetu kaze da je hormon leptin koga luce celije koje grade salo odgovoran za nastanak puberteta i sto su ljudi deblji deca pre ulaze u pubertet...)

Sto objasnjava nenormlano ponasanje devojcica tipa idem ja neki dan a neka mala debela sa grudima vecim od mojih izbacila ih u prvi plan sa sve stiklicama, a njen ortakinja dete neko normalno obuceno pa sam po ponasanju i njihovom sklopu prvalila da su neki 7/8 razred, jbte ja sam stikle pocela da nosim skorije i to samo paradno :)

 

Ne znam šta jedu ova današnja deca te tako izgledaju. Mora da su u pitanju posledice zračenja posle rata 99'. O.o

 

Evo, juče kad sam kupovala čizmake, reče ova što radi nekom čoveku "Samo trenutak dok devojčica proba čizme". Umalo nisam pala sa one stolice. Rekoh "Hvala na komplimentu, sobzirom da devojčica puni 24 kroz par dana". Ova što radi nije mogla da veruje i ispostavi se da je od mene mlađa 4 godine, već ima bolove u nogama, sva je kao da je već 2 puta rađala... :blink: Stvarno ne znam šta ta deca rade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ljudi potcenju ishranu ja sam procitale neke dosta dobre radove o mediteranskoj ishrani i prevenciji i lecenju hronicnih bolesti (bolseti koje se neprimento dugo razvijaju i sjebu te otom potom) pomocu takvog tipa ishrane.

 

Pazi juce ja svratila do Delta City-ja isla jelte do bioskopa, a gore su svi restorani brze hrane bili prepunjeni, pogotovu KFC, Mc... uzas... kapiram da su ljudi gladni ali ono je bilo odvratno, ja htela da probam onaj KFC ali redovi su bili predugacki, pa se smorih i otisla na kolace :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa na priču dakako.

Džaba ti da izgledaš, ne znam kako, ako je gledaš ko tele. :P

Da, i moraju sline ravnomerno da ti cure sa obe strane usta.

 

tako te produžetke polnog organa.

Svaka cast.

 

A da obrnemo uloge.Sta mi volimo kod devojaka?

maximounds.jpg

 

Salim se ali genralno, verovatno provaljujete koliko debele dece ima :uhoh:

Evo jedne zanimljive pricice na temu. Na faksu sam imao predmet Ambalaza. Ucili o nekim kartonskim kutijama i prica profa da je radio u firmi koja je stampala kutije za Petit Beure keks. I sad trebai da isprobaju neki novi karton. Upakuju oni keks i posle 3 nedelje krene kartom da pusta masnocu. Zovu oni dobavljaca kartona i zale se kako karto ne valja, pita dobavljac, a koliki je procenat masto tog keksa. Kazu ovi 13%, kaze dobavljac, pa vi vasu decu ne hranite, vi vasu decu tovite.

 

*************************************************************

On topic:

vid bre sta je sirova snaga. :)

 

Picture010-1.jpg

 

Ovo iza mi je devojka, koja verovatno misli u sebi "Pogle' ovu budalu", a do mene je asistent sa diplomskog. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha. :) :) :)

Da sam bio blizu gađao bih te nečim u slabine. :D

HAhahahaha, bi kurac, da samo znas koliko je piva bilo... bolela bi te patka za moje egzibicije. :D

A moj basista stoji pored i pije vodu u kojoj smo prali luk. E, to je gadno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace preferiram visoke,vitke i mrsavije ribe,crnke-sa malim grudima,svi me drugari zezaju sto se lozim na male zenske grudi,ali sta cu ja :)

 

haha,voli male grudi

 

 

idem ja neki dan a neka mala debela sa grudima vecim od mojih izbacila ih u prvi plan sa sve stiklicama, a njen ortakinja dete neko normalno obuceno pa sam po ponasanju i njihovom sklopu prvalila da su neki 7/8 razred

 

i posle pitaju,sto si silov'o Milivoje?

 

A moj basista stoji pored i pije vodu u kojoj smo prali luk. E, to je gadno. :)

 

hahahahahah!!!! :lol:

 

e ostavio si 999-ti post!

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...