Jump to content

Harry Potter


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

While speaking at Carnegie Hall, New York City on October 19, 2007, J.K. Rowling was asked by a young fan whether Dumbledore finds "true love". Rowling said "Dumbledore is gay" and that he had fallen in love with Grindelwald; whether Grindelwald returned his affections, Rowling did not explicitly state. That love, she said, was Dumbledore's "great tragedy."

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili je tačna izjava, ili se opet novinari igraju...

Šta se sve neće izdešavati... boleštine..

 

Šta je onda Merlin bio? Ili glavni Druid iz Asterixa i Obelixa???

 

Mamu im bezobraznu, ne dirajte mi čarobnjake! haaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zomg, pa pre ce izaci na bosnjackom i crnogorskom, kako su ovi nasi krenuli... not that i care, ali ima ljudi koji ne razumeju engleski, prosla su vec 4 meseca, a jos prevoda nema ni u najavi... sramota...

 

@hrvatski prevod - da ja nisam procitao na engleskom ne bih imao problem citanja hrvatskog prevoda, ali, opet, ima dosta ljudi kojima su mnoge hrvatske reci strane/nepoznate... dodushe, kao i uvek, podrzavam jednu stvar iz hrvatskog pravopisa - da se strana imena pisu u originalnoj grafiji :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Greske ili ne... ja sam se izjezila dok sam citala knjigu.

Definitivno ODLICNA! :D

 

Krivo mi je zbog nekih stvari, ali opet s obzirom na to da je htela da masakrira mnogo vise likova a zbog fanova nije, mnogi su "dobro prosli"! :D:) Lujka!

Haha, koliko primecujem, masovno se potpisuju peticije za osmi deo. "POSLE 19 GODINA" :D

 

Hahaha...ludilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ziveo genije koji je otvorio ovu temu! A sad: ne zezate se, ozbiljno je pisala i te knjige? Ja sam mislio da su objasnjenja o magicnim stvorenjima u Red Feniksu samo zezanja(mislim na ono: drvobriznik je to i to moze se naci tu i tu, preuzeto iz knjige Magicna stvorenaj i gde ih naci). Pa jel' mogu da se nabave po obicnim knjizarama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba pregledati Plato i Mamut po pitanju tih knjiga...Ja se licno nisam interesovala za njih, ali sam se odusevila idejom da ce svih prvih 6 delova izdavac "Evro Giunti" koji je izdao 7 deo kod nas, preraditi i dodati sta je sve potrebno da bude kompletirano kako treba, kao sto su sedmi deo uradili.

 

buaa :D jedva cekam, pa da kompletiram i ja sve! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...