Jump to content

Death


LazaGNR

Recommended Posts

Bilo je 13. decembra 2005 u jednom klubu blizu skc-a,zaboravih ime.Drugari su svirali(Dorkin,Bora i kompanija) a u to vreme je postojao josh jedan tribute to death gde sam ja svirao,kasnije je od njega nastao Sculptor.

Sad je malo kasno da se pravi to poshto je za 20ak dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

" Ultimativan sastav - nesto najace sto se desilo na sceni ikada...Leprosy, Spiritual Healing, Human, kao i ostala izdanja ukljucujuci kultni Scream Bloody Gore...tekstualno, muzicki - mudro i zrelo..."

 

 

 

 

 

Mozhda je bolje shto se bend raspao i shto je Chuck umro..Da su nashli novog frontmena ili da su skrenuli ka komercijali,gore citirano bi bilo ukaljano i bacheno u zaborav..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozhda je bolje shto se bend raspao i shto je Chuck umro..Da su nashli novog frontmena ili da su skrenuli ka komercijali,gore citirano bi bilo ukaljano i bacheno u zaborav..

 

Khhh Khhh...

Izvini, o cemu ti? Bolje je da je ovaj umro jer bi onda oni (ko to?) nasli novog frontmena i skrenuli u komercijalu? WTF?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti "oni" bez Caka i ne postoje. Mislim, ne moze sad da dodje neki balvan i da glumi Caka, kad je sam Cak Death. Tamo autorski zakoni itekako vaze, mogli bi dobro za muda da ga popasu kad bi neko tako nesto i pomislio da uradi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao 1-o, nikome nije drago sto je Chuck umro.(negovroim tebi sisusu nego morani)

 

Kao 2-ugo Chuck = Death(bend), on je zavrshio sa Deathom posle Symbolica i uzeo par ljudi da snimi poslednji album pod tim imenom. tako da niko nishta nemoze da uradi povodom toga jel on polaze 100% prava na Death, a i bilo bi smeshno da oni nastave bez njega. A i na skoro svakom Deathovom albumu postava je drukcija.

 

Pod 3-i Chuck nikad nebi skrenuo u komercijalu. On je sa svakim novim albumom sve vishe i vishe napredovao i uspevao je uprkos vremenu da svaki put nam donese kvlaitetan album. Jedino sto bi mozda na kraju preshao da svira Progresivni metal, ali daleko da bi to bilo komercijalno delo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao 1-o, nikome nije drago sto je Chuck umro.(negovroim tebi sisusu nego morani)

 

Kao 2-ugo Chuck = Death(bend), on je zavrshio sa Deathom posle Symbolica i uzeo par ljudi da snimi poslednji album pod tim imenom. tako da niko nishta nemoze da uradi povodom toga jel on polaze 100% prava na Death, a i bilo bi smeshno da oni nastave bez njega. A i na skoro svakom Deathovom albumu postava je drukcija.

 

Pod 3-i Chuck nikad nebi skrenuo u komercijalu. On je sa svakim novim albumom sve vishe i vishe napredovao i uspevao je uprkos vremenu da svaki put nam donese kvlaitetan album. Jedino sto bi mozda na kraju preshao da svira Progresivni metal, ali daleko da bi to bilo komercijalno delo.

 

Слажем се са тобом Месечаре у потпуности.

 

Иначе, управо сам опичио ''Misanthrope'' трешти ми цела кућа, прозори 'оће да искоче.

Да ми је сад неко при руци, па чини ми се

да бих му скрцкао коске одма'.smiley_emoticons_skullhaufen.gif

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

(negovroim tebi sisusu nego morani)

Ma znam da ne govoris meni.

 

Kao 2-ugo Chuck = Death(bend), on je zavrshio sa Deathom posle Symbolica i uzeo par ljudi da snimi poslednji album pod tim imenom. tako da niko nishta nemoze da uradi povodom toga jel on polaze 100% prava na Death, a i bilo bi smeshno da oni nastave bez njega. A i na skoro svakom Deathovom albumu postava je drukcija.

Ma to ne da bi bilo smesno, ngo bi bilo nemoguce. Kao sto vec rekoh, na zapadu je to biznis. Nije to k'o kod nas, dodje neko pa ti mazne bend. Znas li kakvih bi tu sudskih tuzbi bilo da je neko to samo pomislio da uradi, a kamoli uradio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khhh Khhh...

Izvini, o cemu ti? Bolje je da je ovaj umro jer bi onda oni (ko to?) nasli novog frontmena i skrenuli u komercijalu? WTF?

 

Ne,hotju da kazhem da bi garant bend krenuo krivim putem da se nije desilo to shto se desilo..Mozhda i ne bi...I da je dobro shto nisu nashli novog frontmena,jer to onda ne bi bio Death.

 

Hmmm..Neko je napisao da sam ... 'razbijach kulta' ...  :icon_ne: Zanimljivo..Nisam ja kriva shto ovde ljudi ochigledno nemaju prava na svoje mishljenje i shto se sve uzima zdravo-za-gotovo :no:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha. Pa da, sad je kristalno jasno. I bolje sto je umro, inace bi se do sad pretvorili u glam bend garant.

 

Imam ideju. Sta kazete na to da pobijemo vecinu danasnjih muzicara, da ne bi kasnije skrenuli u komercijalu? Bolje da zatremo to u korenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ideju. Sta kazete na to da pobijemo vecinu danasnjih muzicara, da ne bi kasnije skrenuli u komercijalu? Bolje da zatremo to u korenu.

ma meni je jos 2003 god padalo na pamet da likvidiram jamesa hetfielda. ta misao mi se bas vrzmala po glavi,jer sam tada shvatao da je covek glavni grobar metala. nekako sam ipak odustao,ko ga jebe mirisace cvece u raju.to mu je najveca kazna

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...