Jump to content

Death


LazaGNR

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Najjaci death metal band ikada!!!A to da je Chuck peder to ne vjerujem,jer je imao djevojku Kim nekoliko godina, to mu je bila druga najduža veza...Jbg mogao se izlijeciti ali je odbio drugu operaciju...

 

 

A i to znamo samo iz price... (to da je odbio).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
!!!!

 

Death - Live In Houston - Leprosy Tour 1989

 

Format: MPEG

Length: 421MB/00:41:46

Video: MPEG1 Video 352x288 (4:3) 25.00fps 1150Kbps

Audio: MPEG Audio 44100Hz stereo 224Kbps

 

http://mediaportal.ru/concerts/83215-death...-tour-1989.html

jes malo losiji kvalitet ali je ok sasvim i vidi se publika je do jaja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Појавила се и remastered верзија "Scream Bloody Gore" ("Leprosy" и "Individual Thought Patterns", такође) и ово тако јебено Ф-Е-Н-О-М-Е-Н-А-Л-Н-О звучи!!!

Ваааааауууу, које разарање!

Одушевљен сам!

Готово сам заборавио како је ово силно, ау, срећан сам као куче!

Савршен звук!

Најзад "Scream Bloody Gore" звучи како треба!

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Scream Bloody Gore [Remastered]

 

њњњ.медиапортал.ру

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слушао сам, ових дана, "Scream Bloody Gore" јер напросто - ово издање ми се јако допало и звучи ми онако сирово, гласно али силовито и искрено каквим сам и заволео метал уопште а и сам бенд.

Од самог увода у "Infernal Death" који најављује чудовишну брзину и агресивност до првог, легендарног рифа на 0:40, певање другог рефрена "Burn those bodies to Infernal death!" па онај ФЕНОМЕНАЛНИ бас у уводу "Zombie Ritual", мислим - ја се заљубим у ово сваки пут кад слушам - скоро 20 година!

"Stare into his eyes

Now in his spell

Kiss the rotting flesh

Now you're in hell"

Ово последње, отегнуто "hell" је мени ... Савршено. Тако је одвратно, тако је болесно! Почетак и наговештај потоње Чакове генијалности.

Почетак, убрзање у "Denial of Life", рефрен:

"Denial of life (Vile denial)

Denial of life

Denial of life"

Такође, легендарно, монструозно урликање и нечовечност:

"Sacrificial cunt

I despise

Sacrificial cunt

No more lies"

Мислим да је, можда, мој фаворит бр. 1:

"You must die in pain

You must die in pain

You must die in pain

You must die in pain

 

Mutilation

Mutilation

Mutilation

Mutilation

Mutilation

Mutilation"

Аух, ово ме напумпа до лудила! Баш оно - ложачки олдскул метал!

И дошао сам до, вероватно, мог најомиљенијег Death рифа у целом бендовом опусу: "Baptized in Blood", увод је перфектан али понављање на 4:00 до краја ...

Ово ме увек одшљака, прија ми 100%, без икаквог остатка.

Да је само ово смислио - волео бих га до краја живота.

 

Почивај у миру, Краљу.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Stare into his eyes

Now in his spell

Kiss the rotting flesh

Now you're in hell"

Ово последње, отегнуто "hell" је мени ... Савршено. Тако је одвратно, тако је болесно!

 

E ne seri, i meni omiljeni deo. Ili iz Baptized in Blood, kad prvo zagrowluje BAPTIZED IN BLOOD, pa kad vrisne isto to - e to je death metal vokal!!! Uh, kako su to dobre deonice, covece!

 

Ko ne voli SBG album poserem mu se u usta. Kratko i jasno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nekako od svih albuma Deathovih taj najmanje slushao. Tako jest mogu reci ono bash pouzdano da nikad ljudski nisam izdrzao da ga poslusham celog. Aj sada cu da skinem taj rimaster pa da vidim sto ce biti. Inache meni je uvek drazi onaj After-Human period Deathov nego onaj pre.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се тиче ере пре албума Human,већ годинама једино ми прија Spiritual Healing.Не могу да кажем да је Leprosy лош албум,али ми не прија такав звук,мада сам некада секао вене на овај албум али то је било давно.Што неко рече,слушао сам SBG,и успевао сам да га слушам до краја,али једноставно ми не оставља утисак тај албум.А и текстуално ми баш и није нешто.Прве текстуалне бравуре се већ виде на Leprosy,да не говоримо о продукцијском помаку,а и музичком.А кад су издали Spiritual Healing,pa људи су их пљували,као то је сад неки DM aл су се продали,као није као пре...

 

Сад ми некако жао што ITP није имао нешто бољу продукцију...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хм, што се мене тиче, кључ мог допадања овог генијалног албума и лежи у продукцији, тотално је оригинална и никад више није поновљена, по мени - то је формула успешног метал албума - не постоји сличан.

Оно што, такође, овај албум издваја од других су бубњеви; мислим, вероватно сам и пристрасан (дугогодишњи сам Хогланов фан, чак и дуже него Сандовалов) али ово што је Хоглан урадио на "Individual Thought Patterns" - ни он сам није поновио иако има масу сјајних албума, и са Девином и са другима.

Покушај, Дајмонде, са овом верзијом албума, можда ти боље легне:

Individual Thought Patterns (2008) [Remastered]

А за сладокусце и:

Leprosy (2008) [Remastered]

 

Наравно, pass. је

www.mediaportal.ru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам,мени је сада помало празна продукција са ITP.Мислим да је Symbolic најлегендарнија продукција.Чиста к'о суза.Страшно добра.Мада су укинули онај електронски бас бубањ,како ли се зваше,то ми је некад било жао.А и доста је другачији од ITP.Hoglan,дефинитивно,што се мене тиче,а не Sandoval.Мада је и Human продукција доста другачија.

 

Имам неку бугарску варијанту ITP,па не знам да ли су га продукцијски променили приликом ремастеровања.Ако нису,онда џаба линк ;) Шалим се наравно,од Death најслабије што имам је пар албума пребачених са бугарских дискова са СКЦ-а.Да не знаш негде FLAC и то ремастерован ITP ? Извини,стварно покушавам да избегавам mp3,када је Чак у питању.Имам неки FLAC скинут са нета,Leprosy,чисто реда ради,не слушам никад тај албум,а и ITP ретко пустим,али волео бих да га имам у ремастерованом издању.

 

Иначе ја сам на дајал-ап-у.Хвала на питању... Ал снаћићу се,надам се!

 

:)

 

Хвала на линковима,жив био у сваком случају!

Е да,него ко је први написао песму,Death "Pull the plug" или Metallica "Оne" ? Сличне су са тематиком,а то нисам никада истраживао,јел беше издато исте године ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...