Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

Imas obe varijante, i direkt kroz usnu (fuj) i mindjusu koja tako izgleda. To na slici mi lici na prvu varijantu.

@Sinstrel: eh ta prva upala posle busenja :wub: Ako uspes da je izlecis pirs je zarastao :D

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlog za med. tehnicara/pirsera: idi otvori malo fiziologiju, osmotska koncentracija, hipertonicnost i ostalo. Ne znam kako je kod vas na medicini (?) ali kod nas na veterini postoji jedan predmet koji se zove fizikalna terapija i koji govori (izmedju ostalog) o uticaju toplih obloga na upalne i zapaljenske procese.

Da bi nesto bilo dobro za pirs ne mora iskljucivo da bude antisepticno/antibakterijski. Ili sta god da si naveo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hipertonicnost i osmoza su mi dobro znani,a neznam kako kod zivotinja,ali u humanoj medicini se fizikalna medicina vezuje za rehabilitaciju,i tacan je utica toplih rastvora kao oblog,mozda kod upale zglobova,dok u hirurgiji vladaju neka druga pravila. kakve veze ima topao rastvor sa ranom,ili sa piogenim mikroorganizmima,piercing je rana dok je u procesu zarastanja. Mada radite sta god,samo sam hteo pomoci posto svaki dan vidjam takve i slicne stvari!! !

 

A ako je nekome bitna moja slucajna pravopisna greska,OK,neka odbaci celokupno pisanje na temu lecenja piercinga.

 

A ako je nekome zasmetala moja slucajna pravopisna greshka,Ok,neka odbaci celokupno pisanje o piercingu.

 

Bushite se gde hocete,kako god hocete, i sa cim god hocete. a kazu babe da je dobra i svinjska mast za sve pa probajte i tako. poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo niko te nije zvao niti se ovde iko pitao "jao jao ovo niko ne zna" nego se svuda trpash. I cime to imas da ubedis ljude da se buse kod tebe? Jel imas neku zadovoljnu musteriju? Neki sajt na kome su slike te zadovoljne musterije? Poradi na svojoj "reklami".

 

I prestani da vredjas inteligenciju, ovde niko ne sprovodi nesto sto mu skodi. Ako neko veruje da mu topla voda pomaze - ok super, ja u to isto sumnjam (eventualno moze da raskravi sasusenu krv i limfu) al nece da mu skodi da mu to zaista "radi". Isto tako i za so.

 

Vrati se kad budes imao neki kredibilitet. Jer kad se neko predstavi kao "med. tehnicar" ocekuje se da budes neki autoritet a umesto toga biras nastup 'provlacim se svuda kao puvanjak'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

druze, dovoljno je da ti kazem da ovde serekamo mi koji smo se busili i oni koji su se manje busili, ovde nikad nisam video nijednog ozbiljniog piercera. Zapitaj se malo. Sta ce tebi ako si profesionalac (znaci zaradjujes pare od toga) blejanje ovde i cemanje medju nama, kad ovo nije nacin da privuces musterije. Idi otvori salon, zaradi pare, prosiri biznis svojim dobrim radom pa cemo mozda i da dodjemo kod tebe i mozda cak i da slusamo sta nam pricas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...