Jump to content

Saxon


Blackmore

Recommended Posts

Ajd da vam otkrijem - bilo mi dosadno juce pa reko da malo zajebavam narod, seo sam, nasnimio 13 pesama u Saxon fazonu, bogu hvala - poznajem stil, slusam ih, imenovao ih po tracklistingu sa Arhiva i okacio ovde.

To je to - provaljen sam, album je fake, nemojte skidati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije ovo sigurno full verzija. Posto na njihovom sajtu pise da ce izaci tek 09.01.2009... Tako da je ovo sigurno demo....

 

Nema veze sa demoom, album zvuči onako kako treba. Jedino je moguće da se na konačnoj verziji pojavi i 14. pesma. I dalje tvrdim da je Demon Sweeny Todd najjača pesma, a uz nju Batallions of Steel, Valley of the Kings i Voice. Album slabiji od The Inner Sanctum, od Lionheart pogotovo, ali bolji od Killing Ground, negde u ravni sa Metalhead.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno...

 

Batallions Of Steel razbija. onaj hor u pozadini (ili kako da ga nazovemo) se super uklapa u pesmu... Odlican intro... Razbijacka...

 

Posle idu: Demon Sweeny Todd, Valley Of The Kings, Hellcat (isto odlicna) i Come Rock Of Ages... Za sad najbolje pesme....

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

As for my two cents..fino albumche. Ima okayish/nyah trenutaka, ali ima i dobrih. Mislim, od benda sa toliko fantastichnih albuma i legendarnih pesama iza sebe, i ne trazim vish :] Bitno da nema bruke, bitno da moze da se slusha! Najsimpatichniji mi je Biff, kome je bash krenulo da se "chuje" starenje, heh. Provalite starkeljski krik pred solo na "Live to Rock", kad rekne "Could you see me as a preacher!" :D

Ono shto se moze konstantovati za prethodnu deceniju jeste da je "Lionheart" neprejebiv! "Sanctum" mi je nesto ispod njega, i isto tako mi je "Labyrinth" nesto ispod "Sanctum"a.

 

"Battalions Of Steel" je bash hymnichna pesma sa power metal feelingom, ona i "Demon Sweeney Todd" su mi glavni favoriti. Iskreno, za DST mi je trebalo par slushanja da udje u vugla, uprkos krljachkoj atmosferi, ali dobra pesma sve u svem'! Od ostalih, Slow Lane Blues, Hellcat, Come Rock Of Ages i Live To Rock su mi bolje..i isto prolazi "Valley Of The Kings", ali svaki put kad krene onaj refren, meni u glavi odma krene kontra u vidu "Then the gods will spread their wings.." :] :)

 

Dobro je, 7.5/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

На полеђини плоче пише дословно: ""Requiem" is dedicated to no one person. It is a celebretion of the music they left behind. We will remember." Претпостављам да се односи на све упокојене музичаре.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...