Jump to content

АДСЛ или кабл?


MissionVao

Recommended Posts

E a sad vi meni kazete kako jedan provajder po zakonu ne sme da vrsi traffic monitoring svojih klijenata... a ja vas pitam ocete ime,prezime, jmbg lika koji je isto mislio pa se zajebao?

 

Jel to narod vs telekomovi najskuplji advokati ?

Ne treba nam ime.Reci samo kolko je ispusio :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bio telekom nego cini mi se sezampro, a koliko ja znam posto mu je to bio "prvi" takav prekrsaj profurao se sa par desetina hiljada din kazne i zavetom da vise nikad nece pomisliti na rec torent :D... Sad koristi samo e-mule...budala...al sta cu igrom slucaja mi je dobar ortak

Edited by (-1)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav lik jbt! Ja imam mesecno Dl oko 20-30 gb i ne stignem sve to da posteno odgledam/odslusam :D

 

 

try dealing with 200 :wacko: znam da polovinu nikad necu stici da odgledam/odslusam al kad vec imam ovoliki net koristim ga najvise sto mogu :)

 

sto se telekoma tice i blokiranja p2p znaju oni vrlo dobro da ce tako izgubiti vecinu korisnika te im nije u interesu da pribegavaju takvoj strategiji... medjutim nisu opet toliko mutavi da puste da svi potencijalni korisnici odu kod nekog drugog provajdera te se desilo ovo sranje sa ukidanjem huba na sbb-u

 

 

zaboravih ko,al neko pre mene rece da je dobio ruter a ne usrani modem... veruj mi dobio si usrani ruter.kazem to jer radim podrsku za telekomov adsl i nikad uzela njihov net ne bih... al da ne gresim dusu,ako sve radi kako treba - odlicno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

za drugi ruter ti treba user i pass za konekciju a ti to neces imati niti ce ti dati OSIM ako nisi potpisao ugovor pre septembra.. da upozorim odmah jer se gomila ljudi vec zajebala tako

 

Pa nisu mi dali ni ip adresu rutera ni korisnicko ime i sifru pa sam provalio, a provalicu ja i ovo drugo :D

 

Mada iskreno receno meni adsl radi super i za sad nemam potrebe za promenama

Share this post


Link to post
Share on other sites

za drugi ruter ti treba user i pass za konekciju a ti to neces imati niti ce ti dati OSIM ako nisi potpisao ugovor pre septembra.. da upozorim odmah jer se gomila ljudi vec zajebala tako

 

 

 

Pricas napamet, kao sto to inace telekom tehnicka podrska radi, ili imas konkretne razloge i informacije?

Ne bi me cudilo, telekom vrlo cesto daje protivrecne informacije. Zavisi valjda u koje doba dana nazoves. :rolleyes:

 

Na forumima sam do sad naisao na gomilu slucajeva gde je neko zbog npr. wireless rutera bio primoran da zatrazi podatke, i dobili su ih na istom mestu gde su i preuzeli paket.

 

Sta se to promenilo od septembra? Prosto su odlucili da vise ne daju takve informacije? Kao da su to neke poverljive i preterano bitne informacije, pa da spada u domen tajne. A takvim potezom bi ugurali samo Huawei, sto ne bi bilo bas ni legalno.

Edited by SlaughtererKralj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bio telekom nego cini mi se sezampro, a koliko ja znam posto mu je to bio "prvi" takav prekrsaj profurao se sa par desetina hiljada din kazne i zavetom da vise nikad nece pomisliti na rec torent :D... Sad koristi samo e-mule...budala...al sta cu igrom slucaja mi je dobar ortak

 

A isti taj glupi sezampro je slao one 'novogodisnje cestitke' svojim korisnicima koji su skinuli neki od seravih diznijevih filmova.

 

Takodje isti taj sezampro je prvi uveo ADSL 'na kasicicu' , tj one pakete s ogranicenim protokom. Koliko se secam beotel i verat nisu imali te pakete dok sezampro nije uveo ne bi li reklamirao "ADSL ZA SAMO 899 DINARA" ili kako vec beshe.

 

EDIT: Verat nema ni danas te pakete, a za Beotel pouzdano znam da ih nije imao u startu, jer ja koristim Beotel od starta ADSL-a kod nas (bio sam na onoj listi cekanja pre no sto je pocelo da se uvodi :) )

 

Ne kazem da su ostali provajderi mnogo bolji (ali kazem da su bolji), ali da se gospoda iz Sezamproa pitaju, verovatno bi se vratil na njihov fantasticni BBS-sa-14-nodova-i-mesecnom-pretplatom sistem, jeb'o internet, jeb'o ADSL. Koja ciganija od provajdera.

Edited by Demonic_Alliance

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj recite mi koga treba podmititi, pretiti, častiti, moliti da bi mi konačno uveli ADSL? Imam digitalnu centralu, nekada davno sam i imao ADSL, ali sam ga otkazao. Sada već pola godine čekam "tehničke mogućnosti".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idi lično u Telekomov centar na razgovor pogotovo još ako njihov adsl uzimaš.

 

Što se tiče adsla najbolji su Telekom i Beocity.

Ostali katastrofa i žalost ... S tim što ni beocity ne cveta najbolje jer konekcija puca, ali drži najniže cene za kolko tolko dobar net u odnosu na ostale. A telekom...majka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam bio kod Beocity i pobegao! Uzasni su!

 

Sad sam na Telekomu i uzivam, ne ubijaju mi bendvit protok je do jaja

 

A tebi bih savetovao da nadjes nekog rodjaka/prijatelja/poznanika/komshu koji radi u Telekomu da to malo pogura, oni uvek imaju par slobodnih parica za svoje ljude :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ne znam kakav je Telekom, ali ja sam preko Beocity-a, i skroz su ok. Znam samo da ne volim Sezam :)

 

Ali, jeste najbolje pokusati sa Telekomom. Naravno da ce dati prednost svojim korisnicima.

 

Inace, drugarici su ukinuli mogucnost adsl-a i dali nekom drugom cim se odjavila (s namerom da promeni provajder). To je bilo u novembru 2006. od kada pokusava da ga ponovo aktivira...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...