Jump to content

Municipal Waste


Grobodan

Recommended Posts

Ameri,poprilicno mlad bend,trenutno na Earache.Muzika - Thrash core ludilo u stilu Suicidala,NAsssault,DRI...Tri albuma - Waste em all,Hazardous mutation i ovogodisnji The Art of partying.Recept - rif,rif,rif,brzo,brze,najbrze.Albumi manje od 30 minuta traju,a imaju po 15-ak pesama(neko je rekao Speak english or die?).Sa nazivima pesama Guilty of being tight,The Thrashin' Of The Christ,Thrash?! Don't Mind If I Do i nazivom splita Tango and Thrash :) znate da nema greske - zabava bez prestanka.Ko nije cuo,neka nabavi obavezno!

 

Izvinjavam se na slovnoj gresci u podnaslovu teme,neka se ispravi u "THEIR"

Edited by Nunslaughter!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ne seeeri.. danas sam htela da otvorim temu ali me je zezao IE :)

 

Metal Hammer (Britanski) baš hvali album, kao, jedno od boljih izdanja itd. Iskreno, meni previše deluju kao zajebancija (intervju je... hm...) ali ću svakako proveriti kakvu muziku prave. Recenzije mi sjajno zvuče. E sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Sto je jedan lik rekao za Hazardous Mutation: Original Album Release Date - 1985

Tako da znate o cemu se radi :mhihi:

Mlad i opusten bend :muzicar:

Drago mi je sto ozivljavaju crossover 80-tih na sebi svojstven zajebantski nacin :rockdevil:

Jedina falinka im je sto na poslednjem albumu imaju bas super produkciju,navikao da od onih ep,pa do hazardous-a bude prljav zvuk :mhihi:

Ali nema veze svaka njima se dala i da ih gledamo uskoro kod nas :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево, данас сам поскидао неке њихове ствари и први утисак, након преслушаног "Hazardous Mutation" је да ово много, много (можда и превише, за мој укус) личи на DRI - "Thrash Zone".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...