Jump to content

Conception


Recommended Posts

  • 7 months later...
  • 1 year later...
  • 9 months later...

Tragedija je sto ovaj bend ima tako malo postova, a cak je i dobar deo tog malog broja postova sprdnja clanova foruma...

 

Zaista neverovatan bend. Sta mislite kako bi Khan sada zvucao uzivo na turnejama? Bojim se da vise ne moze da otpeva to kako treba. :opusteno:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi mi slusamo njih cesto, ali nema sta mnogo vise da se prica, kad toliko dugo ne izlazi nista novo.

Kanov glas se mnogo izmenio od tada, mogao bi da otpeva verovatno sve, ali bi bilo malo drugacije. Mnogo je vremena proslo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...

K'o mlađem mi bio dosadnjikav bend, ali evo sad uzeo opet da ga slušam, navlačim se polako ali progresivno.

"In Your Multitude" albumčina kakva se rađa jednom u 10 godina, melodic proggy vrh od albuma, spektar stvari i emocija koje se dešavaju je neverovatan. Prva dva su mi uredna, dok mi je "Flow" ubedljivo najslabiji, prepunjen nekim groovy-em koji meni strašno ide na šišarke.

 

BTW ova tema je vrlo zabrinjavajuca za citanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flow je meni daleko najbolji idalje.

 

retko kad tako neki bendbas progresivno postaje sve bolji na svakom albumu.

 

prvi mi je jedva slusljiv, PM vec odlican, IYM u vrhu te melodic prog ekip 90ih (Elegy, Sanvoisen, itd) i Flow savrsen album, potpuno neobican i unikatan bio tad i ostao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njihov prvi album mi je najslabiji, mada dobar, ali opet ne kao ono sto ce kasnije uslijediti, vise kao nagovjestaj odlicnih albuma koji ce doci kasnije.

Preostala tri su mi otprilike podjednako dobri, iako mi je Parallel Minds ostao u najdrazem sjecanju i nekako sam najduze vrtio taj album. In Your Multitude je prvi album Conceptiona koji sam poslusao i to je sada vec davno bilo, pa mi je u najslabijem sjecanju ostao, ali znam da sam bio zadovoljan. Mogao bih obnoviti gradivo.

 

P.S.

Nikad cuo za ovaj Sanvoisen, vidim da su neke Svabe, moracu to ovjeriti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Flow je meni daleko najbolji idalje.

 

retko kad tako neki bendbas progresivno postaje sve bolji na svakom albumu.

 

prvi mi je jedva slusljiv, PM vec odlican, IYM u vrhu te melodic prog ekip 90ih (Elegy, Sanvoisen, itd) i Flow savrsen album, potpuno neobican i unikatan bio tad i ostao.

 

:da:

 

Pustih sad Flow posle dugo vremena... zaista najbolji album.

 

I onda se setim sta je sve tada izaslo i koliko je ovo jebeno dobar zvuk! Ono... jezim se upravo :da:

Iste godine Symphony X izbacio Divine Wings (ene ga Shinigamy i Nina divljaju sada na certu <3)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gledajuci taj spot nisam stvarno osetila nikakav orgazam,

 

vrati se, ljepojko

 

Jesam ja,uzas icon_smile.gificon_smile.gif A tek live koncertic ,raskopcana kosuljica,marama,duga kosa... Tako mi je drago sto se covjek osisao i upristojio icon_smile.gif

 

A jes vala, al' nije morao ovoliko da pretera

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...