Jump to content

Pes 7 Next Gen


GEORGE_SOAD

Recommended Posts

ono što je najbolje je to što se vratio osećaj da kontrolišem odbranu

to u 16 apsolutno nije postojalo, stalno je izgledalo kao da su svi na drogama i da se eto tako kotrljaju i kližu po terenu

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je dobar ovaj novi PES, zasto ljudi ne rejvuju vise? Meni je toliko hajpovana bila i 15-ica i 16-ica a osecaj u igri mi je bio tres.. ovde je BAS bas dobar, i golmani su po prvi put u jebenoj fudbalskoj simulaciji zapravo.. dobri. Jedino sto postaje sve teze i teze igrati na tastaturi, ocito je da je PES pravljen za konzolu i kontrolere..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikad nisam razlupao džojpes™ preko granice neigrivosti, ali jako dosta, onih starih logitecha koje gi nema više, sam imao sa puno rupa u njima zbog bacanja. Onda sam u nekom trenutku krenuo papuče da bacam, kad sam provalio da se grebem na rupe proklete.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko razlupa džojped taj je pička najveća

 

Meni je neki slepac u Patrisu razlupao original ps2 džojped jer su ga odrali, sve mu jebem. Moj drugar majmun mu pozajmio bez odobrenja :D

 

i ja sam trenutno na tastaturi, moram uskoro da se obnovim

bio ovaj rad pre neki mesec

14593495_1597884053841418_2068147097_n.jpg?oh=fb790814052868b4053564eb335378d0&oe=581D9A4B

 

Ja sad tražio sliku da pokažem, al' mi je na nekom uginulom telefonu... Dobio me drugar 3-2, ja sam imao tipa 20(14) šuteve a on 3(3), i 3 gola, 100 odsto efikasnosti. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...