Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uh...mislim da ce da nas realno bude negde oko 2000 mozda 2500 u hali...neki dan me je pitao jedan od likova iz organizacije da li mogu da mu kozaem koliko ljudi ja ocekujem...ja mu reko negde oko 5000 a on se iste sekunde bacio u smeh....malo sam se zabrinuo - al iskreno zabole me ona stvar...VAZNO je da ce mo da IZGINEMO svi tamo i da ce da nam bude VRH!!!

U jebote...jedva chekam......

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i vecina tih metalaca nije ni chula za kultne bendove koji su postavili standarde u toj vrsti muzike.

Sada dominira taj neki novi metal,kao shto je Slipknot i slichna *****.

Ali ko shto rekoste bitno je da se mi koji dodjemo dobro provedemo. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem sa gostovanjima kultnih metal bendova (izuzev Iron Maiden i Metallica) je što oni koji su ih slušali još pre 15-20 i više godina, danas ne dolaze na koncerte. Evo najbolji primer - Saxon je kod nas bio popularan početkom osamdesetih, mislim da su 1981. imali koncert u Zagrebu. Za očekivati bi bilo da imaju sve više i više obožavalaca kako vreme prolazi, jer dolaze nove i nove generacije koje ih slušaju. Ali, znamo da karte za njihov koncert nisu mogle da se prodaju ni da SKC bude pun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, pa nije Helloween kultan, majku mu, a posebno ne Maiden i Metallica... To je sve teski mainstream, nista drugo. Mislim da ce Helloween pokazati koliko uopste ima old school heavy i power metalaca ukupno u Srbiji i BiH. I na sta moze da se racuna po pitanju te muzike. Ne znam da li je ikada jedan ovoliko dobar paket bendova zajedno dolazio u Srbiju, i ako ovo ne prodje, treba se zaista zapitati da li metal u Srbiji ikakvog smisla uopste ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad samo kukaju da nemaju kintu!

Zaista? Ja baš pre neki dan pričam kako su heavy metal fanovi najverniji i najodaniji od svih, kako će i kuću prodati ako treba da odu na koncert koji vole. Ali, recimo da je samo 50% metalaca čulo za Helloween, i su samo 20% od toga fanovi. Mislim, power metal ipak nije popularan kao thrash ili black.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaista? Ja baš pre neki dan pričam kako su heavy metal fanovi najverniji i najodaniji od svih, kako će i kuću prodati ako treba da odu na koncert koji vole. Ali, recimo da je samo 50% metalaca čulo za Helloween, i su samo 20% od toga fanovi. Mislim, power metal ipak nije popularan kao thrash ili black.

 

 

Mislim da gresis, retko ko od metalaca nije cuo za Helloween.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...