Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shto 2? :)

 

Inache, ak' nisi slushao onaj 'vju shto okachih na Helloween temu, album ce da ima neki puzzle u sebi, i koga reshi, shaljesh ga na neku njihovu adresu, i onda ak'te izvuku vode te sa sobom na njihov koncert na nekom drugom kontinentu! All paid i ti fazoni.. To ce da bude inache fazon na svakom kontinentu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim i ja...

...inace ne radi se o puzzleu, nego o greb-greb sreckici :D

 

 

A najgore od svega : ja planiram da palim u Sofiju na Amorphis, Edguy, Agathodiamon i jos neku bagru 3.Novembra, tako da je veoma verovatno da cu izviseti i za jedan i za drugi original na 'certu...al znate kako, original mogu da kupim bilo kada, Amorphis i Edguy, cenim, necu imati prilike da vidim u skorije vreme, pogotovo ne zajedno...

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim i ja...

...inace ne radi se o puzzleu, nego o greb-greb sreckici :D

A najgore od svega : ja planiram da palim u Sofiju na Amorphis, Edguy, Agathodiamon i jos neku bagru 3.Novembra, tako da je veoma verovatno da cu izviseti i za jedan i za drugi original na 'certu...al znate kako, original mogu da kupim bilo kada, Amorphis i Edguy, cenim, necu imati prilike da vidim u skorije vreme, pogotovo ne zajedno...

 

To beshe onaj Nuclear Blast festival? Pa lepo... Ja cu se ipak drzati koncerata u nashoj domovini, ima ih dovoljno as it is. Do kraja godine svakih mesec dana po jedan, meni super...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...