Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja opet kazem, svima, koji su nestripljivi da dobiju kartu, samo se javite na pp, i bice vam poslana taj dan ili sutra, i to je to. Lakse nama, posto se trenutno salju nasumicno, nema nekog odredjenog redoslijeda... :) Moze vas zapasti bilo kada.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko vam kriv kad ste porucivali karte, sad cekajte...ja sam moju odavno nabavila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bas sam se nadala da ce biti one prave karte, i ubih se da ih pronadjem...kad ono njak, jer mi rekose da ima samo eventimovih...uostalom, nije to ni tako vazno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto bas nisam bas u toku...pitanje za organizatore:jel' ima jos uvek tih karata za onaj ogradjeni deo napred (kako da li ga nazovem vec)?Tj. ako danas/sutra uzmem tu (gadnu :) ) eventimovu kartu jel' upadam medju onih "prvih 500 srecnika"? :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto bas nisam bas u toku...pitanje za organizatore:jel' ima jos uvek tih karata za onaj ogradjeni deo napred (kako da li ga nazovem vec)?

 

Nazovi ga fan-pit ;)

 

 

 

Tj. ako danas/sutra uzmem tu (gadnu :) ) eventimovu kartu jel' upadam medju onih "prvih 500 srecnika"? :bigblue:

 

Za ovaj koncert samo te gadne eventimove karte i postoje. A za fan-pit ako hoćeš da naručiš kartu idi na sajt jednog od organizatora i popuni tamošnje formulare.

 

 

@Sandman, rustik i jos poneki:

 

...i Gamma Ray bre!

Edited by Vule iz Kule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...