Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

E ovaj,ne znam da li je neko vecj pitao ovo na temi ( mrzi me da trazim ),ali kada cju znati jesam li upao u onih 500 srecjnika i kada cju da dobijem to obaveshtenje na mail?I kako placjam,kesh ili ide to neshto preko uplate ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ovaj,ne znam da li je neko vecj pitao ovo na temi ( mrzi me da trazim ),ali kada cju znati jesam li upao u onih 500 srecjnika i kada cju da dobijem to obaveshtenje na mail?I kako placjam,kesh ili ide to neshto preko uplate ?

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA sam dobio smsom pitanje da li potvrdjujem potvrdio sam smsom na taj isti broj?!? Iz Krushevca sam da li se vazi to?
da i mene ovo interesuje,

znači isti slučaj: primio sam sms da li potvrdjujem i odgovorio sam na taj sms...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, naravno, u cemu je zbrka? Karte vam se salju pouzecem, valjda je normalno da vas obavjestim kad, da pripremite pare. Dakle, svi koji ste dobili SMS, i potvrdili SMS-om, mailom, pozivom, kako god vam drago, karte su vam ili poslane, ili ce biti poslane sutra.

Vi koji niste dobili SMS ni mail, strpite se doci ce i na vas red! Koncert je 17.-og novembra, nema mjesta zurbi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovaj,ne znam da li je neko vecj pitao ovo na temi ( mrzi me da trazim ),ali kada cju znati jesam li upao u onih 500 srecjnika i kada cju da dobijem to obaveshtenje na mail?I kako placjam,kesh ili ide to neshto preko uplate ?

 

E stvarno, to i mene zanima, jes da sam već uzeo kartu ali za svaki slučaj... :rockdevil::lol:

 

Sto se mene tice...nemojte nigde da zurite (dekintirao sam...otisle pare na marduk i therion)...mada, ne bi bilo lose i da mi poklonite kartu za ovaj gig (radi vernosti) !!! :bigblue:

 

Ćut jbt, nakon što sam preuzeo (i naravno platio) kartu za ovo, provalio sam da nemam kinte za Gary Moore-a! :udri: Za Therion još ni ne razmišljam, a idem sigurno, Marduk mi nije mnogo zanimljiv, na svu sreću, ali bih vrlo rado na Agent Steel/Vicious Rumors...

 

 

Jel mogu kartu za Tool (dobio preko Hupera) da menjam za Gary Moore-a i AS/VR? :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikom nije i nece biti poslano prije nego sto dobije mail ili SMS da potvrdi narudzbinu, da ne saljemo nekome ko je u medjuvremenu kupio, a nije nama javio da otkazuje i slicno... Ako se nekome bas zuri, samo neka sibne pp, i bice mu poslana karta dan poslije toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam juče dobio mail od Legacy-a da će mi karta biti poslata posle Tool-a. S obzirom da sam tebe, Elderane, u međuvremenu kontaktirao i da si mi rekao da će mi karta stići na adresu za koji dan, može se desiti da mi dvaput stigne karta. Da li postoji neka koordinacija između Legacy i TerraNostra, kako bi se tačno znalo ko je kad naručio i preko koga i ko je dužan da vrši dostavu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...