Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tako da je veoma verovatno da cu izviseti i za jedan i za drugi original na 'certu...

 

Jel mislis da ce biti diskova da se kupi na ovom koncertu?

Ja se vise furam na original ’tour T-shirts’, jos ako su sa ispisanim datumom koncerta, a uglavnom jesu :) :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od danas ili sutra pocinje plakatiranje. Po mom misljenju, to su najbolji plakati za ijedan koncert u Terra Nostra organizaciji.

Inace, karata za fan pit ima jos, i ko god hoce, neka naruci preko formulara sa sajta www.terranostra-promotions.com ili preko pp, samo da posalje licne podatke(obavezan broj telefona)

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kad ce da stignu te karte za fan pit... narucio jos kad je krenula akcija.. trebalo da stigne od 10. avgusta pa do +10-15 dana.. slao mail.. kao frka oko toola.. tool prosao a karte ne stizu.. i evo jos uvek cekam.. sta se desava... jel nekome stigle karte za fun pit??

Edited by StRatO

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kad ce da stignu te karte za fan pit... narucio jos kad je krenula akcija.. trebalo da stigne od 10. avgusta pa do +10-15 dana.. slao mail.. kao frka oko toola.. tool prosao a karte ne stizu.. i evo jos uvek cekam.. sta se desava... jel nekome stigle karte za fun pit??

 

Posalji mi podatke na pp. Moguce da tvoja narudzba nikada nije dosla do mene. Cim posaljes podatke, poslacu ti kartu, nema problema. Inace, ja sam vec sve brojeve telefona okrenuo, svih koji su narucili, tako da vjerovatno nije stigla...

Pozdrav!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...