Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a jel pomenuo neko negde jl se bar naslucuje ukupno trajanje ovog desavanja?

 

Vidimo se tamo u jbnom skcu,lele lele pa jos je novembar,svi natrontani odecom,a tamo sam svaki put kad je bilo iole popunjeno zavrsio mokar i poluugusen... okej da nije trebala poluprazna hala al imam neki osecaj da ovde ima da stojimo jedni drugima na glavama... Mada stoji i to da je atmosfera u svakom sl. mnogo prisnija...prva sutka i bice i mrtvih :evotigana: borba za zivotni prostor

 

 

 

E i da ,ne znam sto al meni bio bio mnogo veliki trip da cujem uzivo Nothing to say :)))))

Edited by East

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidimo se tamo u jbnom skcu,lele lele pa jos je novembar,svi natrontani odecom,a tamo sam svaki put kad je bilo iole popunjeno zavrsio mokar i poluugusen... okej da nije trebala poluprazna hala al imam neki osecaj da ovde ima da stojimo jedni drugima na glavama... Mada stoji i to da je atmosfera u svakom sl. mnogo prisnija...prva sutka i bice i mrtvih :evotigana: borba za zivotni prostor

Ne daj Bože! Niko ne ide na koncert da dobije batine, jebeš ti takav koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako to ide u zivotu ...malo dajes, malo primis .... :) u svakom slucaju skc nije narocito dobar prostor ni za jedno ni za drugo ,pogotovo kad je pun :))))) Nekako kad cujem ta dva pojma zajedno Helloween -Skc imam napad osecaja skucenosti ...Ma pusti ,vidis da bodem,nije mi dobro ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zahtevam The Tale That Wasn't Right!

Recite im to kad dodju :D

 

Potpisujem peticiju... :rockdevil:

 

Dal' bi nadjačali za Bard's Song kad je bilo? :mrgreen:

 

Vidimo se tamo u jbnom skcu,lele lele pa jos je novembar,svi natrontani odecom,a tamo sam svaki put kad je bilo iole popunjeno zavrsio mokar i poluugusen... okej da nije trebala poluprazna hala al imam neki osecaj da ovde ima da stojimo jedni drugima na glavama... Mada stoji i to da je atmosfera u svakom sl. mnogo prisnija...prva sutka i bice i mrtvih :evotigana: borba za zivotni prostor

 

- U SKCu bar ima garderoba, 50 kinti i ne razmišljaš šta ćeš sa jaknom i čudima.

- Mislim da neće ni biti mesta za šutke, jedino da neki izlete u hodnik pa se vrnu! :)

 

 

 

Jelte organizatori, a gde će oni da se potrpaju kad budu trebali da opiče nešto zajedno? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E smoriste sa ovim sta sviraju/ja ocu ovo/ja ocu ono...

 

Najlepse kod ove svirke mi je sto ce exxxtra teshko da se sazna setlista, jer je ovo drugi gig na turneji, a veche pre sviraju u Peshti, tako da ce biti mala shansa da se zna lista pred koncert, which adds more beauty to it... And adds more to your homework, doesn't it?

 

Na Live on 3 Continents nisu tako izveli tu pesmu i šteta je što je tako.

 

Meni bash ide na K* ta produzena verzija "Power"a...verovatno zato sto mi je to least fav pesma sa TOTOa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ste vec prebacili koncert u SKC (sto mi se ni malo ne dopada) nemojte da prodate vise od 1000 karata, jer kao sto neko rece SKC zimi nije najpozeljnije mesto za koncerte, a stvarno ne bih da ponovo dehidriram kao na CC-u! Jos jednom pokazujemo koliko smno iracionalna zemlja u svakom pogledu... Kao H/GR ne mogu da skupe bar 2500 ljudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras na Eurosportu gledam The Strongest Man takmicenje iz Bugarske i na kraju uz proglasenje pobednika gazi Metal Invaders!!! :rockdevil::rockdevil: Totalno sam odlepio, jedva cekam koncert!! p.s. Ervin Katona je bio treci, ako nekoga zanima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...