Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

xD

 

Lepo bilo.

 

Bio sam medju onim koji su pocheli sa sutkama josh na Ride The Sky.

 

Slazem se sa onima da je jedino zvuk bio nja, al samo na pocetku Gamma Ray-a je bio loshnjikav.

 

E da, onaj debeli gmaz je mnogima upropastio koncert jer je stalno nekog maltretirao, oni koji nisu bili izudarani, gurali su se sto dalje od njega ne bi li pobegli, chak je i Angelystor sa foruma bio veoma uporan da pobegne, pa me je izgurao sa mesta, al nema veze ^_^

 

Ta svinja vec na par koncerta jede govna...

 

 

Taj idiot se pobio sa mojim drugom na Machinehead,a i na megadeth je pravio sranja.Dolazi samo na vece koncerte i ,,zvucnija imena,,.Mislim da ima jedno 150 kg,crnu kosu i bradu.Ja licno najozbiljnije planiram da mu otresem jednu flasu o glavu jednom.Zbog takvih majmuna nekom treba da propadne onakav dogadjaj...bruka!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam nosio transparent "how many years"

 

Kai me iskulirao, ali ga je Deris pročitao i odbrojao prstima - 22.

 

Inače vrhunski koncert.

 

I kao što neki mudri čovek reče pre par postova, jebeš zvuk, jebeš stage show, ili imaš feeling ili ga nemaš.

 

E, da. Ozbiljno sam razmišljao da nabodem onog debelog lika,

ali mi bilo žao da me redari izbace sa koncerta.

 

Pa još u mojim godinama...

 

Penzioner pa se bije po koncertima...

 

Stvarno truba :-))))))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

da skratim pricu ja se konacno tu probio u 3-4 red i bilo sve ok 2 pesme mozda i onda dolazi taj debeli i nabija se u mene i smara nesto... i ja ga odgurnem, i on meni nesto kao jebacu ti mater ja iskuliram i okrenem se i on se opet nabija na mene i to mislim namerno ovaj put i ja ga gurnem dalje od mene, on mi prilazi i udari me laktom po faci(sto me uopste nije bolelo za divno cudo...) i ja ga iste sec bez razmisljanja udarim pesnajom u glavu... i on kao sad oce da me bije i skace na mene al ga drze neki ljudi, a i mene drze xD i nista par ljudi mi kazu bezi bezi i ja se sklonim levo skroz i posle jedne pesme vidis debelog proba da me dohvati kroz gomilu, 3 lika ga vuku nazad i jedan lik mi prilazi i kaze bezi nazad budalo... i ja sta cu otiso nazad i tada sam se izbedacio i otislo mi tih par zadjih pesama u kurac... al sam onda reko ma boli me bre paja i na Future World krenuo da se probijam tamo gde valja al kad je krenula ona sutka nenormalna dospeo sam tamo gde je bio i on pa je opet uzeo da me smara... tako da sam najbolji trenutak certa, I Want Out, proveo negde u kurcu :( posle cim se zavrsila zadnja pesma ja sam izasao, medju prvima... i gurao se ko kreten za jaknu. tu sam pricao sa jednim likom koji je drzao debelog i kaze on da me jurio po celoj sali i da sam mu raskrvario facu gadno(il ja il neko drugi) i kaze da je dobro sto nije bilo fajta posto mu je to ortak pa bi morao da uskace za njega! posto sam uzo jaknu i jedva izasao, na stepenistu su bila jos 3-4 lika koja su ga drzala i zovu me kao dodji brzo i kazu mi da je bio dole debeli i da me trazio i da je sada u sali i kao kako cu da izadjem kuda ovo ono i odjednom kao eno ga trci dole i ja ti odem dole i nadjem se sa ortakom koji je bio na irish stew i lepo zapalim kuci.

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg. meda je gadan kad se napije(u 99% slucajeva) ,al lik je extra(kad je trezven :) ) !

 

 

E NEDAJ MU BOZE DA MENE STARTUJE,NECE VISE IMAT NI GLAVU NI USTA ZA FLASU....ZAMISLI TI KOJI JE TO MOZAK KAD NA OVA

KVE BANDOVE ON RAZMISLJA O TOME DA MALTRETIRA NEKOG!

 

NEGO,DOSTA O TAKVIM POJAVAMA! ZASTO NE MOGU DA SE OTMEM UTISKU DA JE GAMMA MOGAO BOLJE?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deris je pravi kralj, ono showman samo tako, a glas... glas mu je na dobrom (slaba rech?) glasu ^_^

 

Send me a Sign je bash bilo preterano... iskustvo? Da.

 

Elem, sta vredi da je Meda kul kad je trezan, kad vecini ljudi on odvraca paznju (nekad i gore) od koncerta, kad vecina gleda gde da pobegne, i kad svako malo gleda gde je on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

19 User(s) are reading this topic (6 Guests and 2 Anonymous Users)

11 Members: vegeta, Killing Floor, enemy of god, MREžAsTI MEn, metallicus, BruceBruce, the black platt, LazaGNR, CaNcErX, Elvis, Totamealand

:):rockdevil::pivopije:

 

Bilo veselo sinoc u svakom slucaju :muzicar:

A slazem se za onog gmaza...ladno me je lik prvo zagrlio,a onda i ujeo :confused::ph34r::)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Laza: Batice imao si srece, pred kraj, tj negde, recimo, pred zadnje 2 pesme, Meda je laktom, namerno razvalio tipa u lice jer ga je ovaj valjda slucajno zakacio u svoj euforiji i onda nastavio da ga ganja po sali, dok neki lik nije poceo da ga smiruje... mislim...

 

E da, josh jedan biser sa koncerta, video sam Boska, iz Spejs Itera, osisanog, pozdravio se sa njim i nastavio da umirem od smeha... pre no sto sam se pozdravio, blenuo sam u njega jer mi bio poznat al isto toliko nepoznat xD

Edited by MREžAsTI MEn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vise nemam dilemu oko toga koji je najbolji koncert ikad u Srbiji. Kai, Weikath i Markus na istoj bini. Nemam rijeci, citao sam sta pisete, i jedino mogu da placem sto nisam bio u prvom redu zbog obaveza. Ovo ce se ponoviti, kad tad.

Uzgred, za sve koji su i dalje bili nezadovoljni poslije prebacivanja u SKC, zamislite kako bi bilo super da 1000 ljudi bude u Hali Sportova, i koliki bi to bio minus ovom neponovljivom dogadjaju. Da, prodato je manje karata nego na prvim gardijanima, sto mi, licno, nikako ne moze biti jasno, ali u svakom slucaju, prebacivanje u SKC je bio pun pogodak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, onaj debeli gmaz je mnogima upropastio koncert jer je stalno nekog maltretirao, oni koji nisu bili izudarani, gurali su se sto dalje od njega ne bi li pobegli, chak je i Angelystor sa foruma bio veoma uporan da pobegne, pa me je izgurao sa mesta, al nema veze ^_^

 

Ta svinja vec na par koncerta jede govna...

Meni je uhvatio za duks i poceo da vuce ka sebi, uspeo sam da sklonim njegovu ruku i nastavio da gledam koncert.

Koji debil nadam se da ce ga neko odvaliti od batina.

 

Juče sam na koncertu bio sa tatom, ima 56 godina... Čovek se tako oduševio Helloweenom da je to neverovatno! Ceo dan pušta A tale that wasn't right, najviše se vezao za tu baladu. Svaka mu čast.

Mislim da sam video tvog tatu pred ulazom u SKC.

 

11 Members: furija, Runner, -powerslave-, Angrist., bloodchild, Strahinja, Lucky_charm, Divlji Tigar, tidzana, DBraveZ, mravsteen

:lol:

 

Btw., ja tek sad vidjeh da sam propustila Heaven Can Wait, kako mi je krivo. =(

Prije par sati sam stigla iz Beograda, i ja se BUKVALNO RASPADAM! Znači, 7 sati do Beograda i 7 sati nazad i hodanje cijeli dan po gradu prije koncerta i pola noći poslije koncerta i guranje po trećim/četvrtim redovima i na kraju dospjeh do drugog, kad je bio bis sa Kaiem. Izmorena totalno fizički, psihički O-D-U-Š-E-V-LJ-E-N-A !!!!

Trenutno sam još pod uticajem, razmišljanjem, zamišljanjem, set lista je fenomenalna, scena fantastična, nažalost uvodnu scenu Gamma Ray-a nisam vidjela a jesam čula, al' je zato uvod Helloween-a bio strašan!

Članovi totalno opušteni, o Kaiu neću ni da govorim, taj čovjek me tek sinoć oduševio, znači nema ništa do toga dok se ti sam ne uvjeriš.

Kai razbija glasom to je nevjerovatno, svaki put kad povisi ton ja se naježim.

Deris me totalno pozitivno iznenadio, zna sa publikom, svaka mu čast! Bis je bio strašan, a na Silence je bila divna atmosfera, suze mi krenule... Lijepo, divno, neću više da pišem, nekako mi teško, haha.

Uglavnom, obogatila sam se pa kupih majicu dugih rukava od Helloween-a i Gamma Ray-a i majicu kratkih rukava "Hellish Rock 07/08", onu zajedničku s nazivom turneje (gladna sam bila sve tri majice, ali bih bila još gladnija da ih nisam uzela, nekako volim te uspomenice sa divnih koncerata još divnijih bendova), i kupih LE G.W.T.D., evo još nisam ni otpakovala, uzela bih i Land Of The Free II, al' šteta što u Srbiji nije bio koncert par dana poslije jer bi tada izašao CD i u Europu, a ovako moram ganjati po nemogućim mjestima.

Poslije koncerta uhvatih Henjo-a, slikala se s njim, tražila mu trzalicu i dobila sam, pa sam zvala Kaia da izađe iz busa pa se i s njim slikala, potpisao mi se na kartu, bilo je tu malih anegdotica s njima dvojicom, hahaha, umiranje, a najjača je ona da je nekom liku upala noga u onu rupu kad je slikao Kaia, i zaglavio se. :) :) Bila su tu još dvojica likova, jedan me i slikao sa Kaiem, pa eto ako ste na forumu uopšte pozdravljam vas. ;) Ostale članove nisam stigla pohvatati, al' mi je iskreno najbitnije bilo s Kaiem prozboriti koju riječ, i strašno mi je drago što se ja lično sinoć uvjerih da je lik totalno na zemlji, ipak mi je među omiljenim muzičarima i ne bi valjalo da je drugačije.

Pozdrav za ErLiKa! :D

Rekao sam vec nekoliko puta i ponovicu Kai je likcina!

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je bilo dobro..neverovatno. Na Gamma Ray-u sam bio negde na sredini sale i bilo mi je krivo sto je malo ljudi oko mene pevalo i skakalo, pa sam se zato vremenom probio u prve redove i bilo je sjajno. Kai je stvarno nevidjeni lik.Steta samo sto nije bila moja omiljena Abyss of the Void, ali nema veze. A sta reci za Helloween...pocetak i odmah Halloween..izginuce :rockdevil:

A tek Tale..koja me podseca na toliko toga iz vremena kada sam poceo da je slusam. Plakao sam kao kisa dok sam je pevao. Bis je bio vrhunski odradjen..jebiga posle toga pozelis da cujes ceo Power i Keeper,ali to bi trajalo jos 20 minuta :)

Kraj koncerta i legendarne I Want Out i Future World ne mogu ni da opisem. Urlao sam kao lud.Fenomenalna noc :rockdevil:

 

E da, pozdravljam devojku koja je na Gamma Rayu bila sa leve strane negde pri sredini. Nosila je neki kaput i torbicu i imala rukavice i bila sa nekom plavom drugaricom. Posle sam ih izgubio, a bas mi je krivo sto je nisam upoznao. Naravno ako uopste citaju ovo ;)

Edited by Hanuman

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Laza: Batice imao si srece, pred kraj, tj negde, recimo, pred zadnje 2 pesme, Meda je laktom, namerno razvalio tipa u lice jer ga je ovaj valjda slucajno zakacio u svoj euforiji i onda nastavio da ga ganja po sali, dok neki lik nije poceo da ga smiruje... mislim...

e taj sam tip :D kreten jebote prvi krenuo da me udara i to laktom u facu... cuo sam da sam mu napravio sljivu il ga je to jos neko zabo u glavu?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, video sam tog 2 sa 2 lika posle, neko ga naplavio... :)

N' da,i ja sam ga video posle koncerta sa masnicom ispod desnog oka...

 

@Laza: Batice imao si srece, pred kraj, tj negde, recimo, pred zadnje 2 pesme, Meda je laktom, namerno razvalio tipa u lice jer ga je ovaj valjda slucajno zakacio u svoj euforiji i onda nastavio da ga ganja po sali, dok neki lik nije poceo da ga smiruje... mislim...

U jebote,onda sam ja jos imao i srece :)

A znam da su ljudi iza mene (jer je taj meda bio tacno iza mene i davio i gnjavio ljude) prilicno pizdeli na njega...

 

 

 

 

Inace,organizatorima svaka cast - jedan od najboljih koncerata na kojem sam bio ove godine (posle Manowar-a u Nemackoj i Bugarskoj mozda i najbolji) :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada napokon kada se sve zavrsilo, posle 2 meseca pakla kroz koji smo prosli i mi vi, mozemo reci da je ovo bilo cudo. Vjerovartno je sve to, i otkazivanje pre dve godine i prebacivanje iz Hale Sportova, i menjanje promotera, bilo samo u sluzbi da sinoc prisustvujemo ubjedljivo najboljem koncertu u Srbiji ove godine. Reci benda, da cak je i ludi Weiketh pricao o tome, su da je ovo najspecificnija publika pred kojojm su svirali. Kombinacija ludog juznoamerickog duha, i ljudi koji znaju da zacute kad nije vreme za vristanje. Vi ne bi ste verovali kakav ste utisak na njih ostavili, sto svi oni koji malo duze prate ovaj bend znaju koliko je tesko. Za one koje interesuje kad ce opet doci, krajnje jednostavan odgovor, sledece godine, a gde i tacan datum cemo naknadno objaviti. To nismo mi trazili vec njihov menadzer, koji je rekao da je Srbija ne svojom krivicom ostala ostecena za punu produkciju, i da ce ovaj koncert uveriti sve one koji su se premisljali da sledeci put dodju trceci.

Posto vidim da ce uskoro Kai Hansen ovdje da dobije status superbozanstva, da vam olaksam i otkrijem malu tajnu, i Kai Hansen ce sledece godine ponovo biti u Srbiji!!!!

Za nasu firmu ovo je bilo vise od koncerta, ovo je bila nagradu za ovu godinu u kojoj smo krenuli od male sale Doma Omladine i prilicno brzo stigli do Bg Arene, a nadam se da ce ovo biti i odlicna najava za dogadjaje koji ce veoma brzo da postanu javni.

 

Za kraj kako Andi Deris rece: "See you next year on.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...