Jump to content

Horor filmovi


Novaliis

Recommended Posts

Ja imam bolest pri gledanju horor filmova, previse se unesem u radnju pa se isecem nevidjeno :)

Tako da - Rec, no thanks!

Pa da, zato ni ja ne gledam... znaci 2 ortaka, koja imaju iza sebe gomile horora, sednu jedno vece i pogledaju zajedno i ja posle saljem sms "i kako je bilo?" a odgovor "evo cekamo jos malo da krenemo kuci" "sto?" "zvucace glupo ali plasimo se da izadjemo" :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nijesam.

2. deo je jos bolji od 1..

sve u svemu, oba kidaju.

The Grudge je ispeglana verzija tog japanskog filma, specijalno pravljena za americko/amerikanizovano filmsko trziste. nisam siguran da se uopste moze nazvati remake-om, jer su pojedini delovi filma bukvalno prekopirani. meni licno deluje neubedljivo. nekako odise tim glamurom karakteristicnim za savremenu americku kinematografiju. japanski original je daleko siroviji, prizemniji, a to, mislim, kod ovakvog tipa filma ostavlja daleko bolji utisak. inace, zanimljivo je da je nemali broj ljudi, sa kojima sam imao prilike da popricam, ili najpre gledao The Grudge pa tek onda Ju-on, ili Ju-on uopste nije gledao, pa cak ni cuo za film. eh Ameriko, Ameriko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Grudge je ispeglana verzija tog japanskog filma, specijalno pravljena za americko/amerikanizovano filmsko trziste. nisam siguran da se uopste moze nazvati remake-om, jer su pojedini delovi filma bukvalno prekopirani. meni licno deluje neubedljivo. nekako odise tim glamurom karakteristicnim za savremenu americku kinematografiju. japanski original je daleko siroviji, prizemniji, a to, mislim, kod ovakvog tipa filma ostavlja daleko bolji utisak. inace, zanimljivo je da je nemali broj ljudi, sa kojima sam imao prilike da popricam, ili najpre gledao The Grudge pa tek onda Ju-on, ili Ju-on uopste nije gledao, pa cak ni cuo za film. eh Ameriko, Ameriko...

 

 

Nego, znas mozda gde mogu da pronadjem Ju-On?

Studiram Japanese, pa bih bas hteo to da pogledam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Cinema city filmskom festivalu u Novom Sadu od 14. do 21. juna, u okviru selekcije horor filmova The best of horror, bice prikazani: Death Proof, Les Revenants, Planet Terror i Vital.

Pa eto, ako se zadesite u NSu, navratite. Neke projekcije su besplatne, a nekima je cena ulaznice 100 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste spanski.

 

Ko voli tresh blood and gore filmove nek vidi Machine Girl i to obavezno americku sinhronizaciju jer je urnebesnije tako :D

Devojka koju su osakatile jakuze i ubile joj brata se pretvara u osvetnika shtrebera i krece klanje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izаšao novi američki Shutter. http://www.imdb.com/title/tt0482599/

 

Dobar film ako hoćete malo da se ispresecate.

Obavezno gledati kasno noću sa što glasnijim tonom :)

 

28qzus6.jpg

 

Shutter.R5.LiNE.XViD-PUKKA_.deo1
Shutter.R5.LiNE.XViD-PUKKA_.deo2
Shutter.R5.LiNE.XViD-PUKKA_.deo3
Shutter.R5.LiNE.XViD-PUKKA_.deo4
Shutter.R5.LiNE.XViD-PUKKA_.deo5
Shutter.R5.LiNE.XViD-PUKKA_.deo6
Shutter.R5.LiNE.XViD-PUKKA_.deo7
Shutter.R5.LiNE.XViD-PUKKA_.deo8

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...