Jump to content

Košarka


Geozee

Recommended Posts

Ja kad vidim onog invalida Kostu Perovica, odmah mi nije dobro...kad god udje, mi padamo...

Nemamo teskog centra i to ti je...Uz Krstica nam treba jedan dobar centar...ubice nas svi pod kosem...

Za Markovica nemam reci, bori se sjajno u odbrani , ali takav los sut, to nisam video da neko ima...

 

Slažem se potpuno. Kosta je uvek bio takav...

 

Al' ja bih dodao na sve ovo da mi nije jasno kako Teodosić može onako loše da igra odbranu. Prolazi ga ko kako hoće i uvek izgubimo na preuzimanja nakon što njega prođe igrač, čak i bez ikakvog bloka. Baš sam obraćao pažnju i čovek mi izgleda totalno nezainteresovan da igra odbranu. Znam da će svi sad da me pljuju zato što je Teo car, kralj... :haha:

 

Uglavnom svaka čast, momcima. Nisam se nadao da ćemo stići do prvih četiri. Savanović i Kešelj ipak najprijatnija iznenađenja na ovom prvenstvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Свака част, момци. Вратили сте нам кошаркашки понос. Биће медаља, наредних 10 година доминирамо.

 

I ja bih to voleo, ali puno momenata će tu odlučivati. I Španija je imala najjači evropski tim u poslednjoj deceniji, pa je znala da ostane i bez medalje, a na domaćem terenu je izgubila finale. Za dominaciju treba vratiti onaj pobednički mentalitet koji smo nekada imali u košarci, kada su protivnici upisivali sebi -20 čim izađemo na teren.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ameri pokazali zasto su bogovi kosarke , isprasili su sve redom . Durant je igracina samo takva , Turci nek zapamte ovu medalju jer ih vise nece osvajati sigurno !

 

Vec je dosta receno o nedostacima u nasoj igri , ali ima ih svaki tim , cekam sledece EP , i da vidimo kakvi ce igraci biti ovi momci , verujem bar duplo bolji nego sad ! Fali jos jedna petica , a izbor je veliki , Marjanovic , koji ce verujem sazreti kod Duleta u CSKA , Raduljica i naravno Milicic koji je extra klasa , ali je pitanje da li ce hteti da igra . Sve u svemu zadovoljan sam prvenstvom , mnogo kvalitetnije nego SP u fudbalu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Опраше Амери ноге на Босфору. Ако. Само да Селџуци не победе. Свака част нашима, и без бриге, децо, славићемо ускоро п'јани на трговима и улицама. :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo te bogove koji sutnu 50 trojki i nemaju nijednu jedinu akciju . Nadrkani su fizicki do bola i tehnicki poprilicno , ali igra im je blago receno odvratna . Za odbranu skidam kapu , tu su najbolji . Sudijama je sigurno neko rekao da pripaze da ne bude sudjenje kao juce :D

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si slep?Ili si poludeo od lose muzike?

 

to si zakljucio nakon 5 od ukupno 15 odgledanih utakmica koje je rts prenosio? super.

 

Na svim utakmicama koje sam gledao na prosla dva reprezentativna takmicenja je bilo tako.Za to nije potrebna diskusija niti su potrebna zakljucivanja,dovoljno je imati oci. :da:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i ne igraju svi tako, šta pričaš bre? Ja sam pogledao svaku utakmicu na ovom prvenstvu i činjenica je da ima ekipa koje lepo igraju. Brate.

 

Ja nisam gledao svaku,ali ja pricam o onome sta sam gledao.I to je sve bilo bunarenje sa linije za tri.

 

edit: brate.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...