Jump to content

Jelen super liga


Dowla

Recommended Posts

Evo i jedne sportske teme :

 

http://www.youtube.com/watch?v=ADYrZ0-5Wdo&feature=player_embedded

 

Da li je moguce da posle ovoga neki kompleksasi izdaju neka neuravnotezena obavestenja po novinama , a jos gori invalidi pricaju o potkepljivanju cinjenica dokazima . Onaj odgovor da je gomila gluposti izasla iz grobarskih usta je krajnje blag . Uvek smo bili tolerantni :D

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i jedne sportske teme :

 

 

Da li je moguce da posle ovoga neki kompleksasi izdaju neka neuravnotezena obavestenja po novinama , a jos gori invalidi pricaju o potkepljivanju cinjenica dokazima . Onaj odgovor da je gomila gluposti izasla iz grobarskih usta je krajnje blag . Uvek smo bili tolerantni :D

 

  • Upvote 4
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec sam postavljao , postavicu kasnije , sad nemam vremena .

A da je podrzao podizanje nekog spomenika domobranima iz oluje to je cinjenica , a samim tim i sva zverstva koja su pocinjena u ratu .

 

Da ti si peder , jebote koliki si mentalni bogalj , bioloska greska , anonimus sve u svemu pacijent to je neverovatno . cao cao pusi kurac .

jel razgovaras tako sa ljudima i uzivo ili samo ovde kad znas da ti ne moze niko nista? siguran sam da nemas tolika muda i inace. svi ste jaki na forumu...... anonimus? superstar si jbt,zna te ceo yum! sigurno se osecas ponosnim? ispunio si svoje snove,jel da? sto ne pitas kevu da ti ga popusi? ili vec jeste?

ne znam samo koja ti je to fora,lepo pitam sta mi nije jasno na sta ti sasipas sa uvredama,a ja sam mentol? aj zapitaj se malo....

  • Upvote 2
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel razgovaras tako sa ljudima i uzivo ili samo ovde kad znas da ti ne moze niko nista? siguran sam da nemas tolika muda i inace. svi ste jaki na forumu...... anonimus? superstar si jbt,zna te ceo yum! sigurno se osecas ponosnim? ispunio si svoje snove,jel da? sto ne pitas kevu da ti ga popusi? ili vec jeste?

ne znam samo koja ti je to fora,lepo pitam sta mi nije jasno na sta ti sasipas sa uvredama,a ja sam mentol? aj zapitaj se malo....

 

Anonimus si jer si se napalio na nesto sto je interna zajebancija na forumu vec godinama , to sto si ti juce dosao pa sad trazis neku pravdu , lepo ponasanje ili sta god je tvoj problem , ne postoji forum od kad si ti postao clan i poceo da posecujes "Sport" .

 

Znaju me samo dva aktivna clana . Ovo je imaginaran svet i ponasaj se u skladu sa tim .

 

Na psovanje majke necu da ti odgovaram , nisi dostojan , prelistaj malo forum pa vidi koliko je puta neko nekom psovao majku zbog zajebancije .

 

CCPK !

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро је да траже више. Надам се да су прошла времена када смо продавали играче на прву понуду која стигне. Треба се цењкати.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mondo.rs/s204712/Sport/Fudbal/Manisa_kupuje_Kadua.html

 

Neko zeli da da novac za Kadua, i to 700000 evra, a ovi traze milion. Da li je on postao Mesi preko noci ili sam nesto propustio?

 

Дали би га они и за пола милиона кад би неко понудио. Празне приче...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa kog li su drveta tebe otresli?!?

 

Koje li si ti "Humorijade" pobednik? Zapluzane '64? Te fore su tad bile aktuelne.

Nemoj gledati svet prema sebi, nismo svi isti i ako ti zivis u krosnji ne znaci da moraju i drugi.

Ja mogu samo da sidjem, i to niz stepenice ili liftom.

 

Stojkovic dobio sina juce. Nek' je ziv i zdrav i da bude bolji covek od oca...onog zvanicnog, sto je u upisan u izvodu iz knjige rodjenih :mhihi::mhihi::mhihi:

Edited by David Seaman
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast Lalovicu sto se budi sa svojim licem svako jutro.

 

Одјеби. Са својих 210 цм,4 киле гела у коси и Елвис зулуфима немаш права ни Рушки Јакић приговорити по питању лепоте. :da:

 

Jel ti Vokri ako je iz Cacka ? :D

 

:haha::haha::haha:

 

Al zaista jebote,kada meni vec ide na nerve.

 

Nego:

 

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/ruski-pik-vlada-jugovic-41601.html

 

Nadam se da je istina.

 

Ух,ово би била страшна ствар.

 

Ја не серем ништа випе него ти и остала скупина навијача Партизана на овом форуму ... Да се вратимо спортским темама, само да Аџића уклоне и ја сам пресрећан, а успут могу и Кратка Останића да склоне са места директора омладинске школе.

 

Мени никако није јасно по ком резону је тај дилетант постављен на место директора омладинске школе.

 

http://www.mondo.rs/s204712/Sport/Fudbal/Manisa_kupuje_Kadua.html

 

Neko zeli da da novac za Kadua, i to 700000 evra, a ovi traze milion. Da li je on postao Mesi preko noci ili sam nesto propustio?

 

 

Добро је да траже више. Надам се да су прошла времена када смо продавали играче на прву понуду која стигне. Треба се цењкати.

 

Какво бре ценкање,требају џабе дати тог дилетанта. Нека дају милион ево им и Савио и Богдановић у пакету.

 

Kadu, najbolje čuvana tajna srpskog fudbala :rockdevil::rockdevil:

 

:haha:

 

http://www.zurnal.rs/2011/04/30/rambo-crvena-zvezda-flamengo-na-jesen-u-beogradu/index.html

 

Zvezda- Flamengo na Rambovom oprostaju u Beogradu? Jebeno sjajno, valjda bude nesto od toga :D

 

Ух,какав би то спектакл био!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...