Jump to content

Formula 1


kuruz

Recommended Posts

Itekako je realno da Kimi pobedi, ali je jako vaznoi da Luis bude ispred onog brazilskog cige, a ako ciga ne udje u bodove a lus bude drugi ili trecu, Luis je sampion. Mada moguce je i da poslednja trka odluci ko je sampion, samo je vazno da Luis udje sa najvecim sansama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo vedno veliko BRAVo za Luisa. Heikki me je razocarao, totalno! E sad, onos to su uradili u Ferariju je KRIMINAL! Zbog ovakvih stvari, koje je radio Sumaher krajem proslog veka, FIA je uvela kazne, timska naredjenja i propustanja su STROGO ZABRANJENA, a da li treba biti mudrac da se provali da je Kimi namerno pustio Masu? Sta bi bilo da je ovo uradio neki iz McLarena? Ako FIA ne kazni Ferari za ovo, to ce biti velika sramota za F1!

Share this post


Link to post
Share on other sites

А шта ћемо са оним поганим Физикелиним наступом ...? М?

Кими је улазио у страховит ритам (а знамо како је Кими луд кад га ухвате бубице да буде брз!) и онај ...

(Да не будем вулгаран) МОРОН му не дозвољава да га обиђе чисто!

Ух, како сам полудео!

Данас је Физикела дао шансу Хамилтону да вози без проблема и надметања.

Свака част на не-фер понашању, Физико - НУЛО од човека!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fizikela jeste ispao supak, ali ne verujem da je on to uradio da pomogne Luisu, a u krajnjoj liniji Kimi nije taj koji ugrozava Luisa, njemu je bitno samo gde je Masa, mogao je on komotno da pusti Kimija ispred i onda polako vozi iza njega. Tako da to nije sigurno bila zavera protiv Mase, bila bi da je posle Fiziko isto tako blokirao i Masu.

 

Ja se samo bojim da onaj govnar Alosno ne zakuca namerno Luisa na trci u Brazilu, govedo ljubomorno je svasta u stanju da uradi.

 

Inace iako sam od kad znam za sebe veliki ljubitelj vozaca iz Finske, moram priznati da me Heikki sve vise nervira! Sa ovakvim bolidom, sa kojim ce Luis biti sampion, on ne moze ni da bude sesti!?!?!?! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahhaha, pa niej ti ovo 24 sata Le Mana pa da se ispomazu! Ovo je F1 i voze po dva vozaca samo iz razloga da se rastereti budzet kompanije, ne bi me iznenadilo ni da uvedu tri vozaca, tako firma snizava troskove projektovanja bolida, i sve ostale troskove. Svaki vozac ima zvoju ekipu, mehanicare, i od kako je, a ko ce drugi, Mihael Sumaher zloupotrebljavao tu timsku voznju, uvedeno je pravilo da se STROGO KAZNJAVAJU sva takva desavanja namernog propustanja kolege.

 

McLaren kaznjavaju za gluposti, ne bi me iznenadilo da kazne Hamiltona jer se nije dovoljno smeskao na konferenciji za stampu, a Ferariju sve sve oprasta! Ne zaboravlja cika nacista Max Mozli ko mu je smestio aferu sa kurvama u nazi odorama, sad vraca Ronu Denisu za to, a koliko je taj matori nacista jak vidi se po tome sto mu ta afera nije ama bas ni malo naskodila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali nemoj zaboraviti da se takmicenje odvija i u konkurenciji konstruktora tako da im je svaki bod vazan... Uostalom, siguran sam da bi i u svakoj drugoj ekipi isto postupili kad bi bili u situaciji da jedan vozac koji nema sanse da osvoji titulu (nazalost) moze da pomogne drugom koji te sanse jos uvek ima... Mada, kako stvari stoje, Hamilton je 90% sampion...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada se Mika Hakkinen borio za titulu, da li ga je David Coulthard propustao?

naravno da postoji i titula u konstruktorskoj konkurenciji, ali to nista ne menja, pravila su pravila, a iskreno receno koga boli qrac za konstruktorsku titulu, to ne zanima ni jedan tim niti se iko seca kad je neki tim osvojio konstruktorsku titulu i mislim da ce to uskoro izbaciti. Ali do tad pravilo ostaje pravilo.

 

Za razliku od F1 u svetskom rally sampionatu postoji tim, i dozvoljeno je da timski kolega propusti onog drugog koji ima vise sansi za titulu, kao sto je Duval propustio Hirvonena na poslednjem rallyju, cak se to smatra i dobrom taktikom, dobrim potezom kad klupski kolega propusti onog sa boljim sansama. Ali u F1 je to zabranjeno, a iskreno i nije u duhu sporta gde treba da pobedjuje bolji. Iako volim Hirvonena mislim da je pederski to sto su on i Duval uradili.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kradja veka , ne ovog nego i predhodnog , Blok ce zbog ovog sramnog postupka osetiti krvolocnost Koza Nostre.

 

Sve se namesta danas Hamiltonu , sutra Obami , kuda ide ovaj svet.... sve u svemu zna se sta je sinonim za brzinu FERARI, bice i ostace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеби га.

Нисам толико навијао за Масу колико сам навијао (и обилно викао!) против Хамилтона.

Све ће доћи на своје идуће сезоне када Кими поново буде шампион.

 

А сад озбиљно - заслужена титула.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Hail Metal: A nije bila kradja kada je kimi u zadnjoj trci odneo titulu prosle godine?

 

@ Gavrosaurus: Kimijevo vreme je proslo decko se ugrejao i izgbio edge...

 

Da me svi ne bi napali ja moram reci da sam veliki fan Ferarija ali Massa jednostavno nije za sampiona, a ove godine ni Kimi. Nadam se samo da ce dovesti Vettela i Rosberga pa da uzivam u voznjama mog omiljenog tima... Inace svaka cast Hamiltonu podjednako je sracunat kao njegov veliki uzor Schumacher... Sto mrzim takve trkace...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mi je milo zbog Alonsa sto je mali uzeo titulu :) Zasluzeno, dobro je probio maler sa poslednjom trkom. Ferrari nikad nisam volio, uvjek su sve podredjivali Schumaheru, sto kapiram sa timskog aspekta, ali ne sa sportskog. Kakva trka, jos ne mogu da dodjem sebi

 

I da, Massa je simpatican lik, nekako mi bilo zao sto je na pretposlednjoj krivini imao titulu,pa je izgubio. Ali ga vozacki ne cijenim previse, mislim da nije kvalitet za sampiona. Prosto, ako ne startuje sa pol pozicije, moze da se pozdravi. Dok mali grize, napada, pretiche, udara, grijesi.. zbog njega opet i pratim F1, dosadili mi vise oni robotech vozaci koji su kontroverzni samo van staze. I da, nek crkne ono djubre od Alonsa :)

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno su u pravu Turbo boy i Morbid angel. Masa je cool tip, dobar vozac, ali nije za sampiona niti ce ikada biti sampion. Kimi je bio pravi sampion, secam se kako je samo grizao dok je vozio u tada nekonkurentnom McLarenu, a i u prvoj sezoni u Feraariju. Ali decko je uzeo titullu,pare i sad ga F1 i ne zanima preterano, sto je i sam izjavljivao vise puta.

 

E sad, apsolutno se slazem sa Turbo Boy, znaci ko uspe od velikog dvojca da uzme Vettela i Rosberga, taj je samipon. A ako jedan od ove dvojice bude vozio sa Luisom u istom timu, tada ce McLaren biti brutalno jak. Ma koliko ja voleo i cenio finske vozace, moram priznati da je Heikki ocajan, jako los vozac :(

 

Ovo je najzanimljivija zavrsnica jedne sezone od kako pratim F1, a to je jako dugo. Zanimljivije cak i od onih duela Sumija sa Vilnevom i Hilom, svaka cast momcima.

 

A najtuzniji covek danas nije bio Masa, bar mi se tako ucinilo, vec pedercina Alonso, joj kako mi je drago zbog tog zavidnog kretena! Mislim da umire od muke sada.

 

Junak dana definitivno mladi Vettel, odusevio me je! Znaci u onoj kanti od bolida decko je vozio nenormalno. Ne zaboravimo, Toro Roso je u stvari tim MInardija samo sa drugim imenom, a svi znamo sta je bio Minardi. Znaci sa takvim bolidom, odnosno u rezervnom timu Red Bula, mladi Vettel opet pravi rezultat za respect! Svaka cast ovom momku! Samo da ne uradi kao Zak Vilnev - da ode u sugavu ekipu zbog para.

 

 

BRAVO LUISE CARE :pivopije::pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A najtuzniji covek danas nije bio Masa, bar mi se tako ucinilo, vec pedercina Alonso, joj kako mi je drago zbog tog zavidnog kretena! Mislim da umire od muke sada.

Па, рецимо да је највећи и најочигледнији напредак у сезони направио баш тај човек - Алонсо.

Од чистог смећа од аутомобила на почетку сезоне - дошло се до 2 победе и другог места.

Супер су ови нови момци, и Хамилтон и Фетел и сви други али два права возача су тренутно Алонсо и Рајконен с тим што је овај други имао прилично немотивисану сезону а опет 10 најбржих кругова и убеђен сам да бисмо данас дошли и до 11 да није било усране кише.

Алонсо је шампион, и то двоструки, и то за време Михаила Шумахера, мислим - сећате га се - седмоструки шампион?

Е па, Алонсо му је узео 2 наслова.

Не не, респект за човека тј. возача, као човек је најгора гњида.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, svaka cast Alonsu kao vozacu, niko ne moze da kaze da je los vozac, naprotiv, jako dobro ume da doprinese razvoju bolida, on je covek koji je skinuo Sumija sa trona, ALI kao covek je govno na kvadrat. Smucilo mi se ovih dana kada sam citao kako ce uciniti sve da pomogne Masi da postane sampion, jako sam se plasio da ne izgura Luisa sa staze. Zato Luis i nije forsirao da stigne Kimija i Alonsa, znao je on da bi lako moglo da se desi da zavrsi u ogradi.

 

Koliko je puta samo Ferari namestao i krao?!?!? Proslu trku Kimi ocigledno pusti masu i nikom nista?!?!! Pa ona kradja u Belgiji, oduzeli bodove Luisu zato sto nije sacekao pola kruga pa tek onda napao Kimija?!?!?! Sve im se vraca, sve kradje i sranja, zao mi je Mase jer mislim da on nije los kao covek, ali Ferari je jebena italijanska mafijaska ekipa i ko ih jebe.

 

Kimi je, tacno tako, najkvalitetniji vozac uz Alonsa, ali Kimi vise nema motiva, ispunio je svoje ambicije, uzeo pare, slavu i titulu i sad samo odradjuje ugovor, kao Zak Vilnev sto je radio.

 

Ja se sad jako uzdam u ove mlade momke, Vettela, Rosberga a i Luisa, oni ce se boriti za titule narednih 10 godina.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alonso je govnar, a vidjelo se prosle godine da mali ima potencijala kad ga je u debitantskoj seozni direktno dobijao. Kasnije se spanac vadio da forsiraju Hamiltona, ali to je iz njega izbijala zavist i sujeta sto se neki klinja(i jos crnche) usudio da vozi bolje od njega i da mu se ne sklanja sa piste. Hamilton jeste ponekad nerezonski vozac, grijesi, pravi gluposti, ali onda sve zasjeni fantasticnom voznjom. Ne zaboravite da je u debitantskoj sezoni u zadnjoj trci izgubio naslov prvaka, ove godine postao najmladji sampion..

Kimi je (po meni) malcice precjenjen. Jes odlican vozac, ali mu se mane previse maskiraju pod tom pricom o 'nezainteresovanosti'. Ipak, uz Alonsa i Luisa je medju 3 najbolja vozaca trenutno. Ne zaboravite Kubicu, tom liku samo treba konkurentan bolid pa da se najebe majke svima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...