Jump to content

Formula 1


kuruz

Recommended Posts

sinoc rekoh ajd da pogledam na eurosport2 champ car posle duzeg vremena, trka u mexico city-ju... kad ono, startuju iz mesta... tradicionalni leteci start (rolling start) je izostao... :? zbun ... ajd da vidim kako ce to da prodje.

 

 

 

 

od 17 bolida TRI je ostalo da stoji u mestu :lol: zamalo da nastane karambol a ja da umrem od smeha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

sa zvaničnog sajta

Unofficial Tuesday times from Barcelona:

1. Michael Schumacher, Ferrari, 1:21.918

2. Luca Badoer, Ferrari, 1:22.133

3. Pedro de la Rosa, McLaren, 1:22.687

4. Heikki Kovalainen, Renault, 1:22.802

5. Robert Kubica, BMW Sauber, 1:22.883

6. Gary Paffett, McLaren, 1:23.008

7. David Coulthard, Red Bull, 1:23.159

8. Kazuki Nakajima, Williams, 1:23.187

9. Jarno Trulli, Toyota, 1:23.624

10. Nick Heidfeld, BMW Sauber, 1:23.671

11. Nico Rosberg, Williams, 1:23.847

12. Franck Montagny, Toyota, 1:23.861

13. Sebastian Vettel, Toro Rosso, 1:24.048

14. Andreas Zuber, Honda, 1:24.065

15. Sebastien Bourdais, Toro Rosso, 1:24.193

16. Anthony Davidson, Super Aguri, 1:24.245

17. James Rossiter, Honda, 1:24.480

18. Karun Chandhok, Red Bull, 1:24.896

19. Giedo van der Garde, Force India, 1:25.317

20. Roldan Rodriguez, Force India, 1:26.297

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo nest ozanimljivo. Samo problem je sto je mor'o glupavi kostunica da tu bude. Ako se ovo izjalovi, ima da nabijem Voju debila na kolac. :)

 

Mosley visits Serbia for circuit talks

 

FIA president Max Mosley has visited Serbian capital Belgrade to meet with Prime Minister Vojislav Kostunica about the possible construction of a race track that could hold F1 Grand Prix one day, according to reports.

 

No other details have been disclosed as yet but the Serbian Prime Minsiter has been quoted as saying, "The project is important for the development of motor sport in Serbia and tourism."

 

Apparently the two also discussed the future of Serbian driver Milos Pavlovic who is a frontrunner in the 2007 World Series by Renault.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nest ozanimljivo. Samo problem je sto je mor'o glupavi kostunica da tu bude. Ako se ovo izjalovi, ima da nabijem Voju debila na kolac. :)

 

Mosley visits Serbia for circuit talks

 

FIA president Max Mosley has visited Serbian capital Belgrade to meet with Prime Minister Vojislav Kostunica about the possible construction of a race track that could hold F1 Grand Prix one day, according to reports.

 

No other details have been disclosed as yet but the Serbian Prime Minsiter has been quoted as saying, "The project is important for the development of motor sport in Serbia and tourism."

 

Apparently the two also discussed the future of Serbian driver Milos Pavlovic who is a frontrunner in the 2007 World Series by Renault.

nema teorije. pa nece toga biti ni u uredjenijim mestima na svetu. savrsena lokacija za pistu je, recimo, grobnik kraj rijeke. kasnih 80-ih. tamo postoji motodrom na kome se u to doba vozio svetski sampionat u svim kategorijama. plus, gospodja slavica je srednju skolu zavrsila u rijeci i htela da isposluje "poklon gradu". medjutim, bernie se odlucio za pestu jos tada. kakav velja ilic, kostunica i ostali, po nasem asfaltu ne moze ni bus cestito da prodje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Alonso pregovara sa hondom, a Ralf Sumaher i Fizikela sa onim novim Indijskim timom. Bice veoma zanimljivo sledece godine. Samo da Kovalainen dobije veliki tim, McLaren bi mu bas pasovao, ali videcemo

 

meklaren bi mu bas pasovao...

 

videcemo, postaje zajebano ove godine. izbacili im traction control, tako da sad iskustvo odlucuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidela mi se izjava Hamiltona koji je rekao da ako Kovalainen bude imao bolje rezultate da mu nece praviti probleme kao Alonso njemu, vec ce mu pomoci koliko god bude mogao.

 

Samo da Heiki podje stopama njegovog zemljaka iz WRC Jari-matti Latvale koji je proslog vikenda pobedio na Svedskom reliju, a kolega Hirvonen koji je vodeci u svetskom plasmanu nije insistirao da ga mladji vozac propusti vec je zavrsio kao drugi. E to je tim i prava ekipa.

 

Sve u svemu Finci vladaju auto sportom (Rally i F1)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svidela mi se izjava Hamiltona koji je rekao da ako Kovalainen bude imao bolje rezultate da mu nece praviti probleme kao Alonso njemu, vec ce mu pomoci koliko god bude mogao.

 

Samo da Heiki podje stopama njegovog zemljaka iz WRC Jari-matti Latvale koji je proslog vikenda pobedio na Svedskom reliju, a kolega Hirvonen koji je vodeci u svetskom plasmanu nije insistirao da ga mladji vozac propusti vec je zavrsio kao drugi. E to je tim i prava ekipa.

 

Sve u svemu Finci vladaju auto sportom (Rally i F1)

 

:pivopije: ziveo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Kakva radost! Cika Hamilton je pokazao ko je tata, ceo vikend je izvezao fantasticno, bez greske. Steta samo sto je Kovalainen sjebao stvar sa drugim pit stopom inace bi ovo bila verovatno dvostruka pobeda sa srebrne strele. Ali najbolji utisak na mene je ostavio mladi Finac sa Nemackim pasosem Niko Rosberg! U krsh bolidu je uspeo da osvoji trece mesto! Nije dzaba za njega Sumi rekao da je najbolji i najperspektivniji mladi vozac u F1

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Naci seks skandal Maksa Mozlija

 

Predsednik međunarodne automobilske federacije FIA Maks Mozli snimljen je kako orgija sa pet devojaka obučenim u nacističke uniforme u jednom podrumu u Čelsiju. Engleski nedeljnik "News of the World" objavio je fotografije i videosnimke ovog velikog seks-skandala. Činjenica da je njegov otac Osvald bio najozloglašeniji fašista u Velikoj Britaniji i blizak prijatelj Adolfa Hitlera, daje tom slučaju dodatnu težinu. FIA još nije reagovala, ali se javnosti obratio njegov prvi saradnik Berni Eklston.

 

„Takve stvari ne bi trebalo dovoditi u vezu s biznisom. Maks je sposoban čovjek koji svoj posao odlično radi. Jako ga dobro poznajem i siguran sam da nema ništa protiv Jevreja“.

 

Međutim činjenice govore drugačije.

 

Mozlijeva majka je poricala postojanje holokausta i obožavala je vođu Trećeg rajha, a jedna od njenih sestra je pokušala da izvrši samoubistvo kada je Britanija 1939. godine objavila rat Nemačkoj.

 

Mozli je kao mladić bio desničarski orijentisan, a ocu je pomogao da osnuje političku organizaciju koja je imala veze za fašistima.

 

'Бем ти живот...

:) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Ja navijam za Fince Kovalainena i Raikkonena :pivopije:

Super su oni.

Ja volim f1 u globalu, a Kubica je sve bolji! Zanima me kako će reagovati na Montreal ove godine, sa obzirom na incident od prošle godine. Jbt, mislio sam da je gotov kad sam video šta se dogodilo...

Sve u svemu -bilo ko osim Alonsa :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne volim Alonsa jer je pickica, sve mu smeta, sve neke zavere, mada sto bi nas narod rekao "rdjavom qrcu i dlaka smeta". Svaka mu cast za one dve titule, ali ne volim ga. Volim Finske vozace zato sto su hladni kao led, voze ludacki, rizikuju, lome se i opet voze ... to su pravi borci.

 

evo i u WRC sampionatu vodeci je Hirvonen :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne volim Alonsa jer je pickica, sve mu smeta, sve neke zavere, mada sto bi nas narod rekao "rdjavom qrcu i dlaka smeta". Svaka mu cast za one dve titule, ali ne volim ga. Volim Finske vozace zato sto su hladni kao led, voze ludacki, rizikuju, lome se i opet voze ... to su pravi borci.

 

brate sta da ti kazem, sve si rekao.........................................

Isto mislis kao i ja........................... :pivopije:

ZIVEO CARE!!!!!!!!!!!!!!!!.............................

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa naravno.................

bio sam jako srecan kada je prosle sezone Raikonen osvojio titulu..................

al jako!!!!!!!!!!........................

jos mi je bilo drago sto je osvojio na moje oci prvu njegovu titulu!!!!!!!!!.....................

ZIVEO KRALJU!!!!!!!!!!!!!!!! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne volim Alonsa jer je pickica, sve mu smeta, sve neke zavere, mada sto bi nas narod rekao "rdjavom qrcu i dlaka smeta". Svaka mu cast za one dve titule, ali ne volim ga. Volim Finske vozace zato sto su hladni kao led, voze ludacki, rizikuju, lome se i opet voze ... to su pravi borci.

 

evo i u WRC sampionatu vodeci je Hirvonen :pivopije:

Baš zato želim da vidim kako će Kubica da reaguje posle onog rasturanja bolida u Montrealu!

A sve što si rekao za Alonsa je upravo razlog zašto ga ne podnosim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...