Jump to content

Formula 1


kuruz

Recommended Posts

Luis sutra nece mnogo rizikovati, vozice lagano i gledati sta rade konkurenti. Cini mi se da ce onaj spanski pederko da bude prilicno spor, bar mi tako delovao danas na treningu, Masa i Kimi ce biti najbrzi, a Luis ce onda gledati da bude tu negde 4 ili 5 :D

 

Volim tog momka (Luisa) a pogotovo od kako sam citao da ga Mika Hakkinen podrzava u svemu :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja га не волим, он је "добар дечко", једноставно у Формули 1 више готивим оне "bad guys".

Што рекоше и јуче, ФИА га је замолила да на крају не цмиздри и бесконачно се захваљује породици а нарочито оцу и да му не лиже образ.

Навијам за Алонса иако је Маса деловао тааааако добро јуче (али за њега једноставно не могу да навијам).

Иначе, не знам јесте ли приметили, у сва 3 сектора је био бржи Ферари: Маса 1 и 2 и Рајконен 3,

то би био идеалан круг; биће данас Ферари веома брз а Кими веома, веома агресиван, данас од њега очекујем тотално лудачку трку, да не звучи претерано и неозбиљно али помало и страхујем за њега данас.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz
znači - ferrari mora ići na duplu pobedu, tako eliminišu alonsa, a za hamiltona - nek se mole bogu da pogreši

 

neću da se hvalim, ipak godine iskustva gledanja ovog spektakla čine svoje

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kimi nego shta!!!

E sada moze Hamilton da vidi kako izgleda kada se bolid pokvari...ono za shta je Kimi bio sinonim cele sezone!!!

A Masi svaka chast za ovaj potez!Likchina!!!

Sledecje sezone na titulu idu i Kubica i Masa to sam siguran...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kimi je THE BEST, i jedna od njegovih sjajnih strana je to što potpuno isto reaguje i kad pobedi i kad mu vrisne bolid, pa ispadne! Ne pokazuje nikakve emocije, a za vozača u F1 je jedna od bitnijih stvari da bude hladnokrvan UVEK!

 

danas na konferenciji mi je bio najjaci...covek uzeo F1 titulu i sa pogledom istim kao i uvek,kaze:da,veoma sam srecan...CAR!

 

Bravo Kimi,ali bravo i Cofiju...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

The BMW Sauber and Williams teams have escaped penalty after being investigated by Brazilian Grand Prix stewards over fuel irregularities on their cars at the end of Sunday’s Interlagos race.

 

Under Formula One racing’s technical regulations fuel temperatures are not allowed to fall more than 10 degrees Celsius below ambient air temperature at any time. According to FIA data, Williams and BMW Sauber exceeded this range during the race, but after lengthy deliberations stewards chose not to impose sanctions.

 

However, McLaren are expected to appeal the stewards' decision, which if overturned could have serious implications for the 2007 drivers' championship.

 

Nico Rosberg finished fourth for Williams, with Robert Kubica and Nick Heidfeld fifth and sixth respectively for BMW Sauber. If they were to be disqualified, Lewis Hamilton would move up to from seventh to fourth, giving him enough points to beat Kimi Raikkonen to the title.

 

Hvala lepo i dovidjenja do iducje sezone!

 

Ae u qrac i Ekleston i njegov ljubimac Hamilton!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krivo mi je zbog Hamiltona, onaj privremeni kvar u devetom krugu je bas surova igra sudbine (ili nesto drugo-sve je moguce u F1 :( ) Elem, mali je prebrz ali u Kini se sam potpuno sjebao... ipak drago mi je zbog Kimija, zasluzio je posle nekoliko godina u F1, pogotovo zadnje dve, kada je imao jednog od najjacih rivala. Sve u svoje vreme, pa tako i Hamiltonova titula, mozda sledece godine, mozda ce i on morati da jos malo saceka. Najdraze od svega mi je sto smo posle 20 godina imali jednu stvarno neizvesnu sezonu do kraja, sa tri moguca sampiona. :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...