Jump to content

Formula 1


kuruz

Recommended Posts

Pa, teoretski, moze. Treba da bude prvi, Alonso najvise treci, a Hamilton najvise sesti i u tom slucaju Kimi osvaja.

 

Zato i kazem a ce biti tesko za Kimija, da ne kazem nemoguce da osvoji titulu. On MORA da bude prvi, a da pri tom strepi i prizeljkuje los rezultat ove dvojice. Na zalost ne verujem da ce imati korisnu podrsku odd klupskog kolege koji je ocajan vozac, a tesko je i poverovati da ce ova dvojica cak i ako Kimi bude prvi pasti nize od drugog, treceg ili cetvrtog mesta jer nema ko da ih ugrozi. Jedina nada za Kimija je da se Alonso i Luis poguraju na stazi i zibace jedan drugog, ali to je malo verovatno.

 

Znaci ako Kimi ne bude mogao da priredi cudo navijajmo za Luisa da pokaze onom ogavnom Spancu kako se vozi. A Alonso gde god je vozio zalio se da ga neko sabotira, da radi protiv njega. Setite se prosle godine u Renaultu kad je bio prvi dosadjivao je medijima sa svojim izjavama kako u klubu nema podrsku i kako oni favorizuju Fizikelu, sto je stvarno smesno.

 

Nadam se da ce u McLaren sledece godine doci opet jedan Finac. Naime za mene je Niko Rosberg Finac jer mu je tata (Keke Rosberg) Finac, znaci pravi vozac :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

znači - ferrari mora ići na duplu pobedu, tako eliminišu alonsa, a za hamiltona - nek se mole bogu da pogreši

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo svih tih permutacija ;D

 

Hamilton will also win the title if:

# He finishes fifth and Alonso does not win or come second. (If Alonso comes second, Hamilton will still be crowned with the best numbers of 5th places...)

# He finishes sixth or seventh, Alonso is not in the top two and Raikkonen does not win.

# He finishes eighth, Alonso does not secure a podium place and Raikkonen does not finish first or second.

# He fails to score points, Alonso finishes no higher than fifth, and Raikkonen does not win or come second.

 

Alonso will be champion if:

# He wins the race and Hamilton is third or lower.

# He finishes second and Hamilton is sixth or lower.

# He is third, Hamilton is out of the top seven, and Raikkonen does not win.

# He is fourth, Hamilton does not score points and Raikkonen does not either win or finish second.

 

Raikkonen will be champion if:

# He wins, Hamilton is out of the top five and Alonso does not finish second.

# He finishes second, Hamilton is eighth or lower, and Alonso is not on the podium.

Edited by swing 2002 gtl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost Kimi jedino moze da racuna da ce se Alonso i Luis popickati na stazi i zgurati, a prava je steta sto ne moze da ocekuje pomog od kolege Mase jer je Masa ocajan vozac. Sumaher je imao svoje adute, secam se 1998 kad se u poslednjoj trci odlucivao pobednik sampionata odjednom Zonta uleti Hakkinenu, ali Mika je bio stari lisac i izbegne udes. Nadam se da necemo takve stvari gledati u nedelju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

šta ste bre napali massu, ima čovek 3 pobede i 86 bodova, od ukupno 5 pobeda u karijeri, njegovo vreme tek dolazi, brazilac je to

Edited by Brainsaladsandar Guuuz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

ne, pogađaj ponovo (iako ove godine navijam za kimija, ne znači da je najbolji)

Edited by Brainsaladsandar Guuuz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kimi je THE BEST, i jedna od njegovih sjajnih strana je to što potpuno isto reaguje i kad pobedi i kad mu vrisne bolid, pa ispadne! Ne pokazuje nikakve emocije, a za vozača u F1 je jedna od bitnijih stvari da bude hladnokrvan UVEK!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma Finci su uvek bilii bice najbolji vozaci na svetu. Bas sam se sad setio izjave Arija vatanena koju sam skoro citao. On kaze da se cudio kako jedan francuz (Sebastian Loeb) koj je Francuz moze biti tako dobar vozac i nikako mu nije bilo jasno dok nije otkrio jednu cinjenicu: LOEBOV DEDA JE FINAC :D

Znaci kako god okrenes Finci su vrh!

 

A sto se tice Mase on vise i nije tako mlad, a do sad nije nista pokazao sto bi ga svrstalo u vrhunske vozace. MIslim da Ferrari vise nema vremena, para i zivaca da ceka na njega i smesi mu se odlazak. Nemam nistta protiv Hamiltona i mislim da je fenomenalan vozac, prvi put posla Villeneuva da se pojavi jedan drzak momak koji zna da pokaze zube. A Alonso se stalno zalio na Schumachera, a on je za ovih nekoliko godina pocinio toliko odvratnih gestova, toliko odvratnih izjava, kuknjave, na stazi je napravio vec sad mnogo vise bezobraznih poteza nego Schumi za cellu karijeu. S' tim sto Schumi nikad nije kukao ka neka pi..ka. Bio je muskarac za razliku od ovog Spanskog batiboja.

 

Inace, o meni, najveci gospodin u ovom sportu je bio Miika Hakkinen!!!! Fantastican vozac, uvek hladan i odmeren i na stazi i van staze, nikad nikoga nije vredjao niti kukao da mu neko radi o hlavi, i ako su mu radili o glavi. Preziveo je 1994 godine stravicnu nezgodu i jeva ostao ziv (presecena arterija na vratu) ali je sve u zivotu podnosio muski i nikad nije bio pickica kao masa danasnjih vozaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

kad smo kod gospode, setimo se i damona hilla i neponovljivog nigela mansella

 

schumi je izjavio inače da od svih vozača s kojima je vodio borbu najviše ceni hakkinena, a mislim da to misle i šumijevi fanovi, kojim se i sam smatram i to od 1994.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad smo kod gospode, setimo se i damona hilla i neponovljivog nigela mansella

 

schumi je izjavio inače da od svih vozača s kojima je vodio borbu najviše ceni hakkinena, a mislim da to misle i šumijevi fanovi, kojim se i sam smatram i to od 1994.

 

:pivopije::pivopije::pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

ms2000-europegp-prac-pc.jpg

 

 

i čuvena pobeda 1996. poslednja za bolid sa spuštenim nosem:

 

95185.JPG

 

kao i spa 1992. prva pobeda bolida sa dignutim nosem:

 

800px-Benetton_191.jpg

Edited by Brainsaladsandar Guuuz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Маса, не да не иде из Ферарија него је продужио уговор!

Brazilac Felipe Masa produžio je ugovor sa Ferarijem do 2010, prenele su svetske agencije. Time se praktično zatvaraju vrata za Španca Fernanda Alonsa, oko čijeg prelaska u Ferari se spekulisalo u poslednje vreme.

http://www.b92.net/sport/automoto/f1.php?y...p;nav_id=268039

Share this post


Link to post
Share on other sites

ili masa izvede da se kao slucajno zakuca u hamiltona ;) izbaci ga,a alonsa napiju vece pre toga.i eto ti,kimi sampion :D

Већа је шанса да ће се Кими одвалити. :) :)

 

Било би лепо да се Хамилтон и Алонсо побију на стази, па да Кими победи...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...