Jump to content

Premier Liga


.:Thor:.

Recommended Posts

Ako Siti stvarno dovede Snajdera, imaju onda velike sanse da postanu konkurentni u borbi za titulu, a pri tom se jos i rese nezadovoljnog fudbalera...

 

 

Сити је одавно конкурент за титулу. С тим што је најслабија карика у тој екипи Манћини. Тако да не верујем да ће је освојити. Али верујем да ће ова сезона бити много занимљивија од претходне. Искрено, очекујем борбу на релацији Јунајтед - Сити - Челси - па, што да не и Ливерпул. Јунајтед је главни фаворит, Сити иза њих, Челси и ми да их вребамо. Али се искрено надам да ћемо напасти прво место.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mislim da je Siti bio ista veci konkurent od Totenhema i to posle Celzija, Junajteda, Arsenala, pa i Liverpula(pre prodaje Toresa, mada se ispostavilo da nisu izgubili previse njegovim odlaskom, ako su uopste i izgubili, bar na terenu), bar prosle sezone. Zbog Mancinija, nezrelog Balotelija, problematicnog i vecito nezadovoljnog Teveza (njega su bukvalno molili da bude sa ekipom nakon osvojenog FA kupa prosle sezone, jer je isplanirao put za Argentinu) , nedostatka klasnog stopera.... Mislim da i dalje imaju previse prosecnih fudbalera sa nerealno velikim platama... Ali ukoliko zaista dodje Snajder + vec pridosli Aguero i Klisi, to je vec druga prica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тевез је незадовољан ван терена али је на истом велики професионалац. Кад год игра, даје максимум и за то му скидам капу. Ако он оде, Агуеро ту не мења пуно, колико год био добар. Тотенхем је кевин курац од екипе, јеб'о их Реднап, ове сезоне ће се вратити где им је место, тамо од шестог до осмог места и да певају. Арсенал ако не доведе неке играче, бориће се за 4. место. Јунајтед има Фергусона и континуитет и они су једини озбиљан кандидат за прво место. После њих Сити, а затим Челси. Мада, Челси има матору екипу, видећемо колико ће бити озбиљни. Ливерпул се појачао, има Кенија, никад већи оптимизам, добар напад (Керол га збичио Валенсији у првом пол. :rockdevil: ) и ја се надам да ћемо се укључити у борбу за врх. Али, по мом мишљењу, овај тим се прави за дуги низ година и тек она тамо сезона би могла да буде права. Ова је за топ 4. То је неко моје гледање пре сезоне. Наравно, видећемо, још није крај прелазног рока.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тевез је незадовољан ван терена али је на истом велики професионалац. Кад год игра, даје максимум и за то му скидам капу.

Ovo je istina. (moja zamerka je da ume cesto da bude previse sebican)

 

Slazem se i za Liverpul, mislim da im je ove sezone cilj povratak u top 4, naravno nikad se ne zna.

 

I inter i siti su negirali pregovore oko Snajdera, iskreno meni je mnogo realniji neki dil tipa Tevez-Eto. Ali, ko to moze znati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...