Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Činjenica da su trenutno dva najbogatija kluba na svetu Mančester siti i Kvins Park Rendžers zvuči neverovatno. Međutim, novac ne može uvek da kupi status, što je priča o ostanku Kake u Milanu definitvno potvrdila.

 

 

Ја сам изгледа пао са Јупитера ... Квинс Парк Ренџерс?! :)

 

Који ли је тајФун сада купио ово расуло од тима?

Берни Еклстон је власник.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Значи опет нешто увези са формулицама. Чича на самрти а супруга му са ових простора. Ма дијабола.

 

Иначе, малтене је сасвим свеједно ко ће освојити овогодишњи пехар ЛШ-а. Важно је да су вашљиви Интернационале и буржујски Реал поиспадали. :mhihi:

Жао ми је само Јувентуса, лондонски чучавци их елиминисаше. Баш сам пред почетак сезоне прижељкивао финале Јуве - Јунајтед, па да победи бољи. Не бих се бунио да се матора дама вратила на старе стазе успеха. Ал' јебига ... јебем ти Челзи. Клинтонова кћер такође носи име Челзи, чисто да знате.

 

Нема везе, МУФЦ ће задржати пехар и ове сезоне, убеђен сам. Славиће се маја месеца, као и пре годину дана.

Edited by курац од овце

Share this post


Link to post
Share on other sites

Celsi - Liverpul

Barselona - Bajern

 

Mancester - Porto

Viljareal - Arsenal

 

Prvi cetvrtfinalni parovi su mnogo tezi , realno je ocekivati 3 engleska kluba u 1/2 finalu , i nadam se Bajern , ocekujem finale Liverpul - Arsenal , ili Liverpul - Viljareal , sto bi bilo najidealnije .

 

YNWA !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да ли је то дошло време за наплату дугова?!

Судећи по паровима четвртфинала, рекло би се да јесте!

Манчестеру се пружа прилика да врати Порту за 2004., Челсију да врати Ливерпулу за 2005. и 2007. (је л` тако беше) и Виљареалу да врати Арсеналу за 2006. годину.

Нема сумње, биће интересантно до самог краја! ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Жабари овог форума уједините се, пошто вам постови делују као да преписујете један од другога!

Изаберите најнеобјективнијег међу вама да вам буде портпарол и да поставља постове за све! :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda je trofejniji i uspesniji klub od Celzija,Arsenala i slicnih premijer ligaskih pilicara,i samim tim nema potrebe za nosenjem dresova tih nizerarednih stranjskih klubova.

 

grbnaslovna24aprilb.jpg

:)

 

 

 

 

A osvojiti Premier Ligu i nase prvenstvo je iste tezine,a? xD Kakva jadna Zvezda,njih bi Stoke razbio...

 

Barsa-MU u finalu...

Edited by Nolff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да ли је то дошло време за наплату дугова?!

Судећи по паровима четвртфинала, рекло би се да јесте!

Манчестеру се пружа прилика да врати Порту за 2004., Челсију да врати Ливерпулу за 2005. и 2007. (је л` тако беше) и Виљареалу да врати Арсеналу за 2006. годину.

Нема сумње, биће интересантно до самог краја! ;)

Mogao bi ti da budes komentator, znas? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Жабари овог форума уједините се, пошто вам постови делују као да преписујете један од другога!

Изаберите најнеобјективнијег међу вама да вам буде портпарол и да поставља постове за све! :no:

Oбјективног? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...