Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

to sto se desilo junajtedu 99. u zadnjim minutima utakmice je verovatno najveca sreca u istoriji fudbala i sporta uopste, uzevsi u obzir dominaciju i nadmoc bajerna i broj sansi tokom utakmice. titula se pise i tu nema spora, ali nikakvog jebanja majke od strane man u-a tu bilo nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

losa partija liverpula...ocekivao sam da ce biti nereseno ili pobeda liverpula...liverpul ni jednu cestitu sansu nije stvorio...fiorentina je odigrala van svojih mogucnosti,za svaku pohvalu...ja bih pohvalio gamberinija...covek je odlicno odigrao odbranu,tores se nije video pored njega...za unireu bi se moglo reci da je iznenadjenje...mada,studgart nije nista posebno...a i zajebano je prosecnim ekipama koje se klackaju izmedju treceg i cetvrtog mesta da pobede ekipe tipa unirea i ostale ekipe o kojima se ne zna mnogo...mislim,vrede cim su prosli u ligu...sjebace se jos neko protiv njih...arsenal igrao odlicno,barsa taman toliko koliko treba...zajebano je doci u rusiju kao gost...uvek svi muku muce kod njih u gostima...posebno ce tako biti kada jos malo zazimi...lion i sevilja standardni...drago mi je sto je sevilja sjebala rendzers...odvratan mi je taj njihov ilija petkovic fudbal...taktika 8-2-0...standard lepo profitirao u gostima...nadam se da ce biti barem treci,ako ne i drugi...mada bih vise voleo da olimpija prodje kao druga...jebes one drkace na vetrenjace...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Данашњи La Gazzetta dello Sport, за оне који знају нешто 'талијанског:

 

http://www.megaupload.com/?d=50737OOY

 

Хвалоспеви о Јоветићу (добио оцену 9, и ретардирани надимак Јо-Јо) и читава страна о погибији оног Француза у Београду.

Edited by Tano Cariddi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...