Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Kao prvo hvala Smorock sto dozvoljava , mimo pravila , da se iznese istina o danasnjem zlocinu nad fudbalom !

 

Mislim da se posle ove vecerasnje utakmice tema komotno moze nazvati LJIGA SAMPIONA , jel izgleda da se ljigavim ljudima dozvoljava da unistavaju ugled fudbala .

 

Arsenal je klasicno opljackan , po starom pravilu da se istorija ponavlja , kao onomad protiv Celsija kad je inkvizitor bio kasapin iz Osla Ovrebo . Veceras je njegovu palicu preuzeo Busaka , nejednakim kriterijumom . Pa da li i jedan normalan sudija , moze da u ovakvom vaznom mecu da dva potpuno nezasluzena kartona Van Persiju ? Sasvim je logicno da igrac ne cuje zvizduk kad je na tribinama 100ooo "ljudi" . To je prelomni momenat utakmice , da je Van Persi ostao u igri Arsenal bi komotno prosao , jer je taktika bila izvanredna !

 

Sve je ovo dokaz da su moje inicijacije drugog stepena o osnivanje NSFP potpuno tacne i opravdane , ovo ne moze biti slucajno . Celsiju ne sviraju 5 ociglednih penala , a Barseloni jedan sumnjiv ? Gde je tu kosmicka pravda ? Mozda nije popularno sa komercijalne strane gledano da Arsenal prodje , ali sta me briga , kosmicka pravda nije zadovoljena , i ja se moram boriti da ovo zlo danasnjice ne prodje nekaznjeno ! Da li je slucajno da kad Busaka sudi svi spanski klubovi , a naracito Barselona prolaze dalje , to nije slucajno , klasican vid organizovanog i isceniranog kriminala .

 

Posle svega imam zelju da odem u Barselonu popisam se po Nou Kampu i poserem na sve Gaudijeve fasade i da se fekalije slivaju niz krovova katedrala po tim cigano-siptarsko-separatisticno-teroristickim stanovnicima tog grada !

Naravno nadam se da ce spanski rezim (nakon sto im dostavim dokaze o teroristickim organizacijama u Barseloni) poceti da bombarduje Barselonu , utociste al Kaide , kao sto to radi Pukovnik Gadafi u Libiji .

 

Posto sam vremenom i banom ogranicen , zaustavicu se ovde , jer pojedinim fudbalskim pacijentima sa foruma treba dosta vremena da skapiraju tezinu ovih reci i istinu , pa ce poceti sa halucinacijama , a meni to nije cilj , meni je cilj njihovo obrazovanje , u sportskom pogledu .

 

Na sve cu da odgovorim posle 13 marta , a anonimusima preporucujem da procesljaju sportske teme , i uvere se o zlocinima Rosetija, Ovreba , Moratija , Mancestera koji isto ne smeju biti zaboravljeni !

 

CCPK!

Izdrzi PUKOVNICE !

 

Bravo! Plus!

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Arsenal sigurno daje gol, a možda i dva. Barsa teško da može više od 2-3.

 

Arsenal prolazi

 

Jesam rekao, pizda materina i Bendtneru i sudiji.

 

Arsenal je zaslužio prolaz i pored toga što ima najgoru odbranu na planeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo preterujete...ja sam navijao za Arsenal, ali ono nije bila nikakva kradja, nikakva! Glupo je sto je Van Persie dobio crveni za ono, ali po pravilima se za to daje zuti. Penal nije bio ni s od sumnjiv, klasicno saplitanje.

 

Ni ja ne volim Barsu sto je toliko jaka, ali sad ste nasli njih da napadate da su kriminalci...jel ste vi gledali utakmicu uopste? Toliko je Arsenal bio bedan i nemocan da je sreca sto su dali onaj (auto)gol. Jel ste videli odnos suteva na gol? Barsa 19(10), Arsenal 0(0).

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je prelomni momenat utakmice , da je Van Persi ostao u igri Arsenal bi komotno prosao , jer je taktika bila izvanredna !

 

ИЗВАНРЕДНА ТАКТИКА - ИГРАЛИ СУ ДА НЕ ШУТНУ НИЈЕДНОМ НА ГОЛ!! ПОСЕРЕМ ИМ СЕ У ТАКТИКУ!

 

Ван Перси заслужио црвени још код оног првог жутог. опет Барси није свиран чист пенал када је у првом полувремену Меси срушен. онај други, признајем, јесте сумњив, али ето, можда и дође као нека компензација за недосуђен тај из првог полувремена.

 

мало статистике:

шутеви на гол (у оквир гола): Барса 17(10) - Арсенал 0

Корнери: Барса 5 - Арсенал 2

Посед лопте (временски): Барса 49'3'' - Арсенал 22'41''

Посед лопте (%): Барса 68% - Арсенал 32%

Фаулови: Барса 8 - Арсенал 19

Жути картони: Барса 0 - Арсенал 5

Црвени картони: Барса 0 - Арсенал 1

 

ЋЋПК

Edited by Јарослав
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra tekma,nisam ni za koga navijao,bilo bi mi draze da je arsenal prosao...obe ekipe igraju lep fudbal...

 

 

 

 

inace,pricali ste o nemacka-italija liga sampiona...ovaj,da budemo realni,nemacka ne moze da nadje 4 tima...receno je da je salke dobra ekipa,a oni su sada 10ti u ligi...to je manjkavost tih neizvesnih liga...verder je uz bajern mogao da bude jaka ekipa...ako cemo realno,liga uefa nije neko merilo za ligu sampiona...tu klubovi,necu da kazem veliki,vec oni koji su ulozili dobre pare,nece da igraju u tom takmicenju k'o svet jer nema para...ima al ne dovoljno za npr:mancester siti,juve,liverpul...i kada se pogleda realno,svi uspesi nemacke u ligi sampiona se svode na jedan klub...da nema bajerna,pitanje koliko bi mesta imali...gledati da li neko voli italijanske zalizane pedercice ili turke ofarbane u plavo je subjektivna procena,a ne realno stanje fudbala...iskreno mi je isti kurac i italijanska i nemacka liga po simpatijama...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фаулови: Барса 8 - Арсенал 19

Жути картони: Барса 0 - Арсенал 5

Црвени картони: Барса 0 - Арсенал 1

 

Sve je jasno.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

и само још да кажем да ми је драго што је Шахтјор избацио Рому. нисам неки њихов љубитељ, али су ми свакако бољи од Роме, а и одлично су играли синоћ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

читам неке занимљиве чињенице пред вечерашњи меч Тотинхем - Милан. каже овако:

 

Тотинхем до сада одиграо три утакмице код куће у ЛШ, у све три победили, и на све три дали НАЈМАЊЕ три гола!

Милан на седам утакмица до сада у ЛШ дао само седам голова, а Тотинхем на исто толико мечева дао 18 голова!

Милан на последњих шест утакмица са енглеским тимовима није победио!

Ибрахимовић направио чак 19 фаулова у досадашњем току такмичења, и био 14 пута у офсајду.

 

очекујем да геријатрија поједе огромно говно. плус је Тотинхем јачи за Бејла :rockdevil:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

и због тог другачијег третмана је Барса прошле године покрадена у полуфиналу. а не знам само шта има да се жали Арсенал? не шутну ни једном на гол и треба као да прођу даље?!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

и због тог другачијег третмана је Барса прошле године покрадена у полуфиналу. а не знам само шта има да се жали Арсенал? не шутну ни једном на гол и треба као да прођу даље?!

 

Ma jok, tim koji ima najvise dodavanja bi trebalo da osvoji, utakmice ne moraju ni da igraju ;).

Barselona jeste bila bolja u oba duela, ali pitanje je da li bi prosli dalje da ih sudije opet nisu pogurale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@23/16: word.

a i jaroslav tu navodi faulove i kartone kao statistiku, a aca lepo reche sinoca da je u dosadashnjem delu takmichenja, samo shahtjor imao vishe prekrshaja od barselone. a kartoni koje je busaka sinoc davao arsenalu, a barseloni nije, to je stvarno bilo smeshno. mislim, zuti kosijelnog i rosickog, van persijev drugi, a sa druge strane alvesh za gomilu startova (narochito onaj na pochetku na fabregasu bez lopte sa ledja) i abidalovo hvatanje persija za vrat prolaze nekaznjeno.

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

А и Меси вероватно никад не би добио картон да шутне лопту као Фан Перси, јер где он да учини нешто тако покварено намерно..

Барцелона је Интеру дала гол из офсајда прошле године и није имала три шансе на утакмици у Барцелони.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А и Меси вероватно никад не би добио картон да шутне лопту као Фан Перси, јер где он да учини нешто тако покварено намерно..

bash sam ovo rekao caletu sinoc kad je persi dobio crveni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kapiram da nema svrhe kaciti se za to...ipak ima tih igraca koji jednostavno imaju odredjenu protekciju kod sudija...realno,arsenal nema neku facu u ekipi...takav je bio berkamp...npr,mislim da je berkamp igrao,ne bi dobio karton...gledam hipoteticki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

s obzirom sa sve do sada spomenute okolnosti, nijedan igrach ne bi trebao da dobije drugi zuti za ono shto je van persi dobio, a kamoli on koji jeste koliko-toliko "faca" (i po mnogima legitimni naslednik upravo bergkampa kojeg spominjesh).

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...