Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Ustavno od Markovića

Sunce ti jebem.

 

Немам Марковића ( нишки ПФ, јбг)...али, Уставно ми је убедљиво најомраженији предмет био у првој.

То су били једном болесни уџбеници. Реченице од 4 реда, мозак да ти се претвори у сутлијаш.

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Све што су написали је изјавио на терену пред камерама, одмах након меча, видео сам и чуо.

Мени је баш деловао као да полако спрема кофере. :da:

 

@Kоки

 

мислио сам на Кривично процесно право. :mhihi:

Edited by Вуду ПопаЯa

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma Elektromagnetika od J.Surutke :)

U jebote, ja čak nisam na ETF-u pa mi to budi traume iz nedavne prošlosti. Ovo dođe kao nešto "klin se klinom izbija", na pomen Surutke, nekako sam zaboravio na Tutorića, Pavlovića i kompaniju. :) A još sam ja imao neko izdanje (tj kopiju) kucano nekim buđavim komunjarskim fontom, nešto kako neka prastara mašina za kucanja ali još bangavije, mrzi me sad da tražim gde mi je to pa proverim među fontovima u Wordu ima li ga. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Petrović: "Neiskustvo uzrok poraza"

 

Nekako mi krivo što zvezda nije izgubila jedno 14-0. Nadam se da bi makar pri takvom rezultatu Petrovića bila sramota. Neiskustvo? Pa da, ali trenersko. Zapravo nije to neiskustvo, to je previše iskustva, onog komunističkog. I dalje nisam čuo da u svetu postoji neko ko igra sa tri zadnja vezna, odnosno sa sedam igrača u odbrani. Ali mi je stvarno krivo što nisu izgubili sa 14-0. Pavlovića ako lopta ne pogodi u ruke, neće odbraniti, a i ako ga pogodi, moliš se bogu gde će se lopta odbiti. Šta rekoh, 14-0, ma koga bi to potreslo, makar 17.

 

A i dalje mi nije jasno šta Moreira i dalje traži u Partizanu - jedini čovek na terenu koji ima ideju šta želi sa loptom. Ljajića ne želim da pominjem, od 25 kornera koje je izveo 23 je zakucao na prvu stativu... i to loše.

 

Ua, bre!

 

Nadjoh neki komentar na b92... vala sam se ismejao.

 

Pizonova sveska taktickih zamisli

 

1)Danas mi je na pamet pala jedna divna divna ideja,na utakmici protiv Slavije igracu sa 3 stopera onda niko nece moci go' da nam da,kakva divna zamisao pitam se samo kako se niko jos od '99 nije setio tako da igra.A da,mora da sam mnogo pametan xixixixi

2)Oho evo jos jedne divne divne zamisli,pa kako se samo ranije nisam toga setio.Ispred moga neprobojnog tria stopera stavicu jos neprobojniji trio zadnjih veznih igraca.Kada nacrtam sada formaciju na tabli tako divno divno izgleda nema sanse da nam prodju i da daju go'

3)Tutoric ide skroz desno jer tu igra onaj Cerni za kog sam cuo da je mnogo brz ali ipak sigurno ne brz kao Tutoric,mnogo sam bre pametan ovaj ce da ga zaustavi sigurno

4)Igramo sa jednim spicem sta ce nam vise ne razumem,onaj Perovic ionako dao samo jedan go' protiv Tbilisija asistirao par puta sta moze i Bogdanovic da asistira podjednako dobro ne treba mi Perovic

5)Pavlovica na gol,on sve zivo hvata mada nece sigurno biti ni potrebe kakvu sam formaciju postavio nece ipak ni da nam se priblize sesnestercu

6)Kraj prvog poluvremena-moja formacija i dalje savrseno izgleda samo da ne bese onog Sreckovica ne bismo go' primili sigurno on je mali kriv za sve moram da ga izbacim,cek' da vidimo koga imam levo:Blazic,Ignjatijevic,Obric niko bre od njih ne moze levo da igra,znam-stavicu jedinog malo kreativnijeg igraca sredine terena Isaha na levog beka,uf kolko sam pametan

7)80 minut-gubimo 3-0 ali nije to nista bre do mene ovi moji igraci veze nemaju fudbal da igraju.Nema veze nista ne menjam bolje 3-0 da izgubimo nego sto cemo 5-0 ako slucajno izbacim nekog stopera

8)93 minut-uf kako sam pametan pa bre sad cu onog Nikolica da ubacim u igru on ce da da go' za ovih 20 sekundi sto ostalo sigurno

9)Ej ne mogu vise da pisem zabole me mozak malo a i prsti na desnoj ruci mi ceo mec nesto cudno mirisu zato ih stalno mirisem da vidim kad ce miris da nestane

(benjani mwaruwari, 20. avgust 2009 22:22)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зависи, ако играју Војводина - Партизан тад имаш и шта да видиш. :)

 

Зато сви треба да дођете у Ковин на утакмице Колоније. Занимљивије су од свих текми у Србији. Опкладе се улажу из икса у прекид, ко ће првида пребије судију и да тачно време прекида. :)

 

da,vosa gazi partizan,a posle ziguje zvezdu...

 

 

da li je neko ocekivao da ce partizan i zvezda nesto da urade?nije ovo nasa liga...ovde,za promenu mora i da se igra...

 

FK FUTOG bi ih zigovao kao kurvu na kackoj petlji!!!!!

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

оно од синоћ је туга. тужно да тужније не може бити. и то се не зна ко је тужнији, дал Звезда, или Партизан. сва срећа па имамо репрезентацију, па оно од синоћ није наша фудбалска реалност.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Докле ће наши фудбалски "стручњаци" постављати формацију 5-4-1, када нити имамо квалитетне нападаче нити умемо да играмо у оваквим формацијама? :udri: Ја мислим да би сваки тренер требало да има обуку у виду играња Pro Evolution Soccer-а! Узму лепо оне јаднике из Мастер лиге и комбинују. Мање је болно него на правим играчима и тимовима. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Значи, зато сви играмо к'о морони. На страну тренутно репрезентацију, јеби га, ипак је Антић тренирао којекуде по Шпанијама и шта знам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...