Jump to content

Vaterpolo


Angelystor

Recommended Posts

Пролаз смо обезбедили. Само треба гледати да се добије лакши противник даље. Не би ваљало одмах на Мађаре налетети.

 

Kako na Mađare, kad su i oni prvi u grupi? Idemo verovatno na Italijane da im vratimo za svetsko, pa u finalu na Mađare. Hrvatska i Crna Gora nisu u formi na ovom prvenstvu, mada jedna od njih možda uzme medalju, pošto im nije neka konkurencija - Grčka, Nemačka, Španija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево, гледам жреб сада, и видим да смо ми и Мађари већ у полуфиналу и тек у финалу са њима можемо. У том случају, за то сам да пропустимо браћу Црногорце. Да се на тој утакмици одморе главни играчи, пробају неке нове тактичке идеје. Само нека усташе испадну.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево, гледам жреб сада, и видим да смо ми и Мађари већ у полуфиналу и тек у финалу са њима можемо. У том случају, за то сам да пропустимо браћу Црногорце. Да се на тој утакмици одморе главни играчи, пробају неке нове тактичке идеје. Само нека усташе испадну.

 

Apsolutno sam saglasan . Pustiti Crnogorce i mirna Backa , jebes Hrvatsku .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Је л' он сад постао као нека звезда њихове репрезентације? Само његове изјаве преносе, а пре оног ударања нико није знао за њега...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Је л' он сад постао као нека звезда њихове репрезентације? Само његове изјаве преносе, а пре оног ударања нико није знао за њега...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...