Jump to content

Vaterpolo


Angelystor

Recommended Posts

Drago mi je što su Hrvati verovatno ispali, ali ovo što smo uradili je jedna velika sramota, toliko.

sto?ni u jednom sportu dvije repke nisu blize nego srbja i cg u vaterpolu,najbolji prijatelji,saigraci itd.ovo su normalne stvari.da je bila ista situacija sa cg strane isto bi uradili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ni meni se ne svidja jer se to sve nekako vrati na kraju, ali s'obzirom da smo mi imali vise nego opravdan razlog nadam se da to nece da nam se osveti :bigblue:

 

sto se tice igraca oni jesu bliski, medjutim nisam bas siguran da bi ljudi iz VSCG isto ucinili za nas, ipak igraju ligu sa Hrvatima...u svakom slucaju mozemo da budemo srecni da mi nismo u situaciji da drugi odlucuju o nama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne pita se VSCG tu vec selektor i ekipa kad su vec na takmicenju,a ranije sam ti rekao kakav je odnos njih licno.u ovom smislu nikako ne moze da vam se osveti ovo,jer je ekipa kompletna,sa pravom ekipom odradjen ozbiljan trening,bez stresova i kazni docekuje se sledeca utakmica.idealno.jedino ako vjerujete u karmu i te gluposti,onda jebiga sacmaru u ruke,pravac holandija i pazite da im crna macka ne predje put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurvati ispali, kukaju na sva zvona, danas su morali da navijaju za nas a dobili kurcinu, ima li neceg lepseg? :D

Sad cemo imati malo odmora, a naredni protivnik ce morati da se kolje u cetvrtfinalu, lep rasplet, za sada.

 

Dobud bi mogao da izjavi - Dobili smo sta smo zasluzili :D

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

iz tvojih u bozije,ali mislim da je nerealno od cg ocekivati odmah finale sa ovom smjenom.ja bih izuzetno bio zadovoljan polufinalem,a prvo veliko takmicenje,eventualno sa tim iskustvom i dizanjem forme i medalja na olimpijadi.za pocetak puna kapa.sve ispod finala za srbiju je nerealno.nemojte mi ono stara je to ekipa,nosioci da,mada nisu ni oni nesto ultra-prematori,citava reprezentacija je postavljena na nove osnove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...