Jump to content

Vaterpolo


Angelystor

Recommended Posts

http://www.b92.net/sport/vaterpolo/vesti.php?yyyy=2012&mm=01&dd=19&nav_id=575344

 

"Hrvati su ponovo pokušali da svoje komplekse izleče grubom igrom, a Nikša Dobud je udarcem u lice raskrvavio nos i arkadu Filipu Filipoviću. Naš igrač je zakucao petarac u mrežu i sa tri prsta pozdravio prljavog rivala."

 

B92 Srbende :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sitno mudo.klepio ga i ko zadnja picka izasao napolje.najgora sorti ljudi nasvijet ta sitna muda,ko podmuklo pasce treba upucati i baciti u septicku jamu.svaka cast reprezentaciji,ostali smireni,poslao filip poruku i aj kuci govna raspala.sto kaze dovla,gospoda.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ладно га најотвореније ударио, без икаквог покушаја да иде на лопту. А сигуран сам да то није био једини такав случај, у трећој четвртини је исто један Хрвоје удраио песницом мислим Удовичића.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj da se iznervirao,klepio ga,ostao u bazenu,ili da je posle isao do kraja sto mu je bilo krivo pa i da kazes ok,covjek prijek,dobio po picci i kraj,ali se onako fukarski ponio da nemam rijeci.ja da sam hrvat a fala bogu pa nijesam stidio bi se i trazio da se takva govna micu iz reprezentacije i sporta i ne brukaju mi zemlju.a filip i kompletna ekipa samo su zasluzili aplauz i dubok naklon ponasanjem,jako lijep dan biti srbin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najumobolnija su nacija na svetu, bez premca.

 

kompleksi,sta ce jadni...

aj da se iznervirao,klepio ga,ostao u bazenu,ili da je posle isao do kraja sto mu je bilo krivo pa i da kazes ok,covjek prijek,dobio po picci i kraj,ali se onako fukarski ponio da nemam rijeci.ja da sam hrvat a fala bogu pa nijesam stidio bi se i trazio da se takva govna micu iz reprezentacije i sporta i ne brukaju mi zemlju.a filip i kompletna ekipa samo su zasluzili aplauz i dubok naklon ponasanjem,jako lijep dan biti srbin.

 

naravno...pravi covek i poraz moze prihvatiti,nekada popizdeti,al biti ovakav,to nikako...da je moj 100 puta,pljuvo bi ga do smrti...

 

 

ova godina je srecna,ima 366 takvih dana...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrvatska je danas izgubila od Nemaca i time sebi zakomplikovala zivot.

Stavise, ispalo je da ih mi drzimo za muda samo je pitanje hocemo li da pustimo ili da ih zavrnemo?

 

Naime Srbija je obezbedila plasman u polufinale, a Hrvtima za prolaz u cetvrtfinale treba ili pobeda Rumuna protiv Nemaca ( 1% sanse da se desi Nemci su klasa za njih) ili da CG pobedi nas. Sad je pitanje hocemo li mi pustiti CG da oni prodju ili tucemo CG da Hrvati prodju..

 

Sta od dva zla izabrati?

Edited by Schneider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тући ЦГ, нормално... Што помагати Хрватима кад не заслужују да прођу? Бачити ђубрад где им је место и крај...

Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тући ЦГ, нормално... Што помагати Хрватима кад не заслужују да прођу? Бачити ђубрад где им је место и крај...

 

Pa sustina je da ako ih tucemo a Hrvatska dobije Spaniju, Kroati idu dalje.

Naravno da njima nece nimalo biti lako protiv Spanije.

Sa druge strane, zbog onog seljaka Dobuda ne be bilo lose skloniti ih sa prventsva.

 

Al ja verujem da ce nasi rutinski tuci CG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пролаз смо обезбедили. Само треба гледати да се добије лакши противник даље. Не би ваљало одмах на Мађаре налетети.

 

Мада, како смо почели, тешко да било ко може да нас добије. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...