Jump to content

Burek


Lex Luthor

Српски бренд  

210 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 5 months later...

jao bre

burek?

gibanica?

 

ko da je bitno. meni je burek VRH. mozda zato što ga nema tamo gde sam bila ;) pa sam navalila ko mutav na telefon

 

za gibu treba da ti radi rerna, a moja ne radi :( tj ne properly. probaću da opravim pa da javim dal valja

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma baba kad mi po hladnom decembarskom jutru zgotovi gibanicu,pa kad zamirise,malo sacekam da se 'ladne,pa zgrabim neki Dragacevski Valeta gurtjo....ostalo je legenda...

 

samo ne znam kako bi to brendirali...mislim jeste to tr00 kult jelo,ali...

 

za brendiranje je potrebno nesto prepoznatljivije...bila je to sljivovica,ali su koliko mi se cini Slovenci bili brzi...

 

@Tesa Tesanovic

"brend"

mrzim i ja tu rec,ali u nedostatku neke nase koja bi opisala neki karakteristican Srpski proizvod koji bi se kao takav prodavao po svetu,koristi se ta,jebiga...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

ne znam kako ti keva to pravi,al moj savet ti je da te kupovne sa pecurkama...jedino sa piletinom i pecurkama...mislim,to je vec izdrkavanje,al imas sa cim oces...barem ovde kod mene...17 vrsta bureka pise na izlogu...u teoriji je nemoguce da ih bude svih 17 odjednom,al svaki put kada naletis bude drugih 10...

Share this post


Link to post
Share on other sites

babina pita krompirusa...uf,bre...kad po celom astalu razvuce kore,pa ih ubacuje u okrugli pleh...a kore tanke,providne,al nikad joj ne puknu...baba bosanka,sa tim darom da napravi najbolju pitu na svetu se rodila...

 

:wub:

 

Питу са куповним корама никад нисам волео. Суве, тврде, ... али зато бабина пита са кромпиром је нешто најбоље што сам икада јео, још кад се стави много бибера :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...