Jump to content

Max Payne


Hell on Earth

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Keц има бољу причу и неки нивоу су тешки (скакање по оним нервним завршецима или чему већ и плач детета у позадини, лавиринт кроз ходнике), двојка бољу графику. Једино ме нервира што са собом Макс носи гомилу оружја која не би стала ни у камионску прикол'цу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
скакање по оним нервним завршецима или чему већ и плач детета у позадини, лавиринт кроз ходнике

Jooj to me je otekako nerviralo,ti snovi.

Poslednji san nisam nikad uspeo da predjem.

Ali sve u svemu prvi deo je odlichan,moram ga opet nabaviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auf,Max Payne serijal su mi mozda i omiljene igre ikada. Vise mi se svidja dvojka, moram priznati. Prica i atmosfera u dvojci su mracniji i depresivniji, i vise je obradjena unutrasnja strana Maxa, njegove dileme, osecanja. Kec je u tom pogledu jednostavniji, tipu koknu porodicu i on se sveti, nije toliko razradjena unutrasnja strana Maxa. Inace u oktobru izlazi film Max Payne, mada koliko vidim iskasapili su pricu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keц има бољу причу и неки нивоу су тешки (скакање по оним нервним завршецима или чему већ и плач детета у позадини, лавиринт кроз ходнике), двојка бољу графику.

 

upravo to.

mene doduse u dvojci nervira gomila onih flashbackova.

ipak je trebalo da u duhu keca isprate kr(rrrrrrr)v pricu, a ne da celu krljacinu zaseru idealna draga konceptom. :D

 

jedva cekam film.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igra je mama :rockdevil:

Izivljavanje 101%! Bas jurim prvi deo ovih dana, prigralo mi se...

 

Jednina stvar koja mi je smetala u oba dela je to sto Max moze da popakuje pod svoju vernu koznu jaknu 3 vrste shotki, 4 pistolja, jurisnu pusku, 2 uzija, hekler i jos kojesta, jako interesantno :) Mada opet kad se setim i Hitman, koji slovi za realnu sunjalicu pati od iste nelogicnosti.

 

Nego skrenuh sa teme :D Apsolutna preporuka za oba dela ove igre, nadam se trecem u skorije vreme!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niskobudzetna varijanta se ja msilim zove pain and redemption, i naravno fox, koji radi veliki film, ih je sjebao, tako da od toga mrka kapa. Film se dosta razlikuje od igre, citao sam script koji je nejko leakovao. Ne znam, pitanje je da li ce film imati onu noir atmosferu igre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...