Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

^ bate, nemoj tako... znas kako kazu, ko ne voli zivotinje ne voli ni ljude... :)

 

:)

Moram da castim, bar virtuelno, za sada :D

:pivopije:

 

Evo jos jedan, slicna je tematika :mhihi:

 

Padaju crnac i jevraj sa vrha zgrade, koji ce pre pasti i poginuti?

Koga je briga...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadje se Tarzan u Bosni !

Sretne Muju i Hasu pred kafanom i oni se začude kad ga videše onako golog sa onom suknjicom oko struka !

 

Koji si sad pa ti , upitaše ga ?!

Tarzan !

A odakle dolaziš?!

Iz džungle !

A čime se baviš?!

Ja pričam sa životinjama !

Eh ... pričas moj ku*ac !

 

Odjednom , prolazi neki ker , a Tarzan će njemu \„av , av\” , ker isto \„av , av\” !

I šta kaže ?!

Tarzan - Kaže da mu niste dali ništa da jede od prekjuce i da ga gađate pikavcima !

U jeebote , istina !

U tom prolazi mačka !

Tarzan - mijauuu , mačka - mijauuuu !

Tarzan - kaže mačka da se omacila pre tri dana i da ste sve mačice pobacali u kanalizaciju !

 

Zgranuše se musoši videvši da ovaj stvarno komunicira sa životinjama !

Muja pozva Tarzana svojoj kući da popiju nešto !

Kad su se približili , iza kuće proviri koza !

 

Koza - beeeeeeee

 

Muja - Ne slušaj Tarzane , laže kurva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa RTN foruma,vristao sam od smeha

 

Одох да гризем јастук и да плачем.

Кога бре ти имаш да не готивиш или да готивиш ако га ниси до сада упознала (несрећно искуство упознавања са тобом бих најрадије заборавио,колико си измета појела док си причала о мејхему,нисам знао да ли да се смејем или да плачем),поготову што твоји постови (које најрадије прескачем јер у мојему злом организму изазивају појаву која се код обичнијех смртника од крви и меса назива проливом (лат. diarrhoea)),када не изазивају појаву наведену у загради у мени изазивају салве смеха и сажаљења.

Реално,мене заболе дупе да ли ти мене готивиш или не,и на ову тему не одговарам јер се осећам прозваним,већ што си ми се попела на врх главе апсолутно непотребним спомињањем мене и моје девојке (Луцида),са којима не поседујеш и не гајиш никакав контакт да би могла да имаш формирано мишљење о њима.Контам да си се са мојом швецом закачила око нечега,али ме за то заболе одређени део анатомије и не желим да будем споменут од ништарије попут тебе.

 

И за крај,ако уопште будеш имала скротума да одговориш ''већем блекеру'' од себе,ти погано створење,мораћу да ти срушим младалачке снове,стрепње и надања једном вешћу,а то је:НИСИ ЈЕДИНА ОСОБА НА СВЕТУ КОЈА ПОЗНАЈЕ ЧЛАНОВЕ МЕЈ РИЗАЛТА,И КАО ТАКВА НИСИ БЛАГОСЛОBЕНА,КАО ШТО СЕ ОСЕЋАШ

Има нас пуно који смо слушали Меј Ризалт и Ноктурнал Мортум(пошто ми са њима посебно бодеш очи,а очигледно не конташ ни реч коју желе да поруче),па се не курчимо тиме.

Још нешто:

Да знаш зашто си против хришћанства,вероватно се не би крила иза туђих речи.

 

А да знаш шта ово значи,вероватно би те било срамота што си човек.Простом аналогијом,ти си неопредељена личност која поздравља и пан-славинизам,и мизантропију,а то опет води до тога да ти у ствари само сереш,а ништа не кажеш,јер немаш појма ни у шта верујеш.А то,јебига,не иде заједно.

Ајд сад,трк по Вујаклију,па одговори на пост.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurac palac xexe

nego kako se kod cigula vrsi vantelesna oplodnja

ciganka se ne pere ko i obicno ciga izdrka na sto

cigula legne i rasiri noge

i cekaju da muve obave poso...

 

He he, a ja taj vic postavio juce ili prekljuce...ne pratis gradivo :D

Ili utvrdjujes, kao dobar ucenik :D

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za tebe, ali moj kurac ne izgleda tako. :P

brate jbt mozda ima onaj problem sa viskom kozice to je moj ortak imao

 

Ajde bre,chak ni emosi nemaju tako retardiran kurac. :)

brate imaju

 

To je palac bre! Viš da nema jajca :)

jbt onda nadji nokat jbt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...