Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

prosle godine za kristmas, dam ja nekim amerima flasu Stare Sokolove - nadjem u nekoj lokalnoj trafici.. bilo skupo, oko 45 dolara po litru, ali ono, bas fino pakovanje, kao 12 godina minimum stara, i domace pijanice se kunu u nju..

 

ja to tako ostavim ispod bozicnih jeliki u par kuca u kojima sam radila (i radim), dodjem poslije dva dana - ono ni kap nije ostala...

kaze ovaj jedan, bivsi serif inace - "sta god da je ono bilo, bilo je dobro dok nismo poceli uza zid da se penjemo" :)

ja totalno zaboravila da im kazem da se to sipa u casice, a ne u one vinske casetine - sto su inace uradili...

 

u drugoj kuci su mi rekli da su pili iz manjih casa (od konjaka) - i da se ne sjecaju Bozica :)

 

 

ove godine, pravih svima torte. nema vise rakije. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

prosle godine za kristmas, dam ja nekim amerima flasu Stare Sokolove - nadjem u nekoj lokalnoj trafici.. bilo skupo, oko 45 dolara po litru, ali ono, bas fino pakovanje, kao 12 godina minimum stara, i domace pijanice se kunu u nju..

 

ja to tako ostavim ispod bozicnih jeliki u par kuca u kojima sam radila (i radim), dodjem poslije dva dana - ono ni kap nije ostala...

kaze ovaj jedan, bivsi serif inace - "sta god da je ono bilo, bilo je dobro dok nismo poceli uza zid da se penjemo" :)

ja totalno zaboravila da im kazem da se to sipa u casice, a ne u one vinske casetine - sto su inace uradili...

 

u drugoj kuci su mi rekli da su pili iz manjih casa (od konjaka) - i da se ne sjecaju Bozica :)

 

 

ove godine, pravih svima torte. nema vise rakije. :lol:

 

Rakojom cemo sjebati Ameriku...ili napraviti od njih ljude :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bleje medved i zeka u sumi i nadju carobnu lampu. Protrljaju, izadje duh i kaze svakom po tri zelje. Krece medved- Ocu da se ovo drvo u sumi pretvori u medvedicu koja ce da se lozi na mene.

Zeka- meni jedan skuter.. Duh kaze ok, druga idemo druga zelja.

Meda- Zelim da se svo drvece u ovoj sumi pretvori u prelepe medvedice koje ce se loze na mene.

Zeka- Meni, jedan jaci motor.. Duh kaze ajmo treca.

Meda- Hocu da se svo drvece na ovom svetu pretvori u prelepe medvedice koje ce se loze na mene! Na to duh pita zeku za trecu koji uveliko cepa po gasu i krece..

Zeka- Hocu da meda bude pedeeer!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svasta meni fali :)

 

 

 

Tri žene igrale golf jednog lepog nedeljnog prepodneva. Jedna od njih nije bila previše spretna i njena loptica odleti u šumu. Ode da je potraži i umesto loptice pronađe žabu uhvaćenu u zamku.

Oslobodi me - reče žaba - i ispuniću ti 3 želje.

Žena se nije dugo dvoumila. Oslobodi žabu, na šta žaba kaže: Hvala ti, ali zaboravila sam nešto napomenuti. Sve što poželiš, tvoj muž će dobiti 10 puta bolje. Nemam ništa protiv - bila je zadovoljna žena.Njena prva želja bila je da postane najlepša žena na svetu. Ali, jesi li ti svesna - upozori je žaba - da će tvoj muž postati naj naj najlepši muškarac na svetu? Pravi Adonis. Sve će ga žene proganjati. Nema problema. Pa ja ću biti najlepša žena na svetu i on će videti samo mene!

I tako žena postade najlepša na svetu. Posle toga poželi da postane najbogatija. Ali to će od tvog muža učiniti deset puta bogatijim od tebe. To mi uopšte ne smeta, ono što je njegovo je i moje - odgovori žena.I tako žena postade najbogatija na svetu.

A šta je tvoja zadnja želja? - upita radoznala žaba.Želim dobiti LAGANI srčani udar!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tri žene igrale golf jednog lepog nedeljnog prepodneva. Jedna od njih nije bila previše spretna i njena loptica odleti u šumu. Ode da je potraži i umesto loptice pronađe žabu uhvaćenu u zamku.

Oslobodi me - reče žaba - i ispuniću ti 3 želje.

Žena se nije dugo dvoumila. Oslobodi žabu, na šta žaba kaže: Hvala ti, ali zaboravila sam nešto napomenuti. Sve što poželiš, tvoj muž će dobiti 10 puta bolje. Nemam ništa protiv - bila je zadovoljna žena.Njena prva želja bila je da postane najlepša žena na svetu. Ali, jesi li ti svesna - upozori je žaba - da će tvoj muž postati naj naj najlepši muškarac na svetu? Pravi Adonis. Sve će ga žene proganjati. Nema problema. Pa ja ću biti najlepša žena na svetu i on će videti samo mene!

I tako žena postade najlepša na svetu. Posle toga poželi da postane najbogatija. Ali to će od tvog muža učiniti deset puta bogatijim od tebe. To mi uopšte ne smeta, ono što je njegovo je i moje - odgovori žena.I tako žena postade najbogatija na svetu.

A šta je tvoja zadnja želja? - upita radoznala žaba.Želim dobiti LAGANI srčani udar!

 

To znači da je muž dobio deset puta LAKŠI srčani udar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To znači da je muž dobio deset puta LAKŠI srčani udar.

 

Ima fora za Muju i hasu, i onda kaze - da mi se osusi jedno jaje :)

 

 

Muž informaticar se vraća kući u zoru.

- Gdje si bio jelu noć??!! Priznaj!!!

- Znaš draga, jučerašnji sastanak se odužio, pa je našoj novoj sekretarici otišao i posljednji autobus. Zamolila me je da je odbacim kući, i ja sam to i uradio. Onda sam pred njenom kućom video da je ispustila zadnja lva guma na autu, pa sam promenio točak. Sekretarica me je ljubazno pozvala u svoj stan da operem ruke, i usput mi je skuvala i čaj sa rumom, pošto sam se smrzao mjenjajući točak... Kad sam hteo krenuti kući, video sam da policija u njenoj ulici zaustavlja sva vozila i proverava vozače "balonom". Pričekao sam da odu, zbog ruma u čaju, ali njima to nije padalo na pamet. Onda je sekretarica predložila da prespavam kod nje... i eto...

- Ne laži, džukelo!!! Znam da si opet celu noć bio u kancelariji i njakao kompjuter!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...