Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

n810727507_1210430_2468.jpg

 

A na ovo nemam reci,skrenuo sam od smeha

 

NIRVANA

To je to. Kada kazemo Kurt , prvo pomislimo na Nirvanu. Sta mislite o ovom coveku koji je jednostavno (bar po mom misljenju)bio drugaciji od ostalih i nije se uvlacio nikome?

Sta mislite o nekom ko je stvorio sam jedan pravac , ziveo za muziku i otisao na onaj svet zato sto je bio previse dobar i pametan da ostane????????????

 

Ja sam inace najveci moguci fan Nirvane, znam sve o njima sto i oni znaju , imam sve fotke i pisacu o njemu kad budem imala vise vremena. Molim da mi se ne javljaju seljaci koji ce pricati da je on bio samo izopaceni Narkoman i da mu je droga pisala pesme. On zasluzuje da ga svi postuju i da mu se dive , (hej , on je pisao pesme i kao mali , a najveci hitovi nastali su kad se nije drugirao) ali znam da treba postovati i tudje ukuse. Zato , da ne bi bilo svadje , ne javljajte se vi koji ne volite rock , slusate narodnjake, rep , tehno ili mozda neke nasa njasra (ups, ovde ja nepostujem) , jer Nirvanu i Kurta i njihov smisao mogu shvatiti samo samo pravi poklonici rocka , ako ne i posebnog pravca grungea.

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dva sovinisticka...

 

Zasto u raju ima samo 10% zena?

- Da ih je vise bio bi pakao!!

 

Sta radi zena sa masnicom ispod oka?

- Sta god joj kazes!!

 

A ovaj mi je bas dobar...

 

Skršio se ciga sa kolima, jedva živ ostao, sakupili ga u delovima i unose u hitnu.

Pogleda ga dežurni lekar i prodere se:

-Sestro, instrumente!

A ciga će:

- A bre doktore, pa di sad ovakav da sviram?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otac i sin poveli svoje dve krave, belu i crnu, u susedno selo da ih bik oplodi. Kada su stigli, otac ostavi sina da pazi da krave budu oplođene, a on ode u kafanu na piće. Nakon pola sata, utrča sin u kafanu sav zadihan i reče ocu:

- "Tata, da si samo video kako je bik jebo belu kravu!" Otac mu opali šamarčinu, istera ga iz kafane i krene da viče:

- "Pa, jesi li ti normalan"! Kako se to izrazavaš pred ljudima! Ne kaze se bik jebo kravu, već da ju je "iznenadio". Hajd sad nazad u štalu i pazi šta ćeš reći sledeći put!"

Nakon izvesnog vremena, utrčava sin opet u kafanu:

- "Tata, da si sad video kako je bik iznenadio crnu kravu!"

A otac, sav ponosan, upita:

- "Kako sine?"

- "OPET JEBO BELU!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIRVANA

To je to. Kada kazemo Kurt , prvo pomislimo na Nirvanu. Sta mislite o ovom coveku koji je jednostavno (bar po mom misljenju)bio drugaciji od ostalih i nije se uvlacio nikome?

Sta mislite o nekom ko je stvorio sam jedan pravac , ziveo za muziku i otisao na onaj svet zato sto je bio previse dobar i pametan da ostane????????????

 

Ja sam inace najveci moguci fan Nirvane, znam sve o njima sto i oni znaju , imam sve fotke i pisacu o njemu kad budem imala vise vremena. Molim da mi se ne javljaju seljaci koji ce pricati da je on bio samo izopaceni Narkoman i da mu je droga pisala pesme. On zasluzuje da ga svi postuju i da mu se dive , (hej , on je pisao pesme i kao mali , a najveci hitovi nastali su kad se nije drugirao) ali znam da treba postovati i tudje ukuse. Zato , da ne bi bilo svadje , ne javljajte se vi koji ne volite rock , slusate narodnjake, rep , tehno ili mozda neke nasa njasra (ups, ovde ja nepostujem) , jer Nirvanu i Kurta i njihov smisao mogu shvatiti samo samo pravi poklonici rocka , ako ne i posebnog pravca grungea.

 

S kog si ovo foruma pokupio. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mladić stoji u redu u supermarketu kad spazi zanosnu plavušu iza njega kako mu maše i smeje se. Iznenadio se da mu maše takva lepotica, i iako mu se odnekud učinila poznatom, nije imao pojma odakle, pa je upita:

• Izvinite, mi se znamo?

Ona mu odgovori:

• Možda se varam, ali mislim da ste vi otac jednog mog deteta!

Film mu se vrati unazad na dan kad je jedini put bio neveran. Rekao je:

• Bože, jeste li vi striptizeta s moje momačke večeri, koju sam pred svim prijateljima prcao na bilijarskom stolu, dok me je vaša prijateljica mlatila po guzi mokrim celerom i gurala mi krastavac u šupak?

• Ne - odgovori ona - Ja vašem sinu predajem engleski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mladić stoji u redu u supermarketu kad spazi zanosnu plavušu iza njega kako mu maše i smeje se. Iznenadio se da mu maše takva lepotica, i iako mu se odnekud učinila poznatom, nije imao pojma odakle, pa je upita:

• Izvinite, mi se znamo?

Ona mu odgovori:

• Možda se varam, ali mislim da ste vi otac jednog mog deteta!

Film mu se vrati unazad na dan kad je jedini put bio neveran. Rekao je:

• Bože, jeste li vi striptizeta s moje momačke večeri, koju sam pred svim prijateljima prcao na bilijarskom stolu, dok me je vaša prijateljica mlatila po guzi mokrim celerom i gurala mi krastavac u šupak?

• Ne - odgovori ona - Ja vašem sinu predajem engleski.

:):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Direktor kompanije poziva sekretaricu i kaže joj:

• Hajde, spremaj se, idemo na nedelju dana na službeni put u inostranstvo...

Sekretarica po povratku kući obaveštava muža:

• Dragi, moram na službeni put na nedelju dana, moraćeš sam da se brineš o sebi...

Muž obaveštava svoju švalerku:

• Moja žena putuje na nedelju dana, provešćemo to vreme zajedno...

Švalerka obaveštava svog đaka kome daje časove iz matematike:

• Biću veoma zauzeta, imam puno posla i pauziraćemo nedelju dana...

Đak, sav srećan, obaveštava svog dedu:

• Dedice moj, biću slobodan nedelju dana i nemam časove, jer mi je nastavnica zauzeta, hajde da idemo na pecanje...

Deda (direktor kompanije) ponovo zove svoju sekretaricu:

• Plan je promenjen, moj unuk me moli da provedemo vreme zajedno. Putovaćemo drugi put...

Sekretarica zove svoga muža:

• Dragi, moj službeni put je odložen...

Muž zove švalerku:

• Nećemo moći ove nedelje, žena je odložila put...

Švalerka zove đaka:

• Nastave će ipak biti kao i obično.

Đak zove dedu:

• Dedice, nastavnica je rekla da će nastave biti kao i obično, ne mogu da ti pravim društvo...

Deda zove svoju sekretaricu:

• Ipak putujemo ove nedelje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...