Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Evo nekoliko ISTINITIH dogadjaja (verovali ili ne), matore su price ali urnebesne:

 

Desilo se na jednom sudjenju u Sremskoj Mitrovici...

(Covek je vilama ubo sinovu ženu, dakle snaju)

Dakle, šta se tada desilo? - pita sudija.

Tada me je on opizdio vilama. - odgovori snaja.

Gospodjo, nadite neki pristojniji izraz, ovo ne može da ude u zapisnik.

Šta ja znam, mi nemamo drugi naziv za vile. - kaže snaja.

 

Domaci zadatak prvaka u jednoj osnovnoj školi u Užicu na temu "Crvenkapa".

"...Pošla Crvenkapa u šumu i zavrljala. Vrljala ona tako vrljala i trevi je vuk. Pita nju vuk: "Kud si pošla 'vuda, majku ti krvavu jebem..."

(Preporucuje se citanje naglas i u društvu!)

Nakon pregleda domacih zadataka uciteljica pita daka da li je sam to uradio ili mu je neko pomagao; a dak kaže da mu je tata pomagao.

 

MALI OGLASI SA šTAmpARskOM gRrEŠkoM

ELEKTRICNU gataru dobro placam.

TRAŽIM garsonjeru u krugu devojke.

DRAŽIM ženu za triput nedeljno...

PRODAJE SE samac sa motorom.

PRODAJE SE camac sa matorom.

PRODAJEM dobro ocuvanog, retko upotrebljivanog kicu.

NUDIM SAN onome ko bi me doživotno izdr avao.

KUPUJEM sline naivaca

 

TELEFONSKE NEZGODE:

 

1) Jedna žena se žalila na visok telefonski racun. Kad su je u PTT pitali da li je možda zvala inostranstvo ona je odgovorila:

Telefon koristim samo za razgovore u gradu. Ali, nedavno je kod mene bila komšinica i pitala da li može doneti svoj telefon da ukljuci kod mene da bi nazvala svog rodaka iz Australije. Komšinica mi je rekla da sve ide na njen racun jer je govorila sa SVOG aparata...

 

2) Jednom coveku smo ukljucili telefon. Trebalo je da ga ispitamo, ali smo se žurili, pa smo mu rekli:

Zvace vas iz centrale, pa kad zazvoni, vi podignite i javite se.

Dobro.

Posle, kad smo se vratili u poštu, rekoše nam da taj telefon ne radi - niko se ne javlja. Ja odem tamo, pa pitam da li je zvonilo.

Da.

I?

Ja sam TELEFON PODIGAO, ali nisam ništa cuo...

 

3) Nedavno je bilo grmljavine, i javlja se jedan tip da mu ne radi telefon:

Ne cuje se ništa, uopšte ne zvoni kad neko zove, itd.

A da li vam je telefon ispravan, jeste li probali kod komšije?

Kad sam pomerio telefon, ispod njega je bilo neke CRNE PRAŠINE...

 

4) Ispitujem jednu liniju. Javi se covek na drugom kraju, u stanu.

Da?

Pošta ovde. Molim vas, zatvorite telefon, treba da ispitam liniju. Pozvacu vas kad završim.

Dobro.

Izmerim ja, linija ispravna, pozvonim, ali ništa. Prode neko vreme. Zvonim opet, niko se ne javlja. Probam jos nekoliko puta, ali ništa. Najzad, pošaljem montera da vidi šta se dešava... Kad se vratio, kaže mi:

Dodem ja u stan i pitam gde je telefon. Oni mi pokažu orman. Ja pogledam, a ono telefon u ormanu. Pitam zašto je tu, a on ce: "Iz pošte su kazali da ZATVORIMO telefon jer ispituju..."

 

5) Jednog dana, ukljucujem telefon kod jedne babe. Tražim papir da joj zapisem broj, a ona ce:

Sinko, napiši to ŠTAMPANO...

 

6) Sledeceg dana, ukopcanje kod nekog tipa. Sve je bilo u redu, pa sam otišao do sledeceg stana. Medutim, nešto kasnije, onaj covek me pronade i kaže mi da mu telefon nije ispravan:

Koji god broj okrenem, ne nogu da dobijem vezu!?

Odem opet kod njega, pa kažem da pozove nekog. I, imam šta da vidim: tip je okrenuo 6 cifara, PA ONDA digao slušalicu...

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam bio u Moto klubu u Rumi na nekoj svirci i u WCu pise na nekom papiru molimo pišaoce da prilikom pišanja navuku svoje kožure zbog podlivanja na patos. Hvala.

 

:):):)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest muki

Rat'42.Dolazi cetnik u partizansko selo,i pocinju da kolju.Vidi cetnik da je na red devojcica, i pita je-Jeli mala,jel se ti plasis ovog mog velikog noza?

 

Devojcica mu kaze-plasim se ciko ,veoma..

 

Stao njoj cetnik,mazuci je po kosi i neznim glasom-ne brini nista,ima cika za tebe manji... :lol:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stajali Cak Noris,Mile Kitic i Supermen ispred pecine u kojoj se nalazio ogroman pauk...Ulazi prvo Supermen sa namerom da ga

ubije,posle dva minuta izlazi on i kaze:"U j*** kolki pauk".Odma potom ulazi Cak Noris i posle pet minuta izlazi i on i

kaze:"U j*** u pravu si kolki pauk".I na kraju ulazi i Mile Kitic,kad ono iz pecine izlazi pauk:"U j*** kolki seljak"

 

 

+ + +

 

Došo cigan u Birmingem i dok se šetao gradom, navata ga grupa navijaca i pocne maltretiranje. Posle nekog vremena, kažu mu:

- "Pusticemo te, ako nam kažeš za koga navijaš."

On procita na jednom dresu "Aston Vila":

- "Za Aston Vilu."

- "Onda mora da znaš neku navijacku pesmu."

- "Znam, znam... evo... Ona me je Astonvila zbog vina me napustila..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

§4 SLANJE PORUKA NA FORUMU:

4.2) Nemojte pisati nepotrebne poruke. Ako nemate šta posebno da kažete na nekoj temi, nemojte ni slati odgovor. Nemojte slati poruke koje se sastoje samo od emoticona.

 

Zamislite kada bi svako ko procita nesto sa ove teme postovao: ":) :)" na sta bi licila tema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamislite kada bi svako ko procita nesto sa ove teme postovao: " :) :)  " na sta bi licila tema.

na jedno vrlo srećno mesto :D :D :D

 

evo malo kopi-pejst da ne bude spam:

Cigo se razbio s mercedesom, totalka, i hitna ga sakupi i odveze u bolnicu.. U bolnici trka, panika, svi se uzmuvali, doktor viče:

"Sestro, brzo, instrumente !"

A cigo, onako, u polusvesti:

"Doktore, pa gde sad ovakav da sviram..."

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...