Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

pita uciteljica prvi dan skole decu ko zna da broji do 10

javlja se marica - jedan,dva,tri,pet,sedam,deset

-pa dobro marice pogledaj ti to jos malo

javlja se ivica - jedan,dva,tri,cetiri,pet,sest,devet,deset

-odlicno si poceo perice,ali nije ni tako

javlja se ciga - znam ja.znam ja

-ma daj bre cigo ko je tebe mogao da nuci da brojis

-pa tata

-ajde cigo

-jen,dva,tri,cetr,pet,ses,sedam,osam,devet,des,zandar,dama,kralj,kec

 

 

 

Cak Noris zna ko to tamo peva

 

 

 

Otvorilo se zemunsko porodiliste i javljaju na vestima: sinoc se rodilo 5 beba. 2 devojcice i 3 muskarca koja su poznata policiji od ranije!

Edited by Underkuruz
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako se ova igra zove ali poenta je da sto vece drustvo sedne i uzme po list papira, svako napise jedan pojam i onda se prosledi, sledeci ilustruje motiv pa presavije tekst, onaj posle njega pise opis slike itd :D Kao graficki gluvi telefoni. Par bisera iz drustva (embedovacu posto automatski radi resize):

20022011438.png

20022011441.png

(ne vidi se - 'budi i ti superheroj sa ostrva snova')

20022011442.png

20022011443.png

(najbolje za kraj)

20022011444.png

Edited by MissionVao
  • Upvote 6
  • Downvote 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

An ugly fat woman, a gorgeous young hot blonde, an American man and a Canadian man are all riding together in a train car.

 

As the train passes through a tunnel, the distinctive sound of a loud slap is heard.

 

When they emerge from the tunnel, a bright red handprint is on the face of the American.

 

The fat woman thinks "that dirty American grabbed that blonde in the tunnel and she slapped him!"

 

The blonde thinks "that dirty American must have tried to grab me, but grabbed the fatso by mistake and she slapped him!"

 

The American thinks "that Canadian bastard felt up that blonde and she slapped me by mistake!"

 

The Canadian thinks "I can’t wait ’til we go through another tunnel so I can slap that stupid American again!"

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako se ova igra zove ali poenta je da sto vece drustvo sedne i uzme po list papira, svako napise jedan pojam i onda se prosledi, sledeci ilustruje motiv pa presavije tekst, onaj posle njega pise opis slike itd :D Kao graficki gluvi telefoni. Par bisera iz drustva (embedovacu posto automatski radi resize):

 

Mozda je vama bilo zanimljivo, kontam da su bile ukljucene interne sale i slicno, ali ostatku sveta je totalno nezanimljivo.

 

:pivopije:

  • Upvote 5
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je vama bilo zanimljivo, kontam da su bile ukljucene interne sale i slicno, ali ostatku sveta je totalno nezanimljivo.

 

:pivopije:

A ti si predstavnik ostatka sveta? Jel hoces da ti se izvinim sto pokusaj ulepsavanja dana nije delovao na tebe?

Elem, ja nisam ucestvovala, samo sam videla papire i bilo mi je smesno. Ex-cuuuse me.

  • Upvote 9
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti si predstavnik ostatka sveta? Jel hoces da ti se izvinim sto pokusaj ulepsavanja dana nije delovao na tebe?

Elem, ja nisam ucestvovala, samo sam videla papire i bilo mi je smesno. Ex-cuuuse me.

онда најбоље да се свако изјасни како би имала комплетан фидбек остатка света, ммкау.

мени није ни мало смешно, скоро као гренпа меме...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Kome je ova kamiončina smešna...

 

 

A ti si predstavnik ostatka sveta? Jel hoces da ti se izvinim sto pokusaj ulepsavanja dana nije delovao na tebe?

Elem, ja nisam ucestvovala, samo sam videla papire i bilo mi je smesno. Ex-cuuuse me.

 

 

Podrška sapatniku! :haha:

Edited by Bata Životinja
  • Upvote 2
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ne znam šta da ti kažem, ako ti je ovo teško predlažem da nabaviš par slikovnica i skineš se s dopinga

 

 

 

ontopik

 

funny-motivational-posters-5.jpg

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...